Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, LiŚciu napisał:

Ale nie będziesz tu pisał od 12 maja, prawda?

 

A bo co? Od tego jest forum. Na razie nic nie napisałem co by inni nie pisali, ilość postów również jest w normie, jakbyś mnie ciągle nie wywoływał to by było mniej. BOTW to moja gra życia, więc chyba oczywiste, że jaram się przed premierą TOTK, będę się jarał jak opadnie embargo i po premierze gry.

 

Serio, wziąłem sobie krytykę do serca, więc staram się pisać mniej i na temat, ale widzę, że nie dajesz mi żyć.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Ken Adams napisał:

Jakieś porady jak zdobyć gierkę w wersji pudełkowej w dzień premiery? suzi? SHOCK? Kto gwarantuje dostawę na piątek?

Normalnie bym sobie poszedł do media expert i kupił jak człowiek ale w tym wypadku nie warto ryzykować…

 

W MediaMarkt Metroid Prime Remastered w dniu premiery odebrałem bezproblemowo, więc z Zeldą będzie raczej tak samo.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ken Adams napisał:

Jakieś porady jak zdobyć gierkę w wersji pudełkowej w dzień premiery? suzi? SHOCK? Kto gwarantuje dostawę na piątek?

Normalnie bym sobie poszedł do media expert i kupił jak człowiek ale w tym wypadku nie warto ryzykować…

 

Raz tylko miałem problem ze zdobyciem gry bez złożenia preordera, z GTAIV, dorwałem dopiero w jakimś mało znanym sklepie na uboczu. A gdy złożyłem preorder na Switcha, żeby mieć w dzień premiery to zapomiałem złożyć na Zeldę i jak odbierałem Switcha to została ostatnia sztuka! :obama:

 

Tak że nie doradzę, bo nie wiem co będzie 12 maja :)

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam w małym mieście i u mnie to różnie bywało :) do tej pory najlepiej wspominam SHOCK (nie wiem czy tu na forum można pisać nazwy sklepów?) no ale premiera nowego Zeldera to nie są jakieś żarty albo wspominki to ma grać. A najwyżej będę jeździł po całym województwie i szukał. A jak wszystkie piekło uwolni się, to na końcu drogi istnieje cyfra. Nie ma opcji, że nie będę w to grał w piątek.

Ciekawe czy dorzucą jakieś gratisy, mam 900 punktów wymieniłbym na coś z Hyrule Kingdom. Ostatnio wpadły brelok i torba z mario rabbits, fajne :) 

Odnośnik do komentarza

Mnie, jak zawsze, mega ciekawi timeline. BotW dawał bardzo różne i sprzeczne sygnały, mam nadzieję, że nowa część coś wyjaśni. Osobiście myślę, że tak jak Ocarina rozdziela timeline na trzy odnogi tak coś pomiędzy Twilight Princess/Zelda 2/Spirit Tracks a Breath of the Wild łaczy owe linie z powrotem, a BotW jest kontynuacja wszystkich trzech. Co je łaczy? Nie wiem. Może Nintendo kiedyś o tym opowie. Ale to tylko moja teoria. Większość interesujacych się tym ludzi stawia na Child Era, czyli kontynuację Majory i Twilight Princess

Odnośnik do komentarza

Kółko z umiejętnościami:

 

Spoiler

spacer.png

 

O ascend wiemy (u góry)

 

Spoiler

i o dodatkowej umiejętności descend z plotki, więc w sumie obie umiejętności mogą się znajdować w jednym miejscu.

 

O ultrahand wiemy (po prawej), które zdaje się, że jest po prostu upgradem magnesu.

 

O recall wiemy (po lewej), a do tego powraca zatrzymywanie czasu z inną ikonką (lewy górny skos)?

 

O fuse wiemy (na dole).

 

Powraca też trzaskanie fotek (lewy dolny skos).

 

Pozostaje puste miejsce (prawy górny skos) i ? (prawy dolny skos).

 

Ze starych umiejętności zostały jeszcze dwa rodzaje bomb i kostki lodu. A z plotki

 

Spoiler

ptak, linka i kontrolowanie niektórych postaci w grze jak w SMO.

 

Zatem ciekawe, czy kółko się z czasem rozrośnie, czy gdzie je upchnęli?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ta gra możne być chyba pierwszym "prawdziwym" sandboxem, który będzie mi się naprawdę podobał.

Wszelakie sandboxowe gry maja dla mnie ten problem, ze oferują masę możliwości, ale mało kreatywnych wyzwań, dzięki którym chciałoby mi się te możliwości wykorzystywać. Możesz robić dużo, ale brakuje stymulacji, żeby to robić, bo bawienie się dla samego bawienia mnie nie kreci.
Liniowe zeldy miały dużo kreatywnych dungeonow i zagadek, których rozwiązywanie sprawiało masę frajdy, ale zawsze miały tylko jedno rozwiązanie, wiec swobody w tym żadnej.

Jesli TOTK połączyłoby te dwa światy i zarzuciło mega kreatywne zagadki i dungeony oraz sandboxowa swobodę do ich pokonywania, to mesjasz gwarantowany. BOTW miało momenty, kiedy robilo to rewelacyjnie (eventide island), wiec liczę na to ze TOTK poleci z tym jeszcze dalej.

Odnośnik do komentarza

Ależ piękne jest to, że Bossowie powracają. Z trailerów rozpoznałem Gleeoka, którym jaram się niemiłosiernie. Po raz pierwszy rozj3biemy go w 3D! Liczę jeszcze na Gohmę, Sallorda, Twinrovę  i Dodongo, a to krokodylo-podobne coś z trailerów to może być właśnie Dodongo. 

 

KZ2kkkSrJzr5XEgpnQZZhW-320-80.jpg

Edytowane przez Harbuz
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Giereczka zamówiona. Będzie jazda bez trzymanki. Mam nadzieję na ponad 100 świątyń.

Ja liczę, że będzie 6 świątyń i 100 bossów. :beka:. Ale wciąż nie wiem, czy brac, czy czekac na Switcha 2. Zobaczę jak recenzje, czy rzeczywiście znowu przełom, czy jednak to więcej tego samego, co w jedynce.

Odnośnik do komentarza

Pewnie było. Ale Jezu jak mnie to podjarało. Fajny opis, że to się robi trochę survivalowa gra, to jak pięknie fizyka działa (co cenię, gdy wyścig jest o grafikę). Obawy co do dropów, tej samej mapy, fabuły nadal mam. Ale czuję ta magię botw tylko zwielokrotnioną.

 

Jasne, chciałbym graficzkę i 60fpsów. Ale takie gry sprawiają, że czuję ta magię. Obym się nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
57 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Ja liczę, że będzie 6 świątyń i 100 bossów. :beka:. Ale wciąż nie wiem, czy brac, czy czekac na Switcha 2. Zobaczę jak recenzje, czy rzeczywiście znowu przełom, czy jednak to więcej tego samego, co w jedynce.

Ja bym nie brał. Jeszcze by Ci się spodobało i spędziłbyś w grze kilkadziesiat cudnych godzin. I co wtedy?

 

5go maja schodzi kasa lub voucher za preorder. Więc jest szansa, że dokładnie w tym dniu będzie możliwy preload. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...