Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, easye napisał:

Dokładnie o tym samym pisze, gdzie mieszkający w okol ludzie mogli znaleźć schronienie jak nie w stolicy, gdzie tutaj jest brak logiki?

No nie wiem jakby Putin wjechał czołgami to ja bym do Warszawy nie uciekał, wiadomo że pojechałby po Kaczyńskiego tak więc siedziałbym na swoim nic nie znaczącym zadupiu i oglądał relację na TVNie - aż do wypalenia loga na telewizorze! XD

  • Plusik 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

xD Z tą różnicą. że Daenerys to tą wojnę przegrywała z kretesem, ale zostawiam to - najpierw hejt o brak logiki, że przeżył smok i jak ona mogła to wygrać, bo Cersei miała ogromną przewagę, "jak oni nie trafili w smoka" "bzdura goni bzdure", po odcinku hejt, że ludzi bojąc się rzezi ukryli się za murami przygotowanymi do obrony miasta, które nigdy nie zostało przez nikogo zdobyte, czepianie się wszystkiego na siłe. Co by nie zrobili malkontenci beda zawsze niezadowoleni.

 

Może gdyby tak się nie spieszyli z tym zakończeniem hejt byłby mniejszy.

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, bartiz napisał:

No nie wiem jakby Putin wjechał czołgami to ja bym do Warszawy nie uciekał, wiadomo że pojechałby po Kaczyńskiego tak więc siedziałbym na swoim nic nie znaczącym zadupiu i oglądał relację na TVNie - aż do wypalenia loga na telewizorze! XD

 

Prawdopodobnie wielu tak też zrobiło, siedzieli na dupie w pozostałych królestwach i oglądali w tv jak miasto płonie.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Farmer napisał:

Jeszcze jakieś pytania? Pretensje? Nie? To dobrze, bo panowie D.B & D.B. śpieszą się robić nowe star warsy za grube hajsy, a nie tam jakiś serialik ze smokami, które wyczerpują cały budżet na odcinek.

Spoiler

:Coolface:

 

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem wczoraj 8 sezon, bo przecież nie będę oglądał jednego odcinka na tydzień. Nic odkrywczego nie napiszę, no jest, delikatnie mówiąc, średnio, a najczęściej zwyczajnie słabo. Twórcy poszli w kierunku bombastycznych scen walk, gdzie na 1h20m odcinka dostajemy może 10 minut dialogów i to zazwyczaj na przeciętnym poziomie. No nie za to polubiłem ten serial. Zresztą nawet te starcia wypadają blado przy takiej bitwie bękartów, może dlatego, że ciężko utrzymać zaangażowanie widza pokazując w zasadzie prawie cały odcinek to samo. Zwyczajnie się nudziłem, zarówno oglądając

Spoiler

kolejne fale nieumarłych w E03, jak i walącą się w nieskończoność stolicę w S05

 Emocji tu jak na lekarstwo, motywacje i zachowania bohaterów wątpliwe lub zwyczajnie głupie, szybkie i niechlujne zamykanie wątków

Spoiler

(Varys xd, Night King xd)

 

no zawód. Nie oczekuję po finale niczego dobrego, raczej najbardziej oczywistych na ten moment rozwiązań. Nie dziwne, że twórcy na moment premiery zaszywają się gdzieś w lesie, dobrze wiedzą, co odje.bali. 

 

W dniu 14.05.2019 o 19:07, easye napisał:

Mnie tam nadal smieszą te wszystkie narzekania na "irracjonalne" zachowania:

2019-05-14.jpg

 

 

Wyjaśnij tylko, jaką motywację do

Spoiler

palenia ludności i rozwalania stolicy

miała w ostatnim odcinku Danka, bo porównanie do wymienionych sytuacji z przeszłości jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No tak średnio bym powiedział, no tak średnio.

 

Nadrobiłem zaliczając na raz 7 i 8 sezon. To, że mało z nich pamiętam to powiedzieć za mało. Wszystko leży, do kotleta można obejrzeć, ale to już jest poziom odcinków dragon balla jeżeli chodzi o budowę świata i postaci.

 

Właśnie teraz wychodzi te męczenie buły w okolicach połowy serialu, te niekończące się tułaczki kaleki z hodorem, te bardzo istotne wątki grubego ze swoją niedorozwiniętą dziewczyną. Na własne życzenie się chłopaki nie wyrobili z głównymi wątkami, przez co teraz leci się przez serial jak przez streszczenie.

 

-tyy, szefostwo z HBO będzie tutaj za 5 minut

-eee no dobra, to ten ten i tamta umierają, tutaj dawaj cliffhangera, a danny będzie zimną jednostką bez uczuć bo dzwony bijoo

 

trochę wstyd, hbo, trochę wstyd

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
1 minutę temu, Rudiok napisał:

Oni się już nawet nie kryją z dissem

 

 

 

przecież to jest nakręcanie marketingu po to, żeby takie rudioki grzecznie odpaliły ostatni odcinek i żeby robiły szum

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

O której to?

 

Jezu, na forum przeżyłem ostatni odcinek:

 

-Lostów

-Prison Breaka

-Dextera

 

Czy pora na kolejnego balasa wśród braci forumowej? Jest w tym jakiś heroizm.

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...