Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler - nie otwieraj, jeśli nie masz odblokowanego aparatu w grze:

Spoiler

Chasm :banderas: Czy to się rozciąga na całe Hyrule? To jest całkowicie nowa miejscówka w grze, którą Nintendo przemilczało na swoich pokazówkach. Ile tu będzie eksploracji...

W ogóle miałem wrażenie, że gra dość szybko próbuje nas tam wrzucić. Ja polazłem oczywiście w zupełnie inną stronę, do miejscówki Zory, ale tam każdy mobek zaczął mnie szybko wyjaśniać i potulnie wróciłem na miejscówkę startową :D

 

Gra jest ME-GA. Wspaniale jest w 2023 po prostu usiąść i pograć w coś, gdzie postawiono przede wszystkim na gameplay. Znow wraca radość z grania i zamiłowanie do tego hobby, zupełnie jak w 2017.

 

Po tutorialowych wyspach w niebie nie musiałem, póki co, mocno bawić się kraftingiem. Jeśli kogoś ta mechanika odrzuca, to raczej nie ma powodu do obaw. Przy tutorialu jest tego sporo, ale po tym sytuacja się uspokaja. Póki co używam tylko do koroków i shrineów :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bountyhunter napisał:

Spoiler - nie otwieraj, jeśli nie masz odblokowanego aparatu w grze:

  Ukryj zawartość

Chasm :banderas: Czy to się rozciąga na całe Hyrule? To jest całkowicie nowa miejscówka w grze, którą Nintendo przemilczało na swoich pokazówkach. Ile tu będzie eksploracji...

W ogóle miałem wrażenie, że gra dość szybko próbuje nas tam wrzucić. Ja polazłem oczywiście w zupełnie inną stronę, do miejscówki Zory, ale tam każdy mobek zaczął mnie szybko wyjaśniać i potulnie wróciłem na miejscówkę startową :D

 

Gra jest ME-GA. Wspaniale jest w 2023 po prostu usiąść i pograć w coś, gdzie postawiono przede wszystkim na gameplay. Znow wraca radość z grania i zamiłowanie do tego hobby, zupełnie jak w 2017.

 

Po tutorialowych wyspach w niebie nie musiałem, póki co, mocno bawić się kraftingiem. Jeśli kogoś ta mechanika odrzuca, to raczej nie ma powodu do obaw. Przy tutorialu jest tego sporo, ale po tym sytuacja się uspokaja. Póki co używam tylko do koroków i shrineów :)

Spoiler

Tak, rozciąga się. Imo haj lat boży jeśli chodzi o nowe miejsca, bo tych latających wysepek to aż tak wiele nie ma, i nie są zbyt wielkie poza tutorialową. Za to podziemia są wielkie jak mapa i jest co odkrywać, chociaż początkowo może wydawać się, że tam wiele nie ma. Ale nic bardziej mylnego. Próbuje nas tam wrzucić bo tam się zdobywa jedną umiejętność. Bardzo przydatną zresztą. 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Butt napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Tak, rozciąga się. Imo haj lat boży jeśli chodzi o nowe miejsca, bo tych latających wysepek to aż tak wiele nie ma, i nie są zbyt wielkie poza tutorialową. Za to podziemia są wielkie jak mapa i jest co odkrywać, chociaż początkowo może wydawać się, że tam wiele nie ma. Ale nic bardziej mylnego. Próbuje nas tam wrzucić bo tam się zdobywa jedną umiejętność. Bardzo przydatną zresztą. 

 

Spoiler

To jest ta pierwsza dziura w ziemi co gościu obok niej stoi? Zaraz na początku jak zlecimy na dół z wyspy tutorialowej? Blisko shrine?

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na premierę, ale głównie dla syna który fanem Zeldy jest, miało leżeć w szafie i czekać do Dnia Dziecka, ale stwierdziliśmy wspólnie ze może to być święto ruchome i obchodziliśmy je wczoraj :D 

BOTW nie przeszedłem, bo dużo widziałem jak grał młody kiedy trzeba mu było pomagać i już tak nie ciągnęło gdy wiedziałem co mnie czeka. 
Teraz chłopak już sam ogarnia wiec przez ramię mu nie zaglądam i ma zakaz opowiadania, żeby mi zabawy nie psuć, a ta zapowiada się na epicką :obama:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja już wiem:

 

1. TOTK

2. BOTW

 

@_Red_czy Ty czasem nie przechodzisz kryzysu z graniem, bo coś mi się tu przewinęło? No to nie masz lepszej okazji, żeby to zmienić! Też tak miałem, nie grałem przez 3 lata w nic, ale zmienił to Switch, BOTW i indyki, a teraz to już w ogóle po mnie, muszę zabarykadować drzwi i wyjebać telefon przez okno, żeby mi nikt nie przeszkadzał, jest petarda! :banderas:

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:
  Ukryj zawartość

To jest ta pierwsza dziura w ziemi co gościu obok niej stoi? Zaraz na początku jak zlecimy na dół z wyspy tutorialowej? Blisko shrine?

 

Spoiler

Tak, to jest ta dziura. Dziur jest oczywiście więcej, ale na początek trzeba zacząć od tej.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wystrzeliwuje się z wiezy po raz 10 i patrze jak swietnie trzyma klatkaz i zachodze w glowie czemu to przy ultra grabie nie dziala. Imo patchyk naprawi bo to chyba po prostu jakis blad, nie widze innego wyjasnienia czemu przy takiej czynnosci spada do 20 klatek, a potem latam w przestworzach z cala mapa na widoku i nawet nie pierdnie.

 

kurwa ale gra.

5 minut temu, GearsUp napisał:

to teraz niech zrobia wspolnie jakas gre z fabula i cutscenkami z xeno i otwartoscia swiata i mozliwosciami zeldy. ;)

 

Tak, patrze na Ciebie XCX2

Odnośnik do komentarza

Starego psa nikt nie będzie uczył nowych sztuczek, a co za tym idzie wedle tradycji…

właśnie odkryłem całą mapę (raz dopakowałem staminę i raz serce)

powiem wam; łatwo nie było ale da rade

ja pierd*lę to, rzeczy które widziałem po drodze…

 

3F1EFA14-F25A-4119-94C3-825D60B91BBB.thumb.jpeg.7841052986a150faae3271124870bbd8.jpeg

 

CF078B3F-E53B-4E4E-84B1-B68F271E3EBD.thumb.jpeg.ddfd144dc405ce2eedbb2abaddea6cce.jpeg

 

Szkoda alfabetu nie da się opisać literami co tu się w tej gierce wypizguje

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, XM. napisał:

wystrzeliwuje się z wiezy po raz 10 i patrze jak swietnie trzyma klatkaz i zachodze w glowie czemu to przy ultra grabie nie dziala. Imo patchyk naprawi bo to chyba po prostu jakis blad, nie widze innego wyjasnienia czemu przy takiej czynnosci spada do 20 klatek, a potem latam w przestworzach z cala mapa na widoku i nawet nie pierdnie.

 

Tu raczej nie chodzi o jakieś generowanie grafiki ale raczej moc obliczeniową kiedy gra analizuje co z czym i w jaki sposób można połączyć

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, XM. napisał:

wystrzeliwuje się z wiezy po raz 10 i patrze jak swietnie trzyma klatkaz i zachodze w glowie czemu to przy ultra grabie nie dziala. Imo patchyk naprawi bo to chyba po prostu jakis blad, nie widze innego wyjasnienia czemu przy takiej czynnosci spada do 20 klatek, a potem latam w przestworzach z cala mapa na widoku i nawet nie pierdnie.

 

Chodzi o Alpha Effects generowane czy to przy użyciu niektórych mocy czy np. gdy wchodzisz na drzewo i liście robią się przezroczyste. Nie wiem czy uda mi się to poprawić.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, XM. napisał:

wystrzeliwuje się z wiezy po raz 10 i patrze jak swietnie trzyma klatkaz i zachodze w glowie czemu to przy ultra grabie nie dziala. Imo patchyk naprawi bo to chyba po prostu jakis blad, nie widze innego wyjasnienia czemu przy takiej czynnosci spada do 20 klatek, a potem latam w przestworzach z cala mapa na widoku i nawet nie pierdnie.

 

kurwa ale gra.

to teraz niech zrobia wspolnie jakas gre z fabula i cutscenkami z xeno i otwartoscia swiata i mozliwosciami zeldy. ;)

 

Tak, patrze na Ciebie XCX2


 

te 20 fps to może jakiś błąd z double bufferingiem czy coś, może ogarną 

 

jezu ale ta gra jest piękna momentami 

 

40A61CEF-A4E3-423B-B2EB-25BFCAD36F3C.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...