Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek
20 godzin temu, Rudiok napisał:

 

Chyba najgłupsza scena odcinka. Trzy strzały z kuszy od Eurona-ex-machiny w to mini zebranie klasowe i napisy końcowe powinny wchodzić. Już mogli się na jakimś neutralnym gruncie spotkać. 

 

Odnośnik do komentarza

Gruby odcinek. Ten sezon istnieje tylko po to by randomowo zabijać postacie i nie byłoby to złe gdyby odcinki były inteligentnie napisane.

Spoiler

Bran to jednak mocny (pipi)ek jest. Zna spoilery i widział napisy z ostatniego odcinka ale jednak "It's your call". W sumie jego wyraz twarzy mówi wszystko o poziomie tego sezonu. I chyba wiadomo już jak potoczy się wątek Danki i Jona. Pan Światła trzyma przy życiu ludziki do odpowiedniego momentu więc Janek musi tylko ubić Dankę jak włączy się jej rage mode ("Burn Them All!"), a Jamie zrobi w między czasie backstaba siostrze. 

 

W dniu 6.05.2019 o 22:25, MBeniek napisał:

Kto jeszcze myślał, że na końcu

  Ukryj zawartość

Missandei odpowie Cersei 'niech żyje królowa' i rzuci się z nią w przepaść?

Ale to by było dobre :banderas:

Przynajmniej w końcu byłby jakiś zwrot akcji, a główną złą mogłaby zostać Daenerys, bo chyba i tak twórcy do tego dążą.

 

No ja nie wiem co poszło nie tak.

Spoiler

Widzisz przepaść, złą królową którą trzeba ubić, wiesz, że zginiesz ale wolisz jednak powiedzieć randomowe słowo. Już lepiej by zrobiła rzucając się z podestu i pokazać środkowy palec.

 

Odnośnik do komentarza

Co jak co, ale finał ma szansę stać się największą beką w historii telewizji. Nie chciałbym, ale to niestety możliwe

Mam autentyczny hype na to, co się od(pipi)i w tych dwóch ostatnich epach. I to raczej w niezbyt pozytywnym znaczeniu
Rozbraja mnie na przykład fanowska teoria odnośnie poniedziałkowego odcinka

 

 

o tym, że z doopy wyskoczy sobie jakiś kolejny smok i rozora flotę Eurona.
Równie dobrze z morza może wynurzyć się Godzilla, bo czemu by nie? Będzie ciekawiej :yao:


 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
6 godzin temu, milan napisał:

Najbardziej mnie w(pipi)iała przez cały sezon Sansa, życze jej by to był jej ostatni sezon

gdzieś przeczytałem w internecie Sansa Linkiewicz i teraz tego nie mogę odzobaczyć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...