Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde. Smutno mi. Nie to, że jestem zawiedziony, bo w sumie to niczego nie oczekiwałem. Smutno, że już nie ma na co czekać. Przez osiem lat człowiek się przyzwyczaił. Chyba po prostu sobie poczytam książki znowu, może do czasu aż przeczytam, to Martin w końcu wyda te (pipi)e Wichry.

 

Co do zakończenia:

 

Kurde, okej, wiadomo że trzeba było odstrzelić Dankę, bo ona już postradała zmysły i uważała, że to co robi jest dobre i w ogóle. Fanatyczka.

 

 


Czemu przy wyborze króla nie podrzucili hasła z tym, że Jon jest Targaryenem? Okej, rozumiem "rozwalamy koło", ale pfff. Do tego Edmure Tully jak zwykle nieudacznik. Gówniarz Robyn Arryn szybko dorósł, jak Bran.

 

Aha, Sansa "odłączająca" Północ - najpierw pomyślałem, że ryzykuje wojnę, a potem, że wszyscy zgromadzeni musieli poczuć się jak debile, w końcu Dorne i Żelazne Wyspy zawsze chciały być niepodległe, ale nie odzywali się, bo już się zgodzili xD
 

Scena zebrania małej rady, pfff xddd Master of Coin i Master of Grammar, pliz. Bronnowi to należało się zrzucenie z wysokości, a nie Wysogród, ale widać, że chcieli comic relief wrzucić do odcinka.

 

 

 

Ciekawe jakie będą te spin-offy.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

A w zasadzie tak dla zwykłych ludzi to coś się poprawiło poza tym że spalono pół Westeros, pozabijano tysiace członków rodzin,  wprowadzono  trochę chaosu gospodarczego, itepe?

 

Dużo wątków fajnie pozamykano, ale na pewno wybór króla i szary robak to najsłabsze w tym odcinku, podróba Vana Diesela jako charakter stoczyła się na samo dno.

 

Ale ostatni zapisek o  sir Jamie super.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, maciucha napisał:

Nie no błagam, tylko bez kontynuacji.

Niektóre rzeczy pozostały w idealnym niedopowiedzeniu i niech tak zostanie.

 

 

Spokojnie, już są teorie nt. kontynuacji.

 

BREAK THE WHEEL:kaz:

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy jest lepsza robota dla Jona niż szefowanie wronom, przeciez będzie miał jak pączek w maśle, a dupe,ncji mało tam wsród dzikich? że niby kamerki mu zainstalują?

Rudy obok - mozna pozartowaci pochlać, wilk zyje, znajomi na epwno  beda odwiedzać, może Sam nawet za jakąś ftopę tam trafi, ogólnie spoko, zdala od machlojek, Jon nigdy nie lubił tych klimatów.

 

Super postać, podobała mi się od początku do końca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Chyba bliżej temu odcinkowi do tego co byłoby w książce. Brak happy endu, ale jakiś niesmak pozostał, że po lini najmniejszego oporu to zakończono.
 
No i kogo Nocna Straż ma teraz pilnować na tym Murze?

Przepraszam co?brak happy endu?;)chyba oglądaliśmy inne seriale ;)
Odnośnik do komentarza

Ja tego tak nie odczytałem. Może przez to, że nie wiadomo po co teraz ta Nocna Steaż ma być, bo robienie z niej więzienia to słabe usprawiedliwienie. Zbiora przestępców i degeneratów bez wyraźnego celu i będą liczyć, że to nie wybuchnie? Przedtem mieli wspólnego wroga, mogli sobie pozabijać a teraz?

Jedyny pozytywny aspekt finalu Jona to Duch. Z piechem zawsze raźniej. 

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, dee napisał:

Nic lepszego nie dało się z tego wyrzeźbić. Każda inna możliwa wersja finału i tak spowodowałaby niesmak koneserów kina :reggie:

Sorry, ale nie kupuje tego gówna.

Od s1 Danka/Jon byli kreowani na główne postaci. Przyszedłem s8 z Danki od tak zrobili pschopatkę xD A z Johna debila i mordercę.

 

Sry, ale bez komentarza.

To trochę wygląda tak jakby przez 7 i pół sezonu kreowali Johna/Danke na zbawców świata, a na samym koniec nagle z dupy przekręcili historię o 180 stopni. Przecież to się nie trzyma niczego! Ten serial już od pewnego momentu nie mógł się zdecydować czy chodzi bardziej o walkę z NK czy o żelazny tron i wyszło z tego takie rzadkie (pipi)....

(pipi)a nawet Cersei została lepiej przedstawiona na sam koniec :pawel:

 

Serio to już lepszy byłby finał gdzie NK zabija wszystkich.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, milan napisał:

Rozumiem że Jon nie pasuje do tych klimatów panujących na zamku, ale żeby od razu pisać że zrobili z niego debila?

- Urodził się aby być królem

- Wychował jako bastard



- Pochował swoją pierwszą miłość

- został zadźgany

- Powołany do życia po raz drugi aby walczyć z NK

- Dowodził obroną Winterfell

- Zabił swoją drugą miłość, co było totalnie (pipi)a bez sensu...

- Na końcu dostał kopa w dupe xDD

A i ród Targarienów wymrze na dobre.

Nie no scenariusz 10/10 macie racje!

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.