Skocz do zawartości

Watch Dogs Legion


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Podobało mi się. Jak zwykle Ubi odwaliło kawał dobrej roboty jeśli chodzi o kreację miasta. Koncept grania każdym brzmi ciekawie, ale jak to zwykle bywa - czas pokaże, czy rzeczywiście jest to tak ambitne i rozwinięte na ile wygląda.

 

https://www.pcgamer.com/watch-dogs-legion-is-the-most-impressive-e3-demo-ive-played-in-years/

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Babcia robi wygibasy, skacze przez płot nieudolnie i to, że można umrzeć też mi się podoba. Pewnie spotkamy ziomeczków z drugiego wd (bo w sumie to oni robią to dedsec). Nie podoba mi się automatyzacja walki, ale jak będzie dużo przeciwników wokół nas to te finishery nic nie dadzą bo reszta nas szybko zabije, dlatego trzeba kombinować. Ale wolałbym walkę bardziej manualną jednak.

 

Ale zabawa znowu będzie przednia oraz unikatowy online. Szkoda tylko, że nie pociągneli go w dwójce. To trofików fajny, ale żeby na dłużej mnie zatrzymał to nie bardzo. 

 

Hackowanie miasta jest mieńssiste, najlepiej jak można wkurzać policjantów a oni aresztują kogoś obok z twojej winy :banderas: 

Fabułę jak zwykle można olać, ale to jak w każdej grze od ubi, historie piszą jacyś hindusi im chyba za każdym razem za 10 rubli/h a menadżerowie i tak zrobią prognozy sprzedażowe rakowej gierki i inwestorzy będą zadowoleni i cyk, kolejna część.

 

Nienawidzę tej firmy.

 

Spoiler

i ten sami fisher na telefonach.......

 

 

Odnośnik do komentarza

Tutaj opowiadanie o mechanikach gry przez chłopaków z Gola co grali już w demo

 

 

 

To przełączanie postaci i nowe klasy postaci bardzo mi się podobają. Znowu musze powtórzyć to co mówiłem o dwójce - fabuła do śmietnika ale gameplay i piaskownica to jest złoto w tej grze :banderas: 

 

Niech jeszcze dorzucą jakiś angażujący online (w dwójce już dawał radę) i będzie mocarnie. I to wszystko od ubi (sic!)

 

 

PS. Również jestem fanem jak pan powyzej systemu prowadzenia aut GTA IV, dlatego smutno mi, że olali to kolejny raz :smutas: 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kermit napisał:

co tam widzicie chuyowego w legionie? serio pytam

No mi się strasznie nie podoba to, że nie ma jednego, dobrze napisanego bohatera tylko garstka jakiś randomów. Fabuła pewnie po raz kolejny będzie tylko pretekstem do wykonywania kolejnych misji, a nie będzie to coś co będzie można śledzić z zainteresowaniem. Model jazdy po raz kolejny wygląda tragicznie. 

Twórcy też mówią, że każdy NPC jest unikatowy i w ogóle misje będą inne, a jestem pewien, że to jest zwyczajnie niemożliwe i to się szybko zacznie powtarzać. 

 

No wygląda to na kolejną zrobioną od szablonu grę Ubisoftu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, hav7n napisał:

Nijakie to jest to wasze hejtowanie gierki na siłę.


Ja tam niczego nie hejtuję, po prostu poleciałem z aktualną narracją, no i dla mnie Marcus był nijaki, a był jedynym protagonistą (choć może później się rozkręca, nie grałem zbyt wiele).
Więc tutaj, gdy będziemy zbierali różnych NPCów na zasadzie Pokemonów z MGSV, to raczej sugeruje, że w temacie nakreślenia postaci będzie jeszcze bardziej ubogo, a UBI idzie w kierunku takiego Ghost Recon Wildlands, gdzie liczy się tylko piaskownica i zabawa w niej, a nie narracja i jakaś ciekawa historia.

Odnośnik do komentarza

Wcale nie, co często udowadniam i za co zbieram hejt w różnych tematach - tu chodziło mi o to, że mogłem dowci.pnie podpiąć się pod wypowiedź poprzednika przy okazji wbijając szpilkę ubisoftowym kreatorom postaci bez wyrazu.
Dla mnie np ten hejtowany Aiden z jedynki to był spoko koleś i jego historyjka mnie motywowała do dalszego grania, a WD2 było tych ficzerów pozbawione, więc sama piaskownica jakoś mnie nie przyciągnęła na dłużej.

Legionem jestem wstępnie zainteresowany, ale najpierw będę musiał dać piątą szansę WD2 i przynajmniej to ukończyć - nie potrafię grać nie po kolei.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...