Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

na przyszłość ram się przyda,lepiej więcej niż mniej.

co do procka to się mylisz jest to 2600K(i7 2600 jest tylko k i s,a s nie moze to byc bo s ma 2.8ghz,a k 3.4 jak ten ).

 

co można za to lepszego dostać?kartę graficzną?porównywalnej nvidi nie widze,a radeony to wiem z doświadczenia,że kupa z którą gierki nie współpracują za dobrze mimo parametrów.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

radeony to wiem z doświadczenia,że kupa z którą gierki nie współpracują za dobrze mimo parametrów.

Na forum Pani Domu tak napisali?

 

Generalnie jak widzę opis aukcji, to ja bym od tego fachowca nic nie kupił. No dyskietki, ewentualnie.

Nie lepiej kupić sprzęt osobno i złożyć w domu?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad kupnem nowej karty graficznej do mojego, leciwego juz, pc, ktory skladany byl w wakacje 08', glownie z powodu PELNEJ WERSJI BFa 3, ktorej niestety nie ma na konsolach. :)

 

Specyfikacja zloma:

 

Procesor: Intel Core 2 Duo E8500 @ 3,16GHz

Grafika: GeForce 9600GT 700MHz/1750MHz/1000MHz

RAM: Geil Black Dragon 2GB x2 DDR2 predkosc, jaka pokazuje cpu-z to 400MHz

Zasilacz: Tagan 500W

MoBo: Gigabyte EP43-DS3L

Rozdzielczosc monitora: 1280x1024

 

 

Jest sens zmieniania karty bez wymiany procesora na i5 (a co za tym idzie wymiana plyty glownej i ramu, czyli w zasadzie kupno nowego PieCa)?

 

Myslalem o czyms z rodziny GeForce'a (glownie z powodu sentymentu do tej firmy i tego, ze karty, ktore mialem nigdy sie nie popsuly), jednak z tego co widzialem to za podobne pieniadze moglbym kupic wydajniejszego Radeona (mialem dwie karty tej firmy, obie pojechaly do serwisu, jednak bylo to tak dawno, ze pewnie wiele w firmie (m.in. nazwa) sie zmienilo.

 

Ciekawy wydaje mi sie url=http://allegro.pl/listing.php/search?string=+gtx+550+ti&category=4313&sg=0&order=p&change_view=1]GTX 550 Ti[/url], ktory jak gdzies czytalem ma dobry stosunek wydajnosc/cena. W wymaganiach zalecanych BFa jest GTX 560, ktory jest o okolo 200zl drozszy od swojego starszego brata, jednak nie wiem czy jest sens kupowania takiego potwora do mojego zlepa. Jednak wolalbym, gdybyscie polecili mi cos, poniewaz nie sledzilem rynku od wakacji 08' i najnowszego wtedy modelu GeForce'a - wypasionego 9800, ktory kosztowal tyle co nowe PS3 podczas premiery. :)

 

Czytalem tez (w pecetowym miesieczniku, ktory daje zaje.biste pelne wersje gier), ze jesli komus sie nie spieszy z kupnem nowej karty, to warto poczekac do premiery nowej serii kart NVIDII, ktora ma byc jakos niedlugo.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...