Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim to trzeba byc zje,bem zeby cale drugie 45 minut meczu grac do bramkarza. Ja nie wiem co ci ludzie. Oczywiscie jak chcialem napisac co mysle o takiej "grze" gosc nie moze przyjmowac wiadomosci od obcych. No ciekawe dlaczego.

 

Ja rozumiem grac jakimis piz.dami przeciwko realowi i grac ostatnie 10 minut na czas ale kur.wa jelop gra liverpoolem strzeli bramke fartem i 45 minut podaje obroncami do bramkarza. Masakra. Ale sie trigger zalaczyl po takim czyms

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś swoją wersję i totalna maniana odyebana przez Konami.
Demo zagrywalem6 się ostro ale full nie ma nic wspólnego z demem.
Wiem, że już takie jaja były u Konami ale to jest przegina, po 10 meczach w my club nie chce mi sie w to grać.

Odnośnik do komentarza

Ja 150 meczy i powiem wam ze nawet rozgrywka mi sie podoba. Wolniejsza, bardziej skupiona na wiekszej ilosci podan. W sensie u lepszych tak to wyglada bo u lamusow taktyczna laga na mane ktorego  ie mozna dogonic :yao:

 

Naprawde byloby ok ale w online nie da sie grac niestety, handicap dla lamusow jest w tej czesci przeokrutny. Wczoraj np gralem z gosciem co niepotrafil nawet juventusem akcji wyprowadzic. Zremisowalem 0:0 bo oczywiscie zaczely dzialac magiczne slupki i umiejestnosci szczesnego. Wchodze na ranking typa a gosc ma 900 i 120wygranych na 40 przegranych xD No chyba ze ze mna gral jego 10 letni brat czy cos. Ale watpie bo gralem z paroma osobami ktorzy mieli wyzsze ratingi w 19 a w 20 np maja 600. Szkoda ze gra zamiast nagradzac za dobra gre nagradza za bycie lamusem.Nie powinno tak byc. Handicap dla takich w 19 to byl pikuś w porownaniu do 20. Tam jednak jak wziales mocna druzyne i zagrales z typem co nic nie prezentuje soba to go rozwalales na atomy i sie rozlaczal. Tutaj tak nie ma. Chyba z 5 razy na te 150 meczy sie zdarzylo zebym wygral wiecej niz 2 bramkami. Z ciotami przewaznie jest meczenie buly i jak masz szczescie wygrasz jak nie masz zremisujesz albo nawet przegrasz bo typ odda jeden strzal w meczu ktory wejdzie. Najzabawniejsze ze bramkarze maja czesto zielone strzalki a nie bronia kompletnie nic. A no i gram realem albo interem a nie crytsal palace albo cardiff jak w 19. To tez swiadczy ze cos jest nie tak. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w my club doświadczyłem cyrkow... jak w demo wszystko chodziło płynnie to wczoraj, ci gracze jak uposledzeni.
Podajesz gościowi piłka się od niego odbija i ucieka, nie wiem czy to jest spowodowane niskim TS.
Może w dywizjach i offline gemplay jest super ale my club to jakbym grał w pes 19.
Gra się spoko ale nie czuję nic nowego, leniwe chuye z Konami zrobiły kopiuj wklej.
Zresztą na reddit jest oficjalny post do Konami aby przywrócili rozgrywkę z demo, przecież dlatego wiekszosc kupiła fulla.
Podobno w październiku ma być update, na dzień dzisiejszy Fifa bardziej do mnie przemawia niż pes.

Odnośnik do komentarza

No te odbijanie to norma, w deszczu nawet takim pilkarzom jak pilkarze realu czy barcelony pilka przy przyjmowaniu odskakuje jak w ekstraklasie wiec co mowa w my club jak mamy przecietnych pilkarzy. Przesadzone to

Tym bardziej ze wystarczy obejrzec taki mecz psg-real ze pileczka tam nikomu nie odkakuje. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

A new Update File (Data Pack 1.02 & Patch 1.01.02) was released on 03/10/2019.
See below for details.

■ Updates and Additions
・ Updated face models for some players
・ Updated portraits for some players

■ Fixes
・ Fixed an issue where spectators do not receive a reward for spectating Matchday Grand Finals that end prematurely.
・ Fixed an issue where setting P2P to 'Don't use' in [Port Settings] can prevent you from finding an opponent in online 1 vs 1 matches.
・ Fixed an issue that causes Master League to crash under certain conditions.
・ Fixed portraits for some players.
・ Fixed strips of some clubs.
・ Fixed emblems of some clubs.

■ Gameplay Adjustments
A variety of minor adjustments have been made to each mode to improve the overall gaming experience.

 

Informacje odnośnie gameplayu tradycyjnie żadne.

Odnośnik do komentarza

Odczucia co do tempa meczu poza ogólnym standardem mogą się też różnić w zależności od ustawień długości/mokrości/suchości/kondycji murawy, a ja zazwyczaj tego nie zmieniam i mam to ustawione na random, więc ciężko powiedzieć.

 

Wydaje mi się za to, że poprawili markowanie wrzutki/strzału. Teraz jest z tego pożytek.

Odnośnik do komentarza

Myślałem ze po patchu coś się zmieniło, niestety ta gra to najgorsza odsłona tej generacji, asysty pc są tak przegiete, ze nie idzie nic wygrać jeden na jeden.
Gra zmusza cię do grania ping ponga bo inaczej się nie da, r2 zostało usunięte.
Kretynskie AI, granie w obronie to trzymanie x reszta za ciebie robi komputer.
Po zagraniu parę meczy normalnie odruch wymiotny a ostatnie odsłony były naprawdę fajne.
Konami ty kuhwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak tam po aktualizacji? 

Chyba cos tam pokombinowali, bo nagle  jak moi przeciwnicy mieli  przewaznie 3-6 strzalow na mecz maja teraz 10-15.  Rozgrywac przed polem karnym przeciwnika tez juz sie nie da. Podania z r2 juz sa bez sensu. 

Koncze gre, nie bede sie wkur.wial bo konami zmienia calkowicie gre ot tak. Dopiero co czlowiek sie przestawil i fajnie sie zaczelo  grac oni zmieniaja gameplay i potem dostajesz w piz.de od araba co strzela 4 bramki z kontry i cie wyzywa od noobow i easy. Dajcie znac jak bedzie nastepna aktualizacja , narazie nie gram. Dotarlem do 5 diwizji i styka. Wiecej z takim gameplayem nie wyciagne w tej czesci. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...