Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie opuściłem białego sadu ale tak na serio jak na razie to nie potrafię przypyerdolic się do czegokolwiek. No jest rewelacyjnie, dalej się boję że jak wyląduje na starej mapce to zobaczę, że to jednak dlc ale dotychczasowe godziny to Nirvana Gracza

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

Kurwa, chyba za stary już jestem, ale mam problem z dojściem do trzeciego shrine, wszystko okute lodem i weź tam wejdź jakoś :reggie: jeszcze w tej tutorialowej miejscówce jestem.

No, brakuje gadającego pod nosem Linka po 5 sekundach co zrobić :D

 

dzięki bogu że nareszcie gra gdzie wchodzę do zagadkowa i nikt mi nic nie mówi i nie pisze. 20 minut siedziałem w świątyni z dwoma tarczami i dźwignią do uderzania piłki. Bo nie zauważyłem przełącznika.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

Kurwa, chyba za stary już jestem, ale mam problem z dojściem do trzeciego shrine, wszystko okute lodem i weź tam wejdź jakoś :reggie: jeszcze w tej tutorialowej miejscówce jestem.

 

Spoiler

Tam się da wspiąć w górę, w jednym miejscu skała nie jest oblodzona, musisz przejść za wodospadem i zaraz za nim wspinasz się

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

@Butt 

  Pokaż ukrytą zawartość

Dostałeś się do tego laboratorium w hateno? Robbie mi każe tam iść A tam są drzwi zamknięte i karzą iść do robbiego jak Cię wejść do środka :wujaszek:

 

Tak, dostałem się. 

 

Spoiler

Musisz skończyć misję z tą asystentką Robka w Lookout Landing, wtedy stwierdzi, że nic tu po nim i się zawinie do laboratorium.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Największa wada na ten moment amnezja rzucona na całą populację hyrule. Strasznie mnie to wybija z klimatu jak większość osób z którymi gadałem w botw mnie nie pamięta albo rzuci coś na szybko i tyle. Takie chujowe zagranie pod świeżaków. Nie grałeś w poprzednia część? No to chuy Ci w dupe, ja grałem więc w sequelu wypadałoby zeby ludzie kojarzyli wybitnego elfa

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Faka napisał:

Kurwa, chyba za stary już jestem, ale mam problem z dojściem do trzeciego shrine, wszystko okute lodem i weź tam wejdź jakoś :reggie: jeszcze w tej tutorialowej miejscówce jestem.

Spoiler

Jeśli jesteś w tym miejscu ze zaczyna się śnieżny obszar za taka brama to tam nie wejdziesz i na górę musisz się dostać przez jaskinie obok. Jeśli już przeszedłeś jaskinie i została Ci mała wspinaczka to po lewej jest takie miejsce gdzie dwie ściany lodowe się schodzą i tam jest nisko. Trzeba się wspomóc dwoma pniami drzew i wejdziesz

 

Odnośnik do komentarza
Just now, Snake_Plissken said:

Panowie, pytanko - czy jak nie grałem w BotW to jest sens w ogóle kupować TotK? Czy lepiej wpierw ograć BotW i potem przeskoczyć do sequela? :)

 

Imo najlepiej BotW -> dłuższa przerwa -> TotK.

TotK na tyle dużo dodaje do swojego poprzednika, że już imo nie będzie za bardzo powrotu do starszej części.

Ale generalnie nic się nie stanie, jeśli wskoczysz od razu do TotKa. Fabuły wcześniej było na tyle "dużo", że nie będziesz czuł się zagubiony xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daffy napisał:

Jeszcze nie opuściłem białego sadu ale tak na serio jak na razie to nie potrafię przypyerdolic się do czegokolwiek. No jest rewelacyjnie, dalej się boję że jak wyląduje na starej mapce to zobaczę, że to jednak dlc ale dotychczasowe godziny to Nirvana Gracza

No jest uczucie Deja Vu na tej starej mapce, a amnezja NPCów to jest typowe budowanie klimatu z gier Nintendo xDD. Ale gameplay na szczęście dowozi wszystko, więc jest gitara. 

Uważam, że powrotu do BoTW po tej grze nie ma, bo to jest po prostu BoTW 2.0.

Odnośnik do komentarza

Paraglider jest, aparat jest, można zacząć wypełniać to gigantyczne kompendium :obama: (rozumiem, że w tej części trzeba samemu fotki pykać i nie da się ich kupować jak w BOTW?)

 

Spoiler


Te porozrzucane wszędzie kwiato bomby po podziemiach, no jest rozpierducha

 

image.thumb.jpeg.39d3532cf640e87832ac18451d9efdf5.jpeg

 

tak zwiedzać podziemia to ja rozumiem

 

image.thumb.jpeg.95b55f282535b9995246bceb2c6632bb.jpeg

 

trochę oldskulowego shield surfingu

 

image.thumb.jpeg.b6e64d41272fcfbf1893ba50a26c9422.jpeg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bountyhunter napisał:

 

Imo najlepiej BotW -> dłuższa przerwa -> TotK.

TotK na tyle dużo dodaje do swojego poprzednika, że już imo nie będzie za bardzo powrotu do starszej części.

Ale generalnie nic się nie stanie, jeśli wskoczysz od razu do TotKa. Fabuły wcześniej było na tyle "dużo", że nie będziesz czuł się zagubiony xd

Story recap ma 3 minuty chyba i zupełnie wystarczy, jak nie grales w BoTW to znaczy, że fanem nie jesteś, fabułą te gry nie stoją, tylko gameplayem i swiatem, który jest w zasadzie taki sam xD. Chyba, że miałeś 2 z geometrii i fizyki, to wtedy bym się zastanowił nad BoTW :). ToTK jednak to jeden z tych sequeli, które można sobie odpalić nie znajac nic z jedynki, co ma też swoje plusy oczywiście. Wyraźnie takie jest też założenie twórców, żeby przyciągnąć nowych graczy. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GearsUp napisał:

Paraglider jest, aparat jest, można zacząć wypełniać to gigantyczne kompendium :obama: (rozumiem, że w tej części trzeba samemu fotki pykać i nie da się ich kupować jak w BOTW?)

 

  Ukryj zawartość

 

 

Te porozrzucane wszędzie kwiato bomby po podziemiach, no jest rozpierducha

 

 

image.thumb.jpeg.39d3532cf640e87832ac18451d9efdf5.jpeg

 

tak zwiedzać podziemia to ja rozumiem

 

image.thumb.jpeg.95b55f282535b9995246bceb2c6632bb.jpeg

 

trochę oldskulowego shield surfingu

 

image.thumb.jpeg.b6e64d41272fcfbf1893ba50a26c9422.jpeg

 

 

 

Można kupować.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rtooj napisał:

No, brakuje gadającego pod nosem Linka po 5 sekundach co zrobić :D

 

dzięki bogu że nareszcie gra gdzie wchodzę do zagadkowa i nikt mi nic nie mówi i nie pisze. 20 minut siedziałem w świątyni z dwoma tarczami i dźwignią do uderzania piłki. Bo nie zauważyłem przełącznika.

Podpowiedzi z jego ust nie uświadczymy, ale fajnie śpiewa za to przy gotowaniu xD. 

Ogolnie gram TYLKO na słuchawkach, bez tego -1000000 do klimatu, bo te ambientowe brzmienia to jest top topów jednak xD.

Każdy pierdolony dźwięk/odgłos jest inny i wypieszczony. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...