Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego i tak i nie. Przykład: Masz Hemwick Charnel Lane w Bloodbornie. Możesz znaleźć tam sobie Bone Marrow Ash, a w okolicy można znaleźć stosy ciał, trumny, na ścianach pełno rur, z których wydobywa się dym, bo co się dzieje ?  A no kremowanie ciał zarażonych i ścieranie kości na proch. Jest dodatek do klimatu, jest dodatek do świata przedstawionego, niejako "fabuły" tego co zachodziło podczas zarazy plagą bestii w Yharnam i jak i gdzie pozbywano się ciał. Takich smaczków jest mnóstwo. O to mi mniej więcej chodzi no ziomkin.

Ale rozumiem, że niektórzy potrzebują cutscenki na ryj z wyjaśnieniem, bo z wyobraźnią słabo jak u Pana Deep Throuta. "nie musi poświęcać zbyt dużo czasu na przemyślany świat" xDDDDDDDD

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bigby napisał:

Jak ktoś nie boi się spoilerów to na Reseterze jest taki jeden temat. Rzuciłem okiem na niektóre screeny i mój hype wzrósł jeszcze bardziej. Nie żebym kiedykolwiek wątpił, ale From po raz kolejny udowadnia że są mistrzami w artstyle'u, projekcie lokacji, postaci i przeciwników.

Łoooo, ale ta gra będzie kosić dupę:obama:

Odnośnik do komentarza

Drogi Panie @Pupcio, Pragnę Panu przypomnieć, że jeśli Pan kupi wersję na starszą konsolę, to będzie ją można później odpalić na nowej konsoli. 

Rozumiem, że Pan Pupcio nie chce sobie psuć magii doświadczenia grając w "gorszą" wersję, ale różnica będzie minimalna, a magii grania przy premierze nie da się później nadrobić. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, 20inchDT napisał:

Miyazaki sie pewnie cieszy, ze nie musi poswiecac zbyt duzo czasu na przemyslany swiat, bo kazdy sobie sam dopowie (albo obejrzy vaati i przyjmie jego wersje)

 

myślę, że miyazaki cieszy się, że jego gry są już na tyle popularne, że nie musi zwracać uwagi na tego typu opinie ignorantów nie grzeszących specjalnie intelektem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...