Skocz do zawartości

Watch Dogs Legion


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidze jak gra zmusza do zakładania konta by zacząć grę. 

 

Ekran startowy, wcisnij x to continue, ekran ubisoft connect - połącz lub wróć. I tak w kółko aż konta nie założę. No kurde, powinno być jakieś skip czy coś (raz mi się włączyło bo chwilowo zabrakło łączności, ale potem pytało w kółko az założyłem dla spokoju).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom w Ubi tak jest. Założyłem konto na ich ubipleju jeszcze w odległych czasach gry w pierwsze Division bo wyskoczylo mi że jakieś outfity snajperskie odblokowują się za aktywności i postępy w grze. Od tamtej pory czy gram w FC5, Odyseję, Wildlandsy czy Division2 (przez moment) a za dni parę w Immortals to samo z automatu się loguje i nic juz nie trzeba klikać.

Raz założysz konto to potem już bedziesz miał spokój ze wszystkimi ubigierkami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale w assasinach zawsze daję skip i nigdy nie potrzebowałem konta. WD:L (przynajmniej wersja PS5) wymusza, chyba ze net odepnę lub usługi nie działają chwilowo :[

 

update:

gra spoko, mechaniki ambitne. Miałem dużo radochy z potajemnego podrzucania spiderbota w różne zakamarki i dokonywania roboty po cichu. Ale po dziesiątej identycznej misji -> jedź do budynku X, wykradnij dane z komputera Y + cut scenki, to już mi lekko oklapł entuzjazm. 

Niestety Ubi gonna ubi, to znowu po prostu wielka piaskownica ze śladową fabułą i zerowym przywiązaniem do bohatera. Gramy po prostu NPCem (wbrew nazwie) i zmieniamy ich jak rękawiczki.

Dialogi z racji systemu gry to po prostu generyczne kwestie i totalnie psują immersję. Weźmy sytuację:

- podchodzę jako tajny haker z podziemia w stroju incognito do losowego typa na ulicy: "yo, jestem zwykłym kolesiem z ulicy, a ty wyglądasz na zmartwionego, coś cię trapi?"

- enpec:: <głośno i otwarcie> "O tak, ty musisz być tym tajnym agentem z DedSec tak? Porwali mi starą i zabrali dokumenty, odzyskaj bla bla a się przyłączę do waszego ruchu oporu, który chce znowu zapanować w Londynie".

No nie, po prostu nie, to esencja open world bulshitu w pigułce.

Fajne było na kilkanaście godzin, żeby zobaczyc, pojeździć po Londynie (ładne to nawet), ale 37-coś misji tego samego to za wiele. Po kilku widziałem chyba całą grę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i chyba dopadł mnie bug z niezapisaniem się stanu gry :/

 

pograłem wczoraj, wykavzykwm, dzisiaj włączam, a tam ta sama misja, co robiłem wczoraj :/

 

 

Edit: a jednak chyba wszystko jest ok, a to ja jestem głupi. Wygląda na to, że wyłączyłem grę w trakcie misji myśląc, że to już koniec :facepalm:

 

myślałem, że save robi się też między poszczególnymi partami misji

 

 

A tak w ogóle to dzisiaj wyszedł jakiś patch, około 2,5 GB dla XSX

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Na ppe pisali, że skupiają się teraz na patchu do gry (zamiast na dodaniu multi) więc może to być to. Patch miał poprawić błąd, który rzekomo nie pozwalał poprawnie zadziałać Smart Delivry. Zastanawiam się czy można to jakoś sprawdzić czy gra została poprawiona do nextgena. Pewnie byłoby to dopiero widać po tym czy jest RT.

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście jakie fajne mamy tu zachowanie NPC? Gdy na przykład staniemy na drodze i zablokujemy ruch, npc potrafi wyjść z auta, zwyzywać nas, po czym zaczyna łapami spychać nas z drogi.

 

Podobnie miałem gdy ktoś na glebę powalił przechodnia za pomocą auta a ja stałem obok patrząc. Po chwili podszedł patrol Albionu i zaczęli mnie odpychać łapami, wrzeszcząc dosłownie bym wypierda*** bo to nie moja sprawa.

 

Całkiem spoko. Takie fajne smaczki od niedocenionego Ubi. Coś o czym zostało wspomniane przez Zaxa w artykule, w ostatnim Szmatławcu na temat tejże firmy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2020 o 21:39, _Red_ napisał:

Niby tak, ale w assasinach zawsze daję skip i nigdy nie potrzebowałem konta. WD:L (przynajmniej wersja PS5) wymusza, chyba ze net odepnę lub usługi nie działają chwilowo :[

 

 

to wymuszanie pewnie jest spowodowane tym że na tej ich nowej apce możesz przenosić sejwy na dowolną platformę

Odnośnik do komentarza

Co za gówno. Kolejny raz nie zapisało postępów. Kolejny raz mam sytuację, że kończę misję i wyłączam grę. Na drugi dzień włączam grę i okazuję się, że mam ponownie przejść tą samą misję. Tak jakby postępy się nie zapisały. 

 

Po ostatniej wpadce z tym, tym razem pilnowałem by na pewno ukończyć misję i wyłączyć grę w odpowiednim momencie. Skończyłem więc misję, pojawił się stosowny napis o ukończeniu misji... A tu i tak jeden wielki rympał.

 

Kiedy zatem w tym gównie można bezpiecznie wyłączyć grę by zapisało postępy? Bo mnie szlag zaraz trafi :/

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 22:14, Emtebe napisał:

Zauważyliście jakie fajne mamy tu zachowanie NPC? Gdy na przykład staniemy na drodze i zablokujemy ruch, npc potrafi wyjść z auta, zwyzywać nas, po czym zaczyna łapami spychać nas z drogi.


A w słynnym Cyberpunku, autorstwa boskich REDów, eNPeCe grzecznie siedzą w samochodach, dopóki ich nie próbujesz wyciągnąć zza kierownicy. Nawet im przez myśl nie przejdzie, że mogą zawalidrogę wyminąć, o wyjściu z fury nie wspominając - czasem zatrąbią i tyle :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...