Skocz do zawartości

Watch Dogs Legion


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wredny napisał:

Powiem szczerze, że ten nowy gameplay (wkleiłbym coś, ale jeszcze nic nie widzę na YT) mnie zainteresował - klimacik jest zacny, a ten brodaty "profesjonalista" to normalnie John Wick :)
Premiera 29. października 2020 - ciekawe czy tym razem bez obsuwy.

No na pewno bez obsuwy bo przeniesienie wd3 to bodajże kwestia tego że musieli przenieść jakiegoś sellerka na kolejny rok finansowy.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie pesymizm, ale ja tu widzę Watch_Dogs 2.5 i to mnie martwi. Samochody dalej pełna arcadówka, cała masa skryptowanych animacji, które się znudzą po piątym razie. Do tego mamy miasto totalitarne, a w ruch oportu tworzą dzieciaki. Nie trawiłem paczki z poprzedniej części, a tu wychodzi na to, że mamy tego wersję 2.0.

 

BTW - O wiele bardzie podobał mi się pokaz z zeszłorocznego E3. 

Odnośnik do komentarza

Mi tam się podoba. Wocz dogs 2 miało już świetną piaskownice z masą różnych opcji ukończenia danej misji. Tutaj rozwineli tą koncepcje chyba trzykrotnie.

 

Ciekaw jestem jak to jest z bohaterami. Jak sobie dopakuje przysłowiowego Jamesa Bonda i mi przez przypadek umrze, to będzie smuteczek i będę musiał nowego assasyna dopakowywać? Podoba mi się ten pomysł, bo jednak wprowadza element rogalikowy.

 

Do tego widziałem licencje na autko bonda astona martina db5 więc już zacieram rączki. Ostatnio mało gier AAA/AA o szpiegach i ogólnym Espionage więc taki Wocz dogs to totalnie mój target. Na nowego MGSa czy Splinter cella nie ma co liczyć więc zamierzam się cudownie bawić w ubisoftowym Londynie.

 

Do tego jakby rozwineli online, który juz w dwójce miał fajne patenty. 

 

 

Z mojej strony mozliwy day one na PS5 :obama: 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przede mną jeszcze dodatek do jedynki z tym typem w dredach, potem dwójka.

 

No zanim do Legiona dojdę to trochę minie. A wczoraj zapowiedzieli, że w grze będzie Aiden w DLC. Fajnie, strasznie lubię jak w grach przeplatają się postacie z różnych części serii.

 

BTW, ten Stormzy to jest jakiś uznany raper? Ja usłyszałem wczoraj o nim po raz pierwszy :D 

Odnośnik do komentarza

No niestety - teraz targetem jest pokolenie Fortnite, więc nikogo nie obchodzą boomery, chcące poważnego klimatu.
Może i pierwsze WD było gameplayowo uboższe niż dwójka, ale ten mroczny, deszczowy feeling samotnego mściciela niczym w Gotham, robił dla mnie robotę - do tego jeszcze grube tematy, jak handel ludźmi - no i Aiden, którego naprawdę lubiłem.
Kurde, to była fajna gierka - z takich miejskich open-worldów wolałem nawet bardziej niż GTAV.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

ciezko go przelozyc na nasz rynek hiphopowy, splycajac mocno to taki bardziej rogal ddl..

 

stwierdzenie to to gruby fikolek, bo rogal ddl to wcielenie belzebuba. glownie chodzi mi o to ze angielski grime jest muzyka mlodego pokolenia, ale nie muzyka dla dzieci.

Stomzy to nie patusiarz, jest znany z antytotalitarnych wypowiedzi, wyprostowal sie. jednak grime to tez muzyka brudnych ulic brytyjskich. malo w niej miejsca dla uglaskanych, poprawnych politycznie, kolorowych ubigierek

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Najtmer napisał:

ciezko go przelozyc na nasz rynek hiphopowy, splycajac mocno to taki bardziej rogal ddl..

 

stwierdzenie to to gruby fikolek, bo rogal ddl to wcielenie belzebuba. glownie chodzi mi o to ze angielski grime jest muzyka mlodego pokolenia, ale nie muzyka dla dzieci.

Stomzy to nie patusiarz, jest znany z antytotalitarnych wypowiedzi, wyprostowal sie. jednak grime to tez muzyka brudnych ulic brytyjskich. malo w niej miejsca dla uglaskanych, poprawnych politycznie, kolorowych ubigierek

Z tym popkiem to się nabijam, ale jeśli ten stomzy jest tak znany to mainstream (jak cały rap obecnie, nie twierdzę, że to źle taki fakt po prostu) więc raczej co za różnica czy ubigierka czy jakaś inna? To nie lata 90 :)

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...