Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do platyny to jest najlepsza z wszystkich soulslike. Najwazniejsze ze nie ma jakis srak z przymierzami. Wiecie ze platyne w ds3 wbijalem miesiac? Gralem sobie codziennie po pol godzing spamujac rycerzykow ktore dropily jakies zjebane talizmany slonca polsatu. Nigdy wiecej. A gram tylko offline. 

Lochy w bb tak obiektywnie w stosunku do glownej gry byly tez zjebane i 3/10.  Tutaj krotka pilka, rozkurwiasz wszystkich waznych bossow masz platyne. Imo super sprawa.  W sumie to ktora niby platyna byla trudniejsza odejmujac te osrane przymierza? Zadna. Poza tym wcale to trudne nie bylo tylko zamulajace i czasochlonne. A lochy tez jakies ciezkie nie byly, jedynie ten co obcinalo hp bo prawie a to nie ladowalem. 

 

Dla mnie rozwiazania w elden sa swietne. I przede wszystkim NIEPRZYMUSOWE.

 

Ja mimica przywoluje tylko jak nie zamierzam sie wkurwiac jakimis tanimi zagrywkami jak ta z gargulcami. Gdzie pojedynczo bym ich zalatwil no damage a wychodzi kolezka nagle  i w dodatku sraja z geby jakims gownem ktore ci żre hp jak glupie. Tania zagrywka na mnie? Uzywam taniej zagrywki na nich, proste. I ciesze sie ze jest taka mozliwosc. Bo co innego jak boss nas leje swoim skillem a co innego jak boss jest lamusem ale przegrywasz bo gra mu pomaga zjebana zagrywka. Walka z radahnem w drugiej fazie to tez pizda. Pierwsza faza jest spoko ale druga? Co to ma byc jak pierwsza faze przechodza tlukac go nodamage a w drugiej wpadne pod kosiare za cale hp. Na druga faze to najlepiej miec wyjebane i krecic sie tylko przy stanowiskach do summonowania. I chuj.  Poza tym w kazdych soulsach mozna tez przywolywac bylo przed bossami pomagierow wiec niczym sie to nie rozni. Sam tego nie robilem ale byla taka mozliwosc. 

 

Latwosc elden ring przede wszystkim polega na lvlowaniu postaci. Poklosie otwartego swiata. Godrick poszedl za pierwszym razem, morgott w stolicy za pierwszym razem. Bez summonow zadnych. Bez zadnej spiny. Ten smok od fia za drugim. Troll w lake of rot za drugim. 

Czy to przez moj niesamowity skill albo summony? Nie. Po prostu zwiedzam caly czas swiat, czerpie z tego przyjemnosc no i siłą rzeczy mam wysoki level. Build pod str. z krwawieniem. 

 

Aha no i mamy tez ulatwienie w rozwoju postaci. W kazdych soulsach przy lvl 40 danej cechy bylo wyhamowanie. Tutaj nie wiem chyba przy 70 sily mi wyhamowalo. Ale co z tego skoro nawet jak skaluje mi sie miecz ze zrecznoscia D to jak teraz lece w dex to zaczynajac od 10lv , dmg w broni i tak rosnie o 2-3 punkty :pawel: 

 

Poza tym ja i tak zawsze lecialem pierwsze przejscie jak najmniejszym kosztem. Dopiero potem sie bawilem. Jakis cosplay black knighta np, albo typem w samych gaciach z katanami. 

 

Polecam taki styl zycia. 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Platyna jest super, bo nie jest irytująca. Nawet jak ktoś chce legitnie zrobić 3 zakończenia to jest OK, bo przez otwarty świat zrobienie kolejnych ng+ to krótka piłka. 

Missable jest tylko jedna broń i jeden podwójny quest. 

Jednak jak ktoś jest mega fanem i chce prawdziwe 100% z absolutnie każdą bronią, czarem i zbroją, to będzie miał co robić. Jak ktoś lubi pvp, to gra może i na 1000h starczyć. 

 

Capture.png

 

U mnie blisko 100 godzin i czuję, że dopiero czaynam. Wcześniej zajrzałem do trophy guide sprawdzić missable do platyny, a potem na lekko doszedłem pod koniec. Teraz wracam z wiki czyścić mapę ze wszystkiego. 

Dla mnie gra petarda na maksa. Uwielbiam soulsy i każde są dla mnie 10/10. Nawet DS2 mi się podobało. 

Elden Ring jest jednak tak kosmicznie dobry, że nie wiem, czy będę w stanie wrócić do poprzednich soulsów. W ogóle nie chce mi się w inne gry grać przez tego eldena.

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Donatello1991 napisał:

Ja grę wyebalem z dysku bo się zdenerwował lekko, ale dziś po kilku dniach ściągam na nowo, bo jednak trzeba dokończyć sprawy(ostatni boss)

Albo sobie dopakuj postać i ulepsz summona, albo sobie przyzwij pomoc w coop. Za coop dajesz też ludziom zarobić. 40 Vig, by nie ginąć od jednego ciosu sporo daje. 

 

Lepiej tak, niż wywalać dobrą grę z dysku. 

 

 

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Koleś88 napisał:

Komuś się udało uyebać tę bestię w siedlisku bestii, albo tego wielkiego chvjka przed wejsciem? Moje ciosy praktycznie im nie zabierają hp.

Masz na myśli północny wschód na czerwonej części mapy? 

Koleś przed wejściem to typowy gargulec z wyższym levelem. Dostajesz za niego broń. Koleś w środku daje nagrody za pewne przedmioty i go nie ruszałem. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Koleś88 napisał:

Nawet tego przed strażnika nie daje rady uwalić a mam ponad 100lvl emoji849.png

Może ktoś polecić jakiś dobry armor, nie za ciężki?

Jak masz za słaby damage, to spróbuj Bleed na broni. Ja go mogę jednym czarem od tyłu zdjąć, ale zrobił to za mnie summon. Nie używam mimica, tylko takiego kolesia z nożem+8. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak dobry armor, to wszystko jest porównywalne w swoich przedziałach wagowych.
Natomiast są talizmany które mocno zwiększają obronę fizyczna/magiczna/żywioły itd.
Są też czary/cuda wspomagające.
Poza tym zależy jaki build, bo obrona sama w sobie też najlepiej się skaluje z siły.
Level to tylko level, mozna nafarmic run moment, ale ważniejszy jest build, a najważniejszy dobór broni i jej upgrade.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Koleś88 napisał:

Ja mam bezgłową Lathalle i to na +1 czy tam +2, bo tej nagrobnej konwalii nie kogę znaleźć, mam kilka do przodu 3,4,5 a akurat tej żeby podnieść poziom nie i jakoś tak olałem.

Miałem to samo. Summon +1 przez większość gry, bo przegapiłem kwiatki [2]. :whyyy:

Sprawdź jednak, czy u wiedźmy nie ma już do kupienia. Generalnie pod koniec gry można kupić ulepszenia do summonów i broni do prawie max poziomu. Tylko te ostatnie +10 i +25 trzeba znaleźć i jest ograniczona ilość. 

 

 

15 minut temu, Donatello1991 napisał:

Claymore trzeba znaleźć czy kupić można?

Jeśli nie masz nic przeciwko Wiki, to tu jest opis. Trzeba znaleźć.

 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Claymore

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...