Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Fraczek napisał:

Pogralem prawie 4h na PS5. 

 

Plusy:

Klimat, 

Walka, 

Konstrukcja swiata, 

Skok, 

Konik, 

Zaprojektowanie przeciwnikow, 

Szybkosc zbierania / wytwarzania przedmiotow. 

 

Minusy:

Grafika (tryb performance) - o ile w lochach / jaskiniach jest ok, o tyle na powierzchni doczutujace sie tekstury i rozmazane powierzchnie psuja odbior gry,

 

Wydajnosc - kryminal. Jak juz ktos wczesniej napisal, tak jak w BB lub nawet gorzej. Chyba nie musze wspominac, jak ciezko sie gra przy tak skaczacej ilosci wyswietlanych klatek. Pol biedy jak przemieszczamy sie pieszo ale w momencie przyzwania konika, obraz zaczyna rwac strasznie. 

 

Dzwiek - pomijam ponowne wykorzystanie, podrasowanie odglosow menu, atakow krytycznych, czy tez niektorych dzwiekow o dziwo nowych potworow. 

 

To tak na szybko. Gralem we wszystkie gry FS, w zadnym wypadku nie jestem ich zwolennikiem. Po prostu lubie takie gry. Wiem, ze to tylko 4h spedzone z gra ale czy moim zdaniem w obecnej formie ER zasluguje na 10/10? Na pewno nie.  Szczegolnie aspekt techniczny bardzo zaniza odbior i przyjemnosc grania. Jest to oczywiscie rzecz jaka mozna probowac latac aczkolwiek uwazam, ze recenzenci lekko mowiac przylecieli fhuia. Dla mnie na chwile obecna 7/10 i nadal uwazam, ze BB jest jak do tej pory najlepsza gra FS. 

 

Zgadzam się w 100 %

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, tjery napisał:

Ty to jesteś jednak ładnie przyjebany. Czy ja pisze gdzieś, że inni nie mają stutteringu? Albo, że znalazłem jakiś magiczny sposób na pozbycie się go?Ja na łatce 1.02 nie miałem ani jednego stuttera, a po tym jak to wczoraj pisałem, grałem jeszcze kolejną godzinę.

 

Ale nie tłumacz się chłopcze, od dawna wiem, że to co wypisujesz o technicznym stanie gier to bzdury wyssane z palca a takie tweety jak Alexa z DF tylko obnażają twój brak wiedzy i totalną ignorancję.

 

Obrażać mnie też nie musisz. Deal with it, że na sprzęcie który posiadasz giereczka po prostu niedomaga.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

@GearsUp - każdy ma prawo do swojej opinii. Nie masz bladego pojęcia jak u @tjery ta gra działa. Sam nie masz tej gry. 

 

Forum jest po to, by dzielić się swoją opinią i pogadać z innymi pasjonatami. 

 

Ogarnij dupę i przestań być takim chamem i burakiem. Kontrowersyjna opinia to jedno i może być ciekawa, ale z osobistymi podjazdami to spierdalaj.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tjery napisał:

Grałem na PC z patchem 1.2 i cofam to co pisałem poprzednio na podstawie info z tego filmu odnośnie stutteringu. Z żadnym zagadnieniem poruszonym powyżej się nie spotkałem

 

37 minut temu, tjery napisał:

Ty to jesteś jednak ładnie przyjebany. Czy ja pisze gdzieś, że inni nie mają stutteringu? Albo, że znalazłem jakiś magiczny sposób na pozbycie się go?

 

 

 

Jak widać @tjery posiada te magiczne toolsy do naprawy driverów, których nie posiada żaden inny użytkownik :)

 

Pochwal się jakiej użyłeś metody bo cały internet się nad tym zastanawia :)

  • Haha 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Zajebista gierka. Wczoraj tylko kilka godzinek przed snem ale już nie mogę się doczekać jak po pracy wrócę do tego świata. Gra działa BARDZO dobrze na xbox s x z vrr. Jeżeli ktoś ma tv/monitor co to wspiera to jest najpłynniejsze doświadczenie. Gra jest po prostu wyborna. Ta ekploracja i znajdywanie co chwila jakiś ciekawych nowych miejsc no mega mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza

czytam posty rozczarowanych, ze jeszcze nie wyslali. kurde, zero solidarnosci forumkowej widze - polecam zakupy w Perfect Blue <3

 

Pogralem wczoraj ze 3 godzinki, gruba ofensywe planuje w weekend.

 

Minusy:

- za duzo recyklingu. animacje, dzwieki - gdyby to bylo DS4 to spoko, ale niby nowa gra a tu polowa elementow jest identyczna. no nie wiem, kapke mi to przeszkadza

- na ps5 niby 60fps, ale czasem cos tam rwie, slabo - niby tryb performance a tu takie cos

 

Plusy:

- wszystko za co kochamy gry from software

- open world bez miliarda znacznikow i "oczysciles 7 z 1000 gniazd potworów"

- czuć PRZYGODĘ, po tych kilku h rozumiem porownania do ostatniej zeldy

- po skonczeniu dark souls 3 gralem w demony (ale magiem) i sekiro - brak wyczucia sie pojawil i kilka razy mnie wyjasnili juz <3

- koń jest zaje.bisty

 

co tu gadac, wyje.bana gra.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, blantman napisał:

Zajebista gierka. Wczoraj tylko kilka godzinek przed snem ale już nie mogę się doczekać jak po pracy wrócę do tego świata. Gra działa BARDZO dobrze na xbox s x z vrr. Jeżeli ktoś ma tv/monitor co to wspiera to jest najpłynniejsze doświadczenie. Gra jest po prostu wyborna. Ta ekploracja i znajdywanie co chwila jakiś ciekawych nowych miejsc no mega mi się podoba. 

Grasz w trybie performance czy quailty? 

Odnośnik do komentarza

Skoro inni się dzielą opinią, to ja też. 

Piszę z perspektywy fana gatunku z platynami w innych soulsach, BB, Nioh i Surge, więc patrzę przez różowe okulary. 

 

Gra zrobiła na mnie bardzo średnie pierwsze wrażenie. Za mocno hajp mi wjechał chyba, na który zawsze byłem podatny i źle na mnie działał. Całe szczęście gra szybko robi się coraz lepsza.

 

Minusy:

- mocno średnia grafa i stuttering na PC. Generalnie na PC to u mnie LOL, ale ten minus jest jednak dla mnie mało ważny.

 

Plusy:

- KLIMAT. Czuć filmowe podejście. Intro ma jakiś sens i coś tłumaczy. Muzyka filmowa najlepsza w gatunku. Mi ten klimat mocno przypomniał Shadow of The Colossus przes ten otwarty świat, gigantycznych przeciwników i podpowiedzi w postaci strumienia światła.

- skradanie działa doskonale. 

- kontra po bloku działa super. Mocne i przyjemnie się używa. 

- Ciosy z R2 tym razem są bardzo dobre i chyba nawet ważniejsze od tych z R1, bo mogą ogłuszyć i dać szansę na finishera. 

- eksploracja jest fajna. Sekrety na każdym kroku. 

 

 

Na razie tyle, bo tylko dwie godziny za mną. Niestety nie mam dużo czasu na gry i muszę sobie myśli innymi sprawami zajmować, by nie zwariować. :whyyy:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mozi napisał:

Oki dzięki - zjebałem bo wg info na ps5 chodziło lepiej wiec wziąłem taką wersje. 

No bo chodzi lepiej jak ktoś ma tv bez vrr. Tu nie ma co dyskutować ale vrr to gamechanger. Myślisz czemu nie brałem na pc. Tak jak wyżej Malibu musiałbym kombinować aby mieć ultrawide i jeszcze suttering na pc.  A Xbox z vrr it just werks. 

Odnośnik do komentarza

Gameplay jest tak wciągający, że miałem tylko 1h-2h pograć a zasiedziałem się do 6 rano, w ogóle tego nie odczułem:blink:Gram na ps5 i nie narzekam na wydajność, czasami coś chrupnie i nawet nie zwracam na to uwagi... Zazwyczaj nie przepadam za otwartym światem w grach, ale tutaj odkrywanie każdego kawałka ziemi sprawia frajdę :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, blantman napisał:

No bo chodzi lepiej jak ktoś ma tv bez vrr. Tu nie ma co dyskutować ale vrr to gamechanger. Myślisz czemu nie brałem na pc. Tak jak wyżej Malibu musiałbym kombinować aby mieć ultrawide i jeszcze suttering na pc.  A Xbox z vrr it just werks. 

No właśnie mam tv z vrr wiec jebać biorę wersję na xa cyfrę - trudno taka gra wychodzi tak rzadko że nie będę się mordował na ps. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rotevil napisał:

... Zazwyczaj nie przepadam za otwartym światem w grach, ale tutaj odkrywanie każdego kawałka ziemi sprawia frajdę :D

 

Mam to samo i nie wiem kiedy ostatnio mi jakiś open world się podobał. Może Shadow of the Colossus jeśli w ogóle to jest open world. 

W Elden Ring nie mam tego problemu nudy i biegania jak chłopak na posyłki.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, C1REX napisał:

Można sobie ręcznie podobno zrobić ultra wide na PC.

Nie mam takiego monitora, ale ludzie na reddicie piszą, że to wyłącza też anti cheat system i przestaje się przycinać. 

to jest to co podałem wyżej i gra tak jakby miala dużo mniejszy stuttering ale dalej go ma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...