Skocz do zawartości

Watch Dogs Legion


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dzięki. Nie, tutaj nie zapowiadają żadnych dodatkowych nowości jak ma być w przypadku AC: V. Jest obniżka - podstawka za 139 zł, a wersja z seasson passem 199 zł - wersje pudełkowe. Sam seasson pass w M$ Store kosztuje 169 zł ;)  dlatego pomyślałem, że to może być dobry deal. Choć teraz przypominam sobie, że tak samo pomyślałem o tej najbogatszej edycji AC: Odyssey. Do dziś nie skończyłem podstawki, nie mówić już o dodatkach ;)

 

W tym SP jest kilka dodatkowych postaci, dwie misje, chyba jakiś samochód ale i dostęp do pierwszej części WD.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem i szczerze połowa gry mnie wynudzila powtarzalnością ale końcówka zacna, pokrece się jeszcze po dodatkowych misjach ale platyna choć łatwa to zwyczajnie mi się nie chce jej robić. Na plus grafika i możliwości (zwłaszcza rekrutacji każdej napotkanej osoby), Londyn również pięknie się prezentuje :) Gra na 7/10 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram od kilku dni po parę godzin i pcham powoli fabułę do przodu. Wczoraj myślałem, że gra złapała zawiechę i nie będę mógł robić dalej zadań fabularnych. Sprawdziłem nawet solucje czy czegoś nie przeoczyłem. Mianowicie po zakończeniu jednej z misji powinna się odpalić następna ale u mnie tego nie było. Mogłem jeździć po mieście i robić zadania dodatkowe, przejmować tereny ale za nic nie ładowało się kolejne zadanie fabularne. Dopiero restart aplikacji i konsoli naprawił ten błąd i mogłem grać dalej zgodnie z fabułą. Jak na razie to takie sobie to jest, ot jak druga część tylko z włączonym RT ;) Po skończeniu drugiej części myślałem, że nic już tego klimatu gimbazy nie przebije.  Tutaj mnie ten klimat denerwuje kiedy postać rzuca odzywkami jak jakiś retard. Do tego tłumaczenie w stylu "się masz bąbel"... Jaki kurwa bąbel?! Kto tak mówi? Może ja za dużo wymagam. Z drugiej strony mówi się o tym, że społeczeństwo jest coraz głupsze wiec istnieje możliwość, że za kilka lat tak będzie wyglądała nasza rozmowa ;) Moja początkowa postać gada z angielskim akcentem, który jest dla mnie mniej zrozumiały przez co słyszę bełkot. Denerwuje to zwłaszcza wtedy kiedy coś się dzieje na ekranie, a ja jestem skupiony na akcji, a nie czytaniu napisów... Rozpieściły mnie te pełne lokalizacje serwowane przez Sony.

 

Wydaje mi się, że za twórcy skorzystali z już gotowych rozwiązań i materiałów wykorzystanych wcześniej do AC: Syndicate ;) Fajnie jednak, że poszli w stronę futurystyczną i pokazali nam świat jaki możemy oglądać w perspektywie kilku(nastu) lat. Dało to marce powiew świeżości i tak jak po mieście nie chce mi się za bardo jeździć samochodami (lewa strona! i model jazdy), a tym bardziej chodzić na piechotę, tak już korzystać z pomocy drona jak najbardziej :) Praktycznie wszędzie latam i zrzucam pająkobota aby sobie samemu rąk nie brudzić. Dlatego też póki co ciężko mi powiedzieć czy gra traci na klimacie przez to, że nie można się utożsamiać z jednym kierowanym przez gracza bohaterem. Ta gra ma chyba taki sobie klimat ;) Nawet fajnie wyszedł motyw rekrutacji dodatkowych bohaterów. Nie jest to zwykła łapanka, a jakaś konkretna misja, którą trzeba wykonać dla danej postaci. Jak na razie nie powtórzyła mi się żadna taka misja. Przynajmniej nie w skali 1:1.

Odnośnik do komentarza

Cóż, w sumie w jednej z misji ratowania kogoś powieliły mi się lekko schemat ale musiałem tam zrobić coś jeszcze więc nie zaliczyłem tego jako dubla ;) To w końcu gierki od UBI - trzeba docenić to, że jest więcej niż jedna misja związana z rekrutacją. To już duży krok w stosunku do spotykanej wcześniej powtarzalności, z której słynęła ta firma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem to "cudo"... No coś tu poszło nie tak jak powinno, czegoś zabrakło. Przez większość czasu się nudziłem i pchałem postęp aby już skończyć tą gierkę. Gra miała duży potencjał ale jakoś nie został on wykorzystany. Graficznie fajnie to wygląda, pomysł też dobry ale wykonanie już gorsze. Dialogi do dupy. Do tego ta cholerna nowo mowa typu "polityczka" itp. Mam nadzieję, że ktoś w końcu wpadnie na pomysł aby można było sobie ustawić czy chce aby używać tej nowo mowy czy nie. Skoro w niektórych produkcjach można wyłączyć krew, brzydkie słowa czy inne rzeczy to tutaj też powinno być coś takiego...

 

Przez dużą część gry olałem rozmowy jakie były prowadzone pomiędzy bohaterami i włączyłem jakiś podcast na telefonie, a w grze poruszając się tylko od punktu a do punktu b. Nie było dla mnie istotne kim gram, bo wszystkie postacie były przeciętne. Zresztą pewnie nie zachowują się inaczej w kontekście do tego co się dzieje na ekranie - komentarze, rozmowy i odzywki takie same w tych samych momentach. Choć raz gra mnie zaskoczyła. Od początku grałem jakąś postacią kobiecą, aż przyszła misja

Spoiler

w której trzeba było uwieść jakąś inną kobietę. NPC nie była zainteresowana flirtem z drugą kobietą.

 

Dlatego zmieniłem postać na śmierdzącego, bezdomnego żula i poszło bez problemów :) Nawet się specjalnie starać nie musiałem ;)

 

Końcówka skojarzyła mi się z pierwszą częścią, tam też zastosowano podobne rozwiązanie. Grając skupiałem się głównie na korzystaniu z gadżetów czy przejmowaniu dronów lub ich hakowaniu. Mało strzelałem. Pomiędzy misjami jak przejąłem drona i złamałem prawo (ot zwyczajny mały atak rakietowy na protestujących) to policja już wiedziała, że to ja zrobiłem. NPC też wiedzieli od razu kto im zrobił krzywdę przez co negatywnie nastawiali się do DedSecu. Myślę, że lepsza zabawa miastem była by wtedy gdyby po ataku przyjechały służby początkowe i szukały przyczyny, a w tym czasie postać mogłaby się ewakuować albo podjąć walkę np innym dronem.

 

Jak dla mnie gra wypadła słabo i cieszę się, że nie kupiłem wersji z season passem. Może jak wprowadzą moduł sieciowy to gra na tym więcej zyska ale póki co go nie ma. Moja subiektywna ocena to gdzieś pomiędzy 5/10, a 6/10. Brak pełnej lokalizacji, a ta która jest wygląda na sklecioną przez google translator. W niektórych kwestiach tłumaczenie było wręcz głupie i nie odzwierciedlało tego co mówi postać. Moja ocena może być spaczona przez w miarę świeże ponowne ukończenie TLoU 2 ;) 

 

Pierwsza część serii jak na razie była najlepsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie świetna gra. Pomysł z rekrutacją każdego npc trochę nie wypalił do końca bo najlepsi są Ci których zyskujemy czyszcząc dzielnice ale i tak jest to coś świeżego. Fabuła trochę przegięte w niektórych momentach ale przymknąłem na to oko. Londyn jest piękny. Dużo zabawek do eksperymentów co cieszy. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś miał natchnienie to grę będzie można ograć za darmo w ramach darmowego triala w dniach 25-29 marca.  Heh, premiera ledwo z pół roku temu była, a już takie cyrki robią. ;)

 

Cytat

This weekend, from March 25 to 29, you can enjoy a Free Trial of Watch Dogs: Legion single-player campaign and Online Mode. Players on PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Epic Games Store and Ubisoft Connect can check out all the open-world activities, such as playing darts at the local pub and participating in bareknuckle fights, as well as explore four of the eight boroughs including the City of London and Lambeth. Additionally, you will be able to discover the game's storyline up to the Skye Larsen mission.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2021 o 11:45, PanKamil napisał:

Dla mnie świetna gra. Pomysł z rekrutacją każdego npc trochę nie wypalił do końca bo najlepsi są Ci których zyskujemy czyszcząc dzielnice ale i tak jest to coś świeżego. Fabuła trochę przegięte w niektórych momentach ale przymknąłem na to oko. Londyn jest piękny. Dużo zabawek do eksperymentów co cieszy. 

Jak działa gra na nowych konsolach? Jest 60 fps?

Odnośnik do komentarza

Ta gra to gówno. Wytrzymałem ok 1 h w tym darmowym weekendzie i wyłączyłem. Tyle dobrych gier mam do ogrania (właśnie skończyłeś Genesis noir polecam) że żal czasu na ten paździerz. Podziwiam każdego który to skończył. Gra wygląda źle nawet z rt. 30 fps powoduje odruch wymiotny. Fabuła tragedia. Postacie jeszcze gorzej. Najgorszy open world jaki odpaliłem od dawna. Gra spóźniona o kilka lat. A jestem osobą raczej lubiąca gry ubi (Valhalle i fenyxa przeszedłem). Dziękuję za darmowy weekend wiem już że nigdy więcej nie sięgnę po watch dogs. Cała seria jest średnia. Jedynka to też był tragiczny szrot od którego się odbiłem po 4 h. Watch dogs 2 było średnie dałem radę skończyć ale nie porwało takie 6-/10. A ten legion .... No nie dziwię sie że się dobrze nie sprzedał. W podobnym okresie wyszła goty yakuza i dobra valhalla. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...