Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Okolice premiery to zawsze full cumshot mode i służy tylko i wyłącznie do wypowiadania się w superlatywach o danym tytule, aby utwierdzić się w przekonaniu, że granie na premierę to dobra inwestycja. 
 

Na faktyczne rozważania o danej grze przychodzi czas dopiero po tej fazie.

 

change my mind :CoolStoryBro:

6 lat po premierze grałem w botw I stwierdzam, że warto było czekać.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

A może pobawimy się przed rychłymi recenzjami xD.

 

Oceny Zeld na MC. 

 

99 - Ocarina of Time
97 - Breath of the Wild
96 - Wind Waker
95 - Twilight Princess + Majora's Mask
93 - Skyward Sword
91 - A Link Between Worlds
90 - Phantom Hourglass
89 - The Minish Cap
87 - Spirit Tracks

 

Gdzie waszym zdaniem wyląduje najnowsza część? 

 

Ja stawiam pomiędzy Skryward Sword a A Link Between Worlds, 92 przez problemy techniczne ( co nie znaczy, że gra nie będzie lepsza od Breath of The Wild). 

 

95

Odnośnik do komentarza

Ja mam około 10h, w poprzednią odsłonę grałem w 2017 roku. Raczej po zwiastunach nikt rewolucji się nie spodziewa - gdyby to się nazywało BOTW2 było by to bardziej adekwatne do tego co gra oferuje. 

 

Nie oszukujmy się, Switch jest tutaj limitem i nie było miejsca na rewolucję. Pewnie z tego samego powodu nie mamy nowej części Mario Kart. Gra się dobrze, jak komuś podpasowała poprzednia część to tutaj będzie bawił się tak samo dobrze. Dla mnie to jest kontynuacja jakich wiele na rynku było, coś jak Gears of War 1 a GOW2. 

Odnośnik do komentarza

No na razie te opinie od Youtuberów nie napawają optymizmem, znowu mało fabuły, znowu te same aktywności, mało dialogów, cutscenek, znowu ciągle zagadki, zagadki, zagadki itp. No szkoda. No trzeba czekać na przełom pod względem budowy "fabuły" w Zeldzie do następnej konsoli Nintendo. Niech może z Monolith zatrudnią ludzi więcej, tam to cutscenek jest zawsze aż za dużo :). 

  • beka z typa 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...