Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

Format PNG ma być. Ja akurat okładki do retroarcha mam z Pecetowego retroarcha bo on ma opcję, że sam ściąga cały pack do folderu. To chyba najlepszy sposób zainstalować RA na PC i niech sam pobierze wszystkie okładki i potem są w tym folderze co podałem.

Do Aliena ściągnął tę:

SueWZb4.png

 

nazwa w folderze była Alien Resurrection (USA)

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ta wersja z bleemsynciem nie podoba mi się nie wiem czemu ją dali do niego. Na PC mam tę samą co powyżej ma menu działające i wyglądające jak na sprzętach sony - PS3, PSP poziomo się przesuwa.

 

Nawet w najczęściej zadawanych pytaniach na stronie bleemsynca jest:

 

Q. I don’t like the new RetroArch theme.
A. Are you mad? Anyway, you can change it to monochrome in the RetroArch display settings

 

Czyli ludziom też się nie podoba, a oni się uparli.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, devilbot napisał:

Folder retroarcha w bleemsyncu jest głęboko:

 

USB:\bleemsync\opt\retroarch\.config\retroarch\thumbnails\Sony - PlayStation\Named_Boxarts     itp

 

nie widzę u siebie folderu .config :( 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kolos28 napisał:

A mnie nawet się podoba.
Na YT widziałem filmik jak na mojej wersji RA są super katalogi, nes, sens, n64 a wnich gry. Jak to zrobić - wie ktoś?

 

Poskanować żeby RA potworzył listy z konsolami a potem wrzucić pliki z okładkami ale pewnie wiąże się to też z ręczną zmianą nazw gier i okładek żeby wszystko się wyświetlało. Dużo roboty z tym,

 

9 minut temu, ragus napisał:

 

nie widzę u siebie folderu .config :( 

 

Powinien być poszukaj ręcznie gdzieś Retroarch musi mieć swój folder. Jest w nim np plik retroarch.cfg

Odnośnik do komentarza

Gość wrzucił całą bibliotekę USA na bleemsyncka czyli 1509 gier i żeby to chodziło to co się okazało menu zamulają Arty okładek więc musiał wszystkie zmniejszyć do mega gównianej jakości. Wniosek taki, że jak wam zamula menu bo za(pipi)aliście classica grami to wy(pipi)cie okładki wysokiej jakości one zamulają system.

 

Ilepiej to zrobić na autobleemie bo można przeskakiwać po literce za pomocą R1 L1.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Kmiot napisał:

A który model? Bo miałem zamiar w tygodniu zajść i jakiś kupić.

I w ogóle jakie mogą być powody? Za słaby zasilacz?

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/hub-hama-1-2-usb-2-0-otg

to guwno jest max 0,5A (czego dowiadujemy dopiero po otwarciu produktu :ragus: )

TAKZE UWAGA

 

Noname'owy adapter kart SD tez nie dziala.

Jeden sie wykrzacza podczas inicjacji, a drugi w ogole nie dziala z classiciem.

 

Czy aktualnie jest gdzies jakis, ktory na 100% dziala i mozna zamowic, czy wszystko wymiotlo?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Te huby to powinny być "NON POWERED HUB" nie wiem jak to po naszemu.

 

Jeszcze co do tych kabli OTG z allegro ten co mi przyszedł działa średnio wolno czyta dysk, czasami się nie załącza itp ale wczoraj wziąłem od ojca inny i wszystko śmiga szybciutko z dyskiem 1TB jakbym sticka 16gb miał. Co ciekawe u niego ten dobry kabelek OTG nie działał z tabletem jak więc widać te chińskie kabelki to czysta loteria.

Odnośnik do komentarza

Polecam otworzyc topic ze sprawdzonymi setupami, bo sprawdzalem z 15 roznych urzadzen (karty sd roznych wielkosci, czytniki kart sd, sticki usb, huby usb, otg, ladowarki) i niestety albo nie dziala w ogole albo wypyerdala sie na poczatku albo wypyerdala sie w trakcie albo dziala tylko z jednym padem albo wypyerdala sie  na bleemsync ui albo po recznych wrzuceniu gry :pawel:

Metode prob i hajsu w bloto zdecydowanie odradzam :)

Tymczasem biore te zayebiste w kosmos pady, podlaczam do PC podpietego do TV i olewam to pudeleczko sikiem prostym.

 

Wydaje mi sie ze glownym problemem w tej chwili jest karta 128 gb podlaczana z przodu zamiast przez otg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...