Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Schranz1985 napisał:

Ten na koniu?
Nie zabiłeś go?
Set daje.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ciężko mi go zabić, ale wkuhwia mnie to, że po przekroczeniu mgły jego szoty mnie dosięgają. Co to kuhwa ma być. 

 

Malekit prawie rozyeba ale też 

Spoiler

Przegięcie z tym jednym strzałem. 

 

Myślałem że w tej części mnie ominie wkurw po co lvluje skoro i tak pod koniec nic to nie daje praktycznie. Niestety nie. Co gorsza przecież całą gra do endingu to same leszcze. 

Walne jutro do 200lvl i uj. Na koniec gry mam być czempionem gdzie przeciwnik błaga o litość albo ucieka z pola walki a nie mnie jednym strzałem kosi.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

U mnie jest 80h i nie czuję zmęczenia. Przez to wolniejsze tempo grania mam ciągły niedosyt. Wciąż zachwycony. :banderas:

Nie wiem jak niektórzy potrafią znaleść czas na robienie po 80h na tydzień. :obama:

Dziś minął kolejny dzień przygody i tym razem wracam w nowych szatach. 

Super te zbroje wyglądają w tej części. 

 

ELDEN-RING-16-03-2022-22-36-32.png
ELDEN-RING-16-03-2022-22-39-01.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jeden ending ten z questem Ranni.
Póki co nie rozpoczynam ng+.
Zastanawiam się czy nie przylewelowac trochę przed ng+?
158lev 120h.
Choć nie ukrywam że lecę tylko po 2 endingi do platyny.
W sumie to i tak pewnie mimic+ sword of night specjalem w plecy załatwi sprawę w minutkę?

Edit
Ja 2 tydzień siedzę na L4 w innym wypadku pewnie miałbym 60h a nie 120.
I tak nie odkryłem wszystkiego....


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Metoda napisał:

https://www.bandainamcoent.com/news/elden-ring-patch-notes-v1-03

 

Elegancki patch. 

Ciekawe co to za nowy NPC, oraz jak rozwinęli questy reszty. 

 

Szkoda, że zacząłem już ng+ :(

Zbalansowali night and flame, strzelającą tarczę, mimic tear, lodowe tupnięcie i wiele, wiele innych :obama:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kmiot napisał:

W Soulsach nie lubię tych wszystkich walk 2 vs 1. Dzisiaj biłem te Gargulce.

Nie jestem zbyt przekokszony (ok. 70 lvl). Build full malee, ale żaden czołg, bo wciąż macham sobie... startowym mieczykiem wagabundy (oczywiście ulepszonym w miarę możliwości), średnia tarcza, czasem pomagam sobie summonem tych dwóch żołnierzy (jeden z początków gry), więc chyba pod żadnym względem nie jestem OP. Wszystkie Soulsy przechodziłem podobnymi buildami, bo przecież nie będę różdżką machał, to dopiero w Hogwarts Legacy. No i uczciwe walki 1 na 1 to mogę masterować, ale jak mówię do gościa, żeby wyskoczył na solo, a w tym czasie jego kolega czai mi się za plecami to trochę niehonorowo. 

W takich chwilach nie mam skrupułów i odpalam summona, by zrobił się z tego fair pojedynek. 

Dzisiaj znalazłem Mimic Tear, więc poszedł do boju i poskładaliśmy gargulcowych gnojów w uczciwych tag teamach.

Niczego nie żałuję.

Zauwazylem ze kolega leci rownolegle do mnie :)

 

W tych gargulcach jedyna ale za to sroga i wkurwiajaca rzecz to te ich plucie trucizną. Bo te ataki to przewidywalne w ciul. 

 

Wogole tez nie mialem nic zeby leczyc trucizne. Dziwne , zawsze w soulsach zbieralo sie tego od chuja. 

 

Pomeczylem sie troche bo nie chcialo mi sie do ogniska wracac a nie mialem mimica ulepszonego. No ale ta trucizna juz tak mnie wkurwiala ze wrocilem sie , dojebalem mimica na +7 i nie bylo co zbierac z nich. Wkurwialo mnie ze no ten jeden byl juz na strzala ale nie moglem nic mu zrobic bo sral ta trucizna a wtedy drugi mnie napierdalal. Tanie.

 

Swoja droga mam kamienie do ulepszenia niemal na maxa broni ale nie moge znalesc jebanego jednego kamienia +6 ktory mnie blokuje zeby ulepszac dalej xd

 

To co dzisiaj lecimy quest fia i na smoka?

 

ps:Jest sens rozwijac vit powyzej 40? Widze ze dodaje po 25 hp co chyba jest chuja warte i szkoda lvl. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kanabis napisał:

ps:Jest sens rozwijac vit powyzej 40? Widze ze dodaje po 25 hp co chyba jest chuja warte i szkoda lvl. 

 

Ja mam na 43 i chyba +3 z jednego talizmanu, a z drugiego dodatkową staminę i HP. Wychodzi przeszło 1700 zdrowia.  Z samego levelu jak mówisz słabo z przyrostem.

 

Ale nie powiem, wczoraj zwiedzałem Crumbling Farum Azula i nawet zwykłe moby tak biją, że każde HP jest na wagę złota. :obama:

Odnośnik do komentarza

Ja w gargulcach jeszcze miałem kościotrupy +1, bo przeoczyłem kwiatki [2] i lałem ich tymi fioletowymi magicznymi kamieniami z początku gry. Mimica dopiero wczoraj zdobyłem, bo kompletnie przeoczyłem za pierwszym razem. 

 

Dziś miałem iść na Malenię i akurat teraz mi zbalansowali. :we_need_to_go_deeper:

 

Ciekawe, czy zmniejszą procent odbieranego życia z bleed w pvp? 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bigby napisał:

 

Ja mam na 43 i chyba +3 z jednego talizmanu, a z drugiego dodatkową staminę i HP. Wychodzi przeszło 1700 zdrowia.  Z samego levelu jak mówisz słabo z przyrostem.

 

Ale nie powiem, wczoraj zwiedzałem Crumbling Farum Azula i nawet zwykłe moby tak biją, że każde HP jest na wagę złota. :obama:

No ja tez mam boost z runy i talizmanow. Ale z lvl to raczej slabo juz wchodzi. Chyba lepiej jak mam build str to w to leciec. Chyba +1 do dmg wiecej warte niz +25hp. Przynajmniej tak mi sie wydaje. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, C1REX napisał:

 

Nie wiem jak niektórzy potrafią znaleść czas na robienie po 80h na tydzień. :obama:

 

 

Nie wiem czemu się dziwisz, skoro sam na wojennych i covidowo szurskich reserachach przesiadujesz co najmniej drugie tyle.

Nowy patch chyba coś pozmieniał, ponaprawiał bugi, exploity bo nawet Quaz na twitterze raportuje że mu zjebali build.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...