Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu gry można sobie zrobić fajny mieczyk dający niesamowite możliwości farmienia XP. Jedno machnięcie i ponad 50 000 run wlatuje. 

W kilka chwil wywindowałem swoją postać do poziomu 214 i teram jestem magiem mordercą z wielką kamienną tarczą cięższą ode mnie. 

 

Mobki będą wiedzieć kto tu jest Elden Lordem :claptrap:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, wet_willy napisał:

Tez macie ze po Update gry I Softu na PS5 wywala wam Couldn't verify Playstation+ Subscription i mozecie grac tylko Offline?

 

20220323_123346.jpg

Mamy mamy :sir:

Od rana są problemy z grą online. Ale gram od po 9 w offline i ma to swój urok, nie jest tak napaćkane wiadomościami w świecie.

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, cotek napisał:

Stwierdziłem, że zanim rozwalę ostatniego bossa zrobię respeca i zobacze jak z tą magią w tym Eldenie. I ow boy, ale gra zyskuje jak się gra magiem. W poradach powinno być info aby zrobić respeca w połowie gry, żeby nie grać przez te 70 godzin tak samo xD
To chyba idealne rozwiązanie na tą nudę o której niektórzy wspominali czasami, w tym ja.

Zdjęcie

Masz jakiś Build? Może by przetestował, bo też po prawie 70h GreatSwordy się trochę przejadły.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, wet_willy napisał:

No odkryles cos co wrzucalem w filmiku kilka dni temu gratulacje xD

Zapomniałem, że to Ty to wrzucałeś. Filmik z tego widziałem już kilka razy. 

Chwalę się tylko, że po zabiciu bossa można w kilka chwil nabić sobie 100leveli tym sposobem. 

Dopiero po levelu 200 zwalnia, ale spokojnie można do 250 farmić i ewentualnie już powoli dobić do 300 pewnie. 

Wysoki level daje sporo możliwości w tej grze, bo soft capy są wysokie i masa rzeczy skaluje z kilku statsów na raz. 

 

Tak więc optymalnie jest zabić najpierw ostatniego bossa, a potem dopakowanym jechać na opcjonalnych bossów. 

Odnośnik do komentarza

@easye

 

Tu masz moj build pod Faith bardzo fajnie sie nim gra i PvE i PvP 

 

Do PvP wyrzucam drugi miecz i Arsenal Charma wymieniam na Erdtree Favour +2 albo Godfrey Talizman 

 

A no i mam Godrick Great Rune tutaj aktywna wiec na PvE albo PvP jak jestem Hostem to +5 do wszystkich statow ale mam tyle Rune Arkow ze grzechem bylo by nie uzywac.

 

 

17fb6ee9cf358-screenshotUrl.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

130lvl to chyba juz mega koks bo z malenii nie bylo co zbierac. Czysta siła wystarczyla :problem: Z tym ze trzeba ja mlocic i ryzykowac. Im dluzej trwa walka tym mniejsze szanse.

 

Wielki rycerski miecz +23 for the win

 

Skok z wyskoku stagerrowal ja az milo. Wogole mega latwo ciezka bronia przerwac jej atak. W pierwszej fazie bo w drugiej to :reggie: Ale eliksir zwiekszajacy staggerowanie tez pomogl. 

 

A co do tego combo to radahan w drugiej fazie imo bardziej irytujacy.

 

Dobra wazne ze z bani to teraz czas odkryc tych olbrzymow ze wschodu i leciec dalej fabule.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, C1REX napisał:

Mówisz, że dobre RNG Ci z Malenią weszło? 

Gratki. :dance:

Jesli chodzi o pierwsza faze to praktycznie przy kazdym jej ataku mozna bylo ja za wczasu wybijac z rownowagi. Nie zdarzylo sie zeby zrobila slynne combo dwa razy. Nie byla zbyt trudna w tej fazie. 

 

No druga faza juz wymagajaca. Trzeba troche tez farta. W sumie pokonalem ja jak bylem juz na hita bez buteleczek, ona tez i karma tak chciala ze akurat skoczylem, w łeb i stagg xd 

 

Takze poszedl finisher i po niej. Pewnie gdyby nie to, to ona by mnie skonczyla.

 

 

Odnośnik do komentarza

U mnie zupełnie na odwrót, 1 problemy, 2 za pierwszym razem.
W ogóle to mam nadal taki głód eldenka że sobię często odpalam na YT live jak Wagon gra.
Nigdy nie oglądałem liveow z gierek bo na uj.
A tu mnie ciekawi jak komuś idzie itd.
Fajnie że grę caly czas balansują itd.
Jak sobie wrócę za pół roku to już mogą być zupełnie inne odczucia.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...