Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez juz nie gram chyba od tygodnia. Powiem wam ze jak sie juz nauczylem to fajnie sie gralo, nawet bardzo jesli chodzi o gameplay. Mozna bylo fajnie pilke rozgrywac jednak, finezyjne strzaly byly  perfecto. Teraz to sa jakies jaja, arkejd w chu.j. Rozgrywanie pilki nie istnieje , akcja za akcje jest. Tempo jak w pes6. 

 

Ogolnie nie jarze co odje,balo konami. Zawsze jakos po aktualizacjach byl zmieniany gameplay, ale subtelnie i delikatnie a to co teraz zrobilo to beka wnusiu. Dwie rozne gry. Wogole to oni tak sami z siebis robia czy jest jakies oficjalne forum gdzie ludzie prosza o zmiany? Wtf?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam serię This is Football - pierwsza odsłona była w miarę ok i miała potencjał - ale potem skopali i umarło.

Libero Grande też było fajne i innowacyjne na tamte czasy.

PES do PESa na obecnym silniku jest podobny, niby coś się zmieniało, ale mamy do czynienia z podobnymi problemami co roku.

Dla mnie ostatnim PESem w którego mi się przyjemnie grało to 6, po tym już raczej męczenie buły. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ma_niek napisał:

Piszecie tak co roku.Serio jak kocham pilke tak juz nie chce mi sie grac w zadnego Pesa i Fife.Przydallby sie jakis trzeci gracz,pamietam za czasów psx i ps2 bylo tyle gierek pilkarskich a teraz ostaly sie dwie.

 

To juz nie wróci. Za chwilę pes zniknie z rynku całkowicie a Fifa zostanie z trybem FUT jako usługa dla poyebow z coinsami. Bo EA nawet w trybie singla ma na graczy wyyebane, wypluwajac ten tryb zabugowany jak nigdy wcześniej. 

 

Kiedyś bylo łatwiej zrobić proste gierki sportowe. Obecnie to nie realne. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Gra w ogóle ktoś w tego PESa na PS4? Kupiłem grę wczoraj i to taki syf, że mucha nie siada. Wcale się nie dziwię, że nikt w to nie chce grać tylko jakieś no life'y. Mecze online to jakaś porażka. Taktyka kontratak i dwóch szybkich napastników, a ja ze swoim budowaniem akcji mogę sobie wsadzić.  Żałuję, że nie mogę jej zwrócić bo to najgorszy zakup od dawna. Jak tak ma wyglądać konkurent Fify to lepiej, żeby go w ogóle nie było. Do dupy z taką piłką. 

Odnośnik do komentarza

Przed aktualizacja wygladalo to sporo lepiej, teraz typ robi 3 podania i ma sytuacje bramkowa, az z ciekawosci wlaczylem fife i pierwsze 16 meczy 14 zwyciestw :D

Troche wyglada jak pes dla uposledzonych ale przynajmniej idzie pograc i sie nie wkur.wiac. Klepka wychodzi w srodku tak jak trzeba, strzaly z delikatnym opoznieniem no ale co ma wejsc to wchodzi i mozna popykac. A od 6 lat nawet nie spogladalem w strone fify. 

 

Bylo zagrac jakies towarzyski przed zaktualizowaniem, zobaczylbys ze przed i po update to dwie rozne gry :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak cos znowu byla aktualizacja i jest mocno poprawiona ta tragedia co byla. W sensie juz nie ma takiego arkejdu i akcja za akcje. Mozna juz cos tam pograc no i podania trojkatem z r2 sa takie jak powinny byc a nie bezuzyteczne. Poprawili tez gre w obronie, troche

No i finezyjne wchodza tak jak powinny bo tez bramkasz lapal wszystko mawet sam na sam ostatnio

Odnośnik do komentarza

Po prostu frustruje mnie ciągłe obrywanie w myClub. Nie wiem w sumie co mam już robić. Naprawdę trzeba wywalić hajs na te coinsy? Bo bez tego nie widzę jakiejś możliwości poprawy drużyny. (pipi) z handicapem. Sposób w jaki jest przeprowadzana rozgrywka i matchmaking powoduje,  że coraz mniej osób chce w tą grę grać. Za rok czy dwa już marketing nie pomoże i PES zniknie z rynku. 

 

 

Odnośnik do komentarza

A mi sie teraz jako tako calkiem niezle gra. Dzisiaj na 10 meczy 8 zwyciestw . Ja gram w dywizje jakos my club mnie nie kreci wlasnie przez to ze za szybko mozna zbudowac jakis przekoksowany zespol. 

A przed chyba wczorajsza aktualizacja  mialem 6 przegranych z rzedu. Najwiecej w  ciagu tych 400 meczow w dywizjach wiec cos bylo nie halo z rozgrywka. Moim zdaniem teraz juz troche poprawili ale no bramkarze sa strasznie zje,banie zrobieni. W 90% sa przekoksowani, w fifie taki lewy ma dobra sytuacje to ja na 90% wykorzysta, w pesie albo poprzeczka albo cudowna parada bramkarza. Irytuje to mocno. Za to gram dzis z typem przegrywam 1:2 mecz wyrownany , kolo dosrodkowuje a moj bramkarz piąstkuje jak malpa prosto na leb jego napastnika. No (pipi)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

No bramkarze są mega spyerdoleni. A jak już grasz średniakiem to ping pong we własnym polu karnym po cornerze rywala zdarza się nadzwyczaj często. Nie raz traciłem bramki, jak piłka odbiła się od obrońcy, albo od bramkarza prosto pod nogi przeciwnika. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Mam schemat ze dopoki jestem w stanie awansowac jakimis liverpoolami wygrywajac zalozmy 7-8/10 meczy to gram nimi zeby sie nie wkur.wiac. Potem biore napoli i ten sam schemat a potem senegal. A jak juz jest 5-6 dywizja to gralem np ostatnio cyprem. No niestety ale wiekszosc to mecze z topem wiec lipa ale zdarza sie ze gra sie przeciwko leicester czy wolverhampton. W dodatku napastnicy slabszych druzyn nie trafiaja na pusta bramke takze mecze typu masz 12 strzalow i nie strzelisz gola a typ 1 strzal w meczu ale salahem i cyk 0:1 sa czesto wiec lepiej zaparz melise

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...