Skocz do zawartości

Watch Dogs Legion


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cedric napisał:

Na razie średnia 79% przy 14 recenzjach, więc pewnie zakręci się w okolicach 75%.  Warto też wspomnieć, że nawet na PPE.pl w minusach wymieniają "Lansiarski klimat i teksty rodem z gimnazjum" więc jak ktoś nie może strawić takiego podejścia to polecam uważać. ;)

 

Plus, podobno jest jakiś bug na Xbox One X który blokuje progres w kampanii. 

Nie tyle blokuje progres co przegrzewa konsolę i powoduje jej wyłączenie

Wersje na PS4 i PROsiaka tez mają mnóstwo bugów, a gra miała pierwotnie kiedy wyjść w zeszłym roku? XD

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam, kiedy Ubi wreszcie zacznie zmieniać formułę swoich otwartych światów. Pomysły mają naprawdę fajne, w tworzeniu piaskownic są znakomici, ale w wypełnianiu ich aktywnościami to już niestety porażka na całej linii. Praktycznie w każdej recenzji, którą przeczytałem zarzucano powtarzalność misji. Sądząc po schemacie, jaki ma gra to ta powtarzalność zdecydowanie nie pomaga. Już infuencerzy się skarżyli, że dużo misji się powtarza we fragmencie, który dostali do testowania a to było kilkanaście tygodni temu. 

 

Miałem brać na premierę, ale w tym wypadku poczekam, aż ją załatają i poleci na cenie. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, suteq napisał:

Największe zarzuty to słaba historia, płytcy bohaterowie, powtarzalne zadania czyli wszystko czego można było się spodziewać po kolejnej grze Ubi. Do wora. :) 

Można się tego było spodziewać. Ciężko zrobić dobrą historię, jeśli nie mamy określonych bohaterów. 

Edytowane przez lukas_k96
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2020 o 12:19, Cedric napisał:

Warto też wspomnieć, że nawet na PPE.pl w minusach wymieniają "Lansiarski klimat i teksty rodem z gimnazjum" więc jak ktoś nie może strawić takiego podejścia to polecam uważać. ;)


No to ch#j... Już dwójka mnie tym zraziła i do dziś nie mogę się zmusić do powrotu, to tutaj nie mam czego szukać :frog:
 

23 godziny temu, Cedric napisał:

Widoczne działy QA w czasach Covida u niektórych wydawców leżą i kwiczą.


Akurat UBIsoft raczej nigdy takiego działu nie posiadał :reggie:
 

17 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Można się tego było spodziewać. Ciężko zrobić dobrą historię, jeśli nie mamy określonych bohaterów. 


Dokładnie tak. Sytuacja całkowicie do przewidzenia - ogromny sandbox z masą aktywności "kopiuj/wklej" - bardziej zbiór jakichś challenge'y niż typowy fabularny singiel.

Odnośnik do komentarza

Gierka chodzi płynnie, zero przycięć. Grafika ładna. Zawartość? Więcej, troszkę lepiej, niż w niesławnej "dwójce". Hakowanie, skradanie, strzelanie świetne, fabuła/póki co/ i sterowanie nic nie ważącymi pojazdami poniżej krytyki.

Świetny patent z werbowaniem starych bab i innych murzynów.

 

Screenshot-20201030-020840-PS-Messages.j

 

Screenshot-20201030-020900-PS-Messages.j

 

Spoiler

Screenshot-20201030-012452-PS-Messages.j

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem w pierwsza misje, gra dobrze działa na PC, nie powiedziałem bym ze wygląda super graficznie (wszystko na high) ale tak to już jest z open world grami

London bardzo fajnie odwzorowany, niektórzy Polacy na pewno będą się czuć jak w domu, auto-drive w samochodach trochę kuleje ale dobre na pause do kibla.

 

gierka dobra na zabicie czasu do Vallhalla/Cyberpunk-a

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Labtec napisał:

Wczoraj zagrałem w pierwsza misje, gra dobrze działa na PC, nie powiedziałem bym ze wygląda super graficznie (wszystko na high) ale tak to już jest z open world grami

London bardzo fajnie odwzorowany, niektórzy Polacy na pewno będą się czuć jak w domu, auto-drive w samochodach trochę kuleje ale dobre na pause do kibla.

 

gierka dobra na zabicie czasu do Vallhalla/Cyberpunk-a

Wiem, że to nie ten temat ale czy ta vallhalla to taki sztos na który teraz wszyscy czekają? 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Boomcio napisał:

Gierka chodzi płynnie, zero przycięć. Grafika ładna. Zawartość? Więcej, troszkę lepiej, niż w niesławnej "dwójce". Hakowanie, skradanie, strzelanie świetne, fabuła/póki co/ i sterowanie nic nie ważącymi pojazdami poniżej krytyki.

Świetny patent z werbowaniem starych bab i innych murzynów.

 

Meh... jakoś mi ciśnienie spadło po tym co mówicie. Te ulice ze zdjęć wyglądają jak w trakcie lockdownu. Pustka. Oby AC:V trzymała wyższy poziom i spełniła pokładane w niej nadzieje. Przez II część WD jakoś przebrnąłem ze względu na fun jaki dawała zabawa w świecie podczas misji. Klimat i fabuła pozostawiały wiele do życzenia wiec skoro tutaj jest podobnie to dobrze zrobiłem, że nie wziąłem na premierę. Może za jakiś czas jak wydadzą jakiś dodatek i kilka patchy, a cena spadnie to wrócę do tematu. 

Odnośnik do komentarza

No ta ja mam odmienne zdanie, dla mnie szkoda kasy nawet na abonament. Gra na 1440/4k jest beznadziejnie zoptymalizowana, do tego od samego początku misje są tak sztampowe, ze w ogóle nie chce ich się wykonywać - przerwij propagandę, uwolnij działacza, zapisz się do turnieju pięściarskiego - ziew. Zmiana postaci wyglądała nawet ciekawie na trailerach, a w praktyce nic nie wnosi, typowy Ubi crap.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Garstka nowych screenów.

Bawię się wyśmienicie hakując, kradnąc, infiltrując, ścigając się i zabijając. 

 

Tu troszkę MGS style:

 

Screenshot-20201104-014718-PS-Messages.j

 

Poniżej Manhunt mode:

 

Screenshot-20201104-014704-PS-Messages.j

 

Dalej taki bieda-cyberpunk:

 

Screenshot-20201104-014651-PS-Messages.j

 

A tu nie wiem:

 

Screenshot-20201104-014635-PS-Messages.j

 

Stare dobre łamigłówki z przepływem prądu wróciły:

 

Screenshot-20201104-014621-PS-Messages.j

 

 

Elektryk płakał, jak kamienicę oddawał.

Odnośnik do komentarza

Ok, wyjaśniamy sobie, że AC4 to gra, gdzie większość mapy pokryta jest wodą i wszystko się wokół niej kręci. WDL oprócz Tamizy i kilku kałuż, które ktoś nazywa dumnie stawami, wody praktycznie nie ma, więc jaki cel w inwestowaniu funduszy na to by zrobić animację do wody? Poza tym pewnie żadna misja w grze nie wymaga od nas pływania w przeciwieństwie do AC4. 

 

Dla mnie sprawa jasna - haters gonna hate.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

zrobic? w sensie jest jakis taki prawdziwy powod dla ktorego nie moga uzyc tej samej animacji sprzed 7 lat? wyszloby taniej i wygladaloby na mniejsze polecenie w chu..a.

 

nie znam sie na procedurach jakie wiaza sie z wykorzystywaniem feature'ow ich wszystkich gier, ale takie dlubanie wszystko od nowa wyglada mi na skrajne marnotrawienie czasu.

 

a co do klimatu:

czyli ze wyszlo to co pisalem 2 miechy temu - ze kupia sobie stormzyego zeby wbic do portfeli jego fanow, jednoczesnie nie oferujac nic z czym sie laczy subkultura z ktorej pochodzi. to nawet nie jest zabawne.

 

no ale nie gralem, to chyba nie mam prawa pisac, ze ubisoft gonna ubisoft, prawda? naprawde musze wydac swoje ciezko zapracowane pieniadze zeby moc napisac poscik o ubigierce?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Najtmer napisał:

zrobic? w sensie jest jakis taki prawdziwy powod dla ktorego nie moga uzyc tej samej animacji sprzed 7 lat?

Chociażby dlatego, aby potem ludzie nie czytali w recenzjach, że w Ubi pracują lenie, bo wykorzystują w nowych grach animacje sprzed 7 lat. 

 

Poza tym, o czym my tu dyskutujemy? Jakiś koleś szukając dziury w całym postanowił potaplać się w wodzie i odkrył, że postać nie ma do tego żadnych dedykowanych animacji. Ok, można się przyczepić, ale porównywanie jej do gry, gdzie pływanie i interakcje z wodą były w jej naturze jest trochę nie nie miejscu. To prawie tak jak porównywać jazdę konną w RDR2 z tą w The Last of Us i stwierdzić, że Naughty Dog się nie przyłożyli jak trzeba do tego elementu.

 

A teraz wskażcie mi inną grę z tak odwzorowanym otwartym światem, gdzie można zagrać prawie każdym NPCem, którego spotka się na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...