Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Daffy napisał:

Recki standardowo w środę czy wcześniej?

According to Metacritic, the review embargo for The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom is expected to end towards the end of next week, ahead of the game’s release on May 12, 2023. This would fall somewhere close to May 11, 2023, a day before launch. Fans can look forward to hearing what critics have to say about Link’s latest adventure in the land of Hyrule.

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

No co tu dużo mówić panowie ale oni znowu to zrobili. W piątek w Waszych rękach znajdzie się tegoroczne GOTY.

 

Ja tak naprawdę zapewne widziałem może 10% tego co gra ma do pokazania, bo ciężko tu dobiegnąć do określonego celu - eksploracja weszła na jeszcze wyższy poziom, co chwile coś nas odciąga od zaplanowanej trasy, a uwierzcie mi że jest tu co eksplorować, biegając po Hyrule póki co (odkryłem chyba 3 wieże) w ogóle nie odczuwam wrażenia, że to ta sama mapa. Jeśli w BOTW lubiliście biegać po prostu bez celu, szukać i odkrywać tajemnice, tu jest tego jeszcze więcej.

 

Poprawione tu zostało PRAWIE wszystko, więc jeżeli dla Ciebie BOTW to gra na 9 czy 10 to TOTK należy się oczko wyżej. Shriny są lepsze i można je przejść na różne sposoby, wszystko dzięki ultrahand i budowaniu pojazdów/konstrukcji. Daje to ogromne możliwości, w każdym aspekcie gry, to samo tyczy się pozostałych nowych mocy, mamy po prostu dużo większą piaskownicę z nowymi zabawkami które możemy wykorzystać na milion różnych sposobów. Fuse na pewno poprawia bolączkę ciągle niszczących się broni.

 

Czego nie poprawiono? Walka jest praktycznie taka sama jak w jedynce, w oczy rzucają się wszędzie te same animacje, dźwięki czy muzyka w miastach. Koroki? no na razie widziałem jeden nowy sposób na ich zdobycie, reszta to samo. Ja przed premierą TOTK dość sporo grałem w BOTW (ukończyłem nawet gdzieś w kwietniu) więc te podobieństwa dość mocno rzucają się w oczy, jeżeli ktoś grał dawno w BOTW tym lepiej bo pewnie tego tak nie dostrzeże. Jeżeli komuś nie siadła poprzednia część, to wątpię że tutaj będzie inaczej.

 

Dobra może uda mi się w końcu dojść do 1 dungeona... Tak naprawdę nic jeszcze nie widziałem.

 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bzdura, już się nie raz łapałem na tym graniu chronologicznym w grę na milion godzin, później totalnie nie masz ochoty na kolejną część. Poczekaj na recenzje i graj od razu w TOTK a do BOTW najwyżej wrócisz. Chyba, że chcesz sobie zrobić długą przerwę to wtedy możesz chronologicznie. Zazwyczaj te osławione wyłapywanie drobnych smaczków w grach czy jakiś odniesień fabularnych nie jest warte tych zainwestowanych setek godzin. A argumenty, że już nie wrócisz do czegoś gorszego dla mnie niosą odwrotną prawdę - po co grac w gorszą wersję czegoś podobnego? Życie jest za krótkie. Jak komuś coś wyjątkowo podejdzie to i tak wróci do poprzednika z przyjemnością.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...