Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Nie było źle, troche głupotek ale i tak niebo lepiej niż dwa ostatnie epy. Ale rykłem na głos gdy

arya dała niedzwiedzią przysługę tej matce z dzieckiem xd „tu nie jest bezpiecznie, jak tu zostaniecie, umrzecie!” 5 sekund póżniej po wyjsciu z kryjówki dojazd dotraków i deep fry od smoka xdddd no dz-dzieki arya super pomoc

 

Odnośnik do komentarza

Co tu się to ja nawet nie... :notsure:

Jak stanęła ta Złota Kompania naprzeciw wojsk Północy (a raczej wojsk Daenerys bla bla bla), to nawet jakoś wyglądali. A potem... xdddd W ogóle Daenerys postanowiła zabić całe miasto, bo jej nie lubią, więc nie będą jej lubić jeszcze bardziej, tyle że jeszcze więcej ludzi.



 

Cleganebowl całkiem fajny, kibicowałem Houndowi i szkoda, że tak się skończyło. Chociaż tak mocno martinowo - jeszcze to nawiązanie do walki o Tyriona. Piękne.

 

Cała reszta to straszny chłam. Czemu wszystkim żołnierzom nagle włączył się berserk? Co, przestraszyli się, że jak nie będą wybijać cywilów, to królowa ich też spali? I tak by spaliła, bo paliła calutkie miasto i łatwiej byłoby uciec.

 

Jeszcze tydzień i koniec.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Parannana napisał:

Teraz tylko rodzi się pytanie 

  Pokaż ukrytą zawartość

Kto zabije Danke, bo nie sądzę aby to był Jon. 

 

Arya

 

Nowy odcinek pod względem audiowizualnym - orgazm. Montaż też najwyższej klasy.

Ta walka Clegane'a z Sir Gregorem albo Arya stojąca na końcu, a wokół niej latający popiół w slow motion

:banderas: Piękne zdjęcia. Miasto świetnie wyglądało.

Szkoda, że pod względem historii/fabuły dalej 0.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Parannana napisał:

Jak na razie chyba najlepszy odcinek w tym sezonie. Co nie zmienia faktu, że tylko

  Pokaż ukrytą zawartość

Cleganebowl wzbudziło jakieś emocje

reszta totalne meh. 

Teraz tylko rodzi się pytanie 

  Ukryj zawartość

Kto zabije Danke, bo nie sądzę aby to był Jon. 

 

Spoiler

Oczywiscie ze Jon ;] 
Nie wybacze im tego jak zabili(i przy okazji zj.e.bali) Jaime-go.

Troche smutne co zrobili z tym sezonem...glupoty wylewaja sie z ekranu.
Ale daleki jestem od bojkotu...dalej przyjemnie mi sie na to wszystko patrzy.
Jeszcze final i zapominamy o GOT xD A do 6 sezonu bylo taaaak dobrze xD

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja sie zastanawiam, czemu danka nie nadleciała od strony lądu prosto do cersei by ją przysmażyć i zrobić ggwp, balisty były na bramie i na flocie, więc czemu pchali się głównym wejsciem? :dunno: no ale logika w serialu o smokach magii i chodzących trupach. Troche boli niekonsekwencja, w jednym odcinku balisty strzelają supercelnie i strzelają jak karabin maszynowy, teraz jakoś udało się jednym smokiem to rozpykać. Tak samo z zgonami, jak postacie miały plot armor, tak teraz umierają, bo shit happends. 

 

Nadal czekam na rozegranie wątku Brana XDDD odcinek miał fajne tempo, był widowiskowy, ładne efekty specjalne, głupoty nie biły tak po oczach. Jestem ciekaw jak rozegrają finał. Końcówka serialu jest jedną nogą w trumnie z Lostami i Dexterem a drugą na skórce od banana

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Parannana napisał:

Jak na razie chyba najlepszy odcinek w tym sezonie. Co nie zmienia faktu, że tylko

  Ukryj zawartość

Cleganebowl wzbudziło jakieś emocje

reszta totalne meh. 

Teraz tylko rodzi się pytanie 

  Ukryj zawartość

Kto zabije Danke, bo nie sądzę aby to był Jon. 

 

A kto inny? xD

Spoiler

Jon żyje przecież tylko po to by dojechać Dankę na chwilę przed tym jak zeżre go smok. Wg prawa Pana Światła (czy jak mu tam) każdy wskrzeszony wraca by wypełnić jedną konkretną rolę. Ruda miała przekazać młodej Starkównie, że ma ubić Mr Freeza, typ z mieczem świ... ognistym miał doprowadzić Starkównę do rudej, a Jon wrócił by ukrócić panowanie Mad Queen. No bo przecież nie po to żeby rządzić, c'nie?. Chociaż nie zdziwię się jeśli i tak to zakończą: Janek stopi tron i przerobi go na lemiesze, a władzę podzieli na lordów okrągłego stołu obitego smoczymi łuskami (tak będzie). I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. A przynajmniej ci co dotrwali do ostatniego odcinka.

 

16 minut temu, Orzeszek napisał:

ja sie zastanawiam, czemu danka nie nadleciała od strony lądu prosto do cersei by ją przysmażyć i zrobić ggwp, balisty były na bramie i na flocie, więc czemu pchali się głównym wejsciem? :dunno: no ale logika w serialu o smokach magii i chodzących trupach. Troche boli niekonsekwencja, w jednym odcinku balisty strzelają supercelnie i strzelają jak karabin maszynowy, teraz jakoś udało się jednym smokiem to rozpykać. Tak samo z zgonami, jak postacie miały plot armor, tak teraz umierają, bo shit happends. 

 

Nadal czekam na rozegranie wątku Brana XDDD odcinek miał fajne tempo, był widowiskowy, ładne efekty specjalne, głupoty nie biły tak po oczach. Jestem ciekaw jak rozegrają finał.Końcówka serial jest jedną nogą w trumnie z Lostami i Dexterem a drugą na skórce od banana

Bran już nie ma wątków. Wszystko kręciło się wokół Army of Dead.

 

Beka motzno z rozpierduchy

Spoiler

jednego smoka. Calutka flota patrzy jak nadlatuje smok, strzela dwa razy i wszystko jasny (pipi) trafia. To już bardziej logiczna była plota o innych smokach. 

 

 Nie no ten sezon nie przyniesie już nic zaskakującego. Od momentu jak Janek powiedział wszystkim, że

Spoiler

jest z rodu Mad Kinga wszystko układało się w jedyny słuszny obrazek: danka postrada rozum jak jej stary, a Janek będzie tym, który zrobi jej "jamie'ego lanistera". Melisandre musiała zginąć by eunuch nie kwestionował (nie)etycznych czynów swojej pani, a tylko ślepo wykonywał mord w imię zemsty, Jamie musiał zostać złapany by Tyrion odpowiedział głową za "kolejny (ostatni) błąd". Jest jeszcze możliwość, ze wstawi się za nim Janek, a Danka będzie próbowała ubić ich obu, Janek się poświęci, zabije Dankę, Tyrion ucieknie by opowiedzieć Sansie i światu o męstwie prawego Króla Północy.

No zobaczymy co przyniesie finał.                                                                                                                                                                                                                                                                                Jak dla mnie odcinek dobry. Jak się przestanie analizować głupoty to rozpierducha nawet zacna :notbad: Oczywiście wątek Ogara najlepszy. Kurde, przytuliłbym spinoff pt. "Przygody Wiedźmina Clegane i panny Stark na szlaku" ale zakończenie tego wątku i tak satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
 

Patch Notes for Episode 5:

  1. Scorpions got nerfed. Significantly reduced accuracy. And the hero character Euron no longer gives a bonus to Scorpion accuracy.

  2. Dragons got buffed. Speed and stealth have both been increased. They can now take the hide action while flying.

  3. Dothraki have been added back to the game. Fans were upset about their removal, so they’re back now.

  4. Battle Times have been shortened. Complaints that the Battle of Winterfell lasted too long have been heard, so now battles last no longer than 5 minutes.

  5. Northerners and Unsullied both have reduced honor and morality meters. It is now possible for them to commit war crimes with little to no provocation.

  6. Cersei’s speed has been reduced. She now moves sluggishly, if at all.

  7. Euron’s plot armor has been removed.

  8. The Mountain’s loyalty has been reduced for the introduction of the Cleganebowl game type.

  9. Arya’s conviction has been reduced after complaints that she was too OP. Her plot armor has been significantly increased to compensate.

 

Dla ludzi, którzy jeszcze oglądają ten serial dla postaci, scenariusza i fabuły ten odcinek był ostatecznym wykolejeniem tego pociągu.

 

 

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...