Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najlepsze będzie to, że w tej gierce będzie można się wybrać w naprawdę długą podróż. Uwielbiałem latać samolotem w San Andreas, albo GTA V, no ale tam wsiadasz w samolot i za kilka minut jesteś na drugim końcu mapy. Fajnie będzie tak sobie pozwiedzać i polatać, ale baboli pewnie będzie sporo. Oglądałem filmiki na YT i taki stadion w Gdańsku i jego rejon prawie w ogóle nie przypominają tego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ja mam cały czas na kompie SA, czasami siadam do roboty to najpierw sobie chwilę polatam. Ta gra ma niesamowicie przyjemny system latania i do tego urozmaicony. Każdy samolot inaczej się prowadzi w locie, a szczegóły wykonania maszyn robią wrażenie nawet dziś, po 17 latach od premiery. Uderzysz gdzieś skrzydłem to odpada jego część i trudniej się steruje. No, a chowanie podwozia, radar wysokościowy, czy szkoła latania to już w ogóle fajne bajery.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, messer88 napisał:

@krupek z takimi długimi podróżami to możesz sobie sprawdzić też Snowrunnera, tyle że nie polatasz xd

Latały to kurwy po pokoju jak zakopywałem się w błocie, albo auto zsuwało mi się w przepaść xd No odbiłem się strasznie od Mudrunnera i Snowrunnera.

 

22 minuty temu, kislawa napisał:

FS to symulator, nie nastawiaj się na kraksy, a uderzenie gdzieś skrzydłem skończy się napisem PLANE CRASHED ;) 

Czyli nawet lepiej, wzmaga większą czujność i zbliża do realizmu.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Bielik napisał:

No ale to nie jest tak że offline mode jest potrzebny jak nie ma internetu a od kozak gurwa grafiki jest online mode i lżejszy komponent ?

Tak jak @kislawa napisał, masz rację. Jeśli ktoś chce polatać offline i jara go fizyka samolotu, przebieg lotu od strony kontroli trasy, warunków atmosferycznych i tak dalej to ten tryb nada się do właśnie takiej rozgrywki.

 

A teraz ręka w górę wszyscy forumowicze, którzy głównie ze względu na wyżej wymienione rzeczy odpalą MFS na Xboxie. No kurde somsiad, coś lasu rąk nie widać :nosacz3: Wiadomo przecież, że samoloty to benchmark graficzny i stawiam pięć zeta, że około 95% ludu tutaj włączy tę grę po to, żeby ich rozjebało na atomy graficzką, a nie po to, żeby wczuwać się w rolę profesjonalnego pilota. W tym i ja :potter:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...