Skocz do zawartości

Watch Dogs Legion


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zacząłem ogrywać wersję na PS5, pytanie więc do tych, co już grali w tę wersję: lepiej grać w trybie jakości w 30FPS i z RT, czy performance w 60FPS?

Jak na razie mam ustawioną jakość i całkiem fajnie to wygląda. Wziąłem tą grę trochę z ciekawości, generalnie lubię open worldy, wydaje się że całkiem sporo funu daje tu gameplay. Zobaczymy, jak będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2021 o 11:02, sprite napisał:

Dla mnie zawsze klateczki > graficzka.

Zapewne masz rację, ale czy akurat w tym konkretnym tytule w tej wersji ?

 

Edit: miałeś rację, tutaj też zdecydowanie lepiej się gra przy 60 klatkach, tak już u mnie zostanie ;)

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o tzw. misje zemsty, które podobno generowane są losowo. Tylko czy to się dzieje na jakimś konkretnym etapie fabuły, czy trzeba np. narobić jakiejś  rozróby i zrazić do siebie NPC? Gram już z 10 godzin, mam 2 dzielnice wyzwolone, ale żadna taka misja się jeszcze mi nie pojawiła. 

 

Edit: właśnie taka misja się pojawiła i od razu ją wykonałem. Najwyraźniej trzeba bardziej pchnąć fabułę do przodu, tutaj robiłem kolejne misje w dzielnicach.

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z was też miał problem z wbiciem pucharka "Dedsecowa dostawa", gdzie musimy zrealizować 20 dostaw parcel fox, grając na PS5?

Czytałem m.in na Reddicie, że ten problem zgłaszało sporo graczy już po premierze. Wiem, że dostaw zrealizowałem już co najmniej 30, a na moim koncie Ubisoft pokazuje mi 15.

Sugestie są takie, aby zrobić te 20 dostaw pod rząd, jednym agentem, nie pobierać paczki z miejsca, gdzie przed chwilą dostarczylismy poprzednią i grać offline. Co wy na to, macie podobne doświadczenia?

 

Edit: problem jest też z pucharkami za picie i darta. Albo one są zglitchowane, albo ich opisy są niewystarczająco precyzyjne: zdaje się, że trzeba je także zrobić jednym i tym samym agentem. Chyba trzeba będzie uruchomić grę od nowa :wallbash:

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Złapałem trzecią część i ta co te ubi zrobiło z graficzką to szacun. Niestety ten klatkarz na 30 ramkach z włączonym RT ciężko. Celowanie w zadymie jest praktycznie niemożliwe do zrealizowania w szybkim tempie. Wolałbym zostawić te promienie, bo jest na co popatrzeć przy nowych miejscówkach ale te pływające ramki mocno czasem przeszkadzają :reggie:

 

Jak wy graliście? Daliście radę ograć to w pełnych wodotryskach czy jednak zmieniliście na 60 ramek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...