Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Ja nie rozumiem. 

Crystalized charges robisz z Zonaitu. Zonait masz na podniebnych wysepkach, albo w podziemiach. Zonait możesz przerobić na Crystalized charges w specjalnych miejscach, z któych jedno jest w tutorialowej wyspie, a inne już w tych wielkich ciemnych podziemiach. Ilość sztuk jest ograniczona, ale się chyba respawnuje. 

 

Jak doładujesz samym chargem, to wtedy masz bateryjki jednorazowe tylko, więc lepiej jak najszybciej dopakować. 

 

No i poza tym polecam też przerabiać ten zonait na kulki, ogólnie za(pipi)ista ta mechanika, zakochałem się xD.

20 minut temu, Donatello1991 napisał:

Nie doleciałem.

Ale tym dolecę.

 

20230519_084614.jpg

Btw czasami spadają ze Sky Islands takie odłamki jakby, można z nich fajną windę do nieba zrobić xD. 

44 minuty temu, bebbop napisał:

Stroj kupowales, czy jechales na papryczkach? 

Na końcu musisz mieć papryczki + coś jeszcze (2 poziomy zimna). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ta mechanika jest trudniejsza niż inne, 50% ludzi nie wie pewnie o co chodzi xD. W sumie mozna przejść grę bez tego. No popisali się z tym Zonaitem, tak zaszyć super mechanikę w rdzeń rozgrywki, nie psując przy tym tego, co było do tej pory to spory sukces. 

7 minut temu, Butt napisał:

Kryształki do ulepszenia baterii pojawiają się też pod ziemią, jak się pokona co lepszych przeciwników.

W sensie lecą bezpośrednio bez przerabiania? Spoko, to nie doszedłem do tego jeszcze, w podziemiach raczej jestem cichaczem, bez zbędnej walki :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, na tych wideo ludzie mają po 10 baterii, więc jak rozumiem w ciągu paru dni grania zebrali, eee, 3000 zonaitu? Musi nie być takie trudne widocznie.

 

Nie no, dla mnie brzmi tak samo abstrakcyjnie jak ludzie tutaj którzy skończyli już grę i mówią który dungeon lepszy mdr. Ja ogólnie gram dużo, ale kurde ta gra jest tak ogromna że jeszcze nic nie zrobiłem.

 

Najbardziej mnie rozwala nawet nie liczba świątyń, co koroków, bo powiedziałbym że po Breath jestem dość obeznany w kwestii gdzie są koroki, a na razie mimo zaglądania na szczyty gór i pod kamienie mam ich tylko garstkę. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

W sensie lecą bezpośrednio bez przerabiania? Spoko, to nie doszedłem do tego jeszcze, w podziemiach raczej jestem cichaczem, bez zbędnej walki :). 

Tak, wypada np. większy kryształ który dodaje 20 kryształów. W kilka misjach po pokonaniu bossa dostajesz nawet wielki kryształ, który dodaje 100.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mamy do czynienia z dziełem wybitnym :xboss:

 

A bateryjki zrobicie na luzaku jeśli będziecie eksplorować jaskinie ja właśnie zrobiłem ostatnią. Za podziemnych bossów wypada aż 100 kryształków w skrzynkach często jest po 20 a za 3 large zonity możecie kupić sobie też 20. Na moim etapie to mi się wyczepują pojazdy i znikają a nie bateria xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pupcio napisał:

Mamy do czynienia z dziełem wybitnym :xboss:

Masakra jak te użytkowniki nie czytają forumka i potem wklejają rzeczy sprzed pięciu stron :sadkek: Mam nadzieję, że będzie ta licencja na foruming, bo niektórzy jadą po bandzie!

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Pupcio napisał:

Dalej, dalej

Kurde z tym, że jest tam więcej do zrobienia po tej misji, to tak średnio w moim przypadku bo

Spoiler

ja już miałem mieczyk i tego piątego dziada też znalazłem wcześniej, całkiem przez przypadek jak zwykle, eksplorując mapkę.

 

Odnośnik do komentarza

patch 1.1.1 poprawia quest w tutorialu dla tego 0.001% graczy, co mieli problem. 

 

General Updates
  • Fixed issue where, sometimes, the player could not clear main quest “The Closed Door,” even if they fulfilled the conditions to advance the quest.
    • If you have already encountered this issue, you will be able to clear the quest by downloading this update data.
  • Several issues have been addressed to improve the gameplay experience.

 

Pierwszy patch po premierze z jakimiś kosmetycznymi poprawkami, to świadczy o jakości tego tytułu na premierę :sir:.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal tego nie rozumiem: ulepszyłem sobie raz paliwo tzn. te baterię, ale teraz gdy próbuję to mam 50 tych jednostek, a w ekwipunku mam 237 Zonaite i 22 Large zonaite, o co tu k*rwa chodzi to co ja wymieniam na te baterie, ten durny robot mówi, że te crystallized charges są produkowane z tego zonaite, ale mi ich nie robi, o co tu chodzi

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ken Adams napisał:

Ja nadal tego nie rozumiem: ulepszyłem sobie raz paliwo tzn. te baterię, ale teraz gdy próbuję to mam 50 tych jednostek, a w ekwipunku mam 237 Zonaite i 22 Large zonaite, o co tu k*rwa chodzi to co ja wymieniam na te baterie, ten durny robot mówi, że te crystallized charges są produkowane z tego zonaite, ale mi ich nie robi, o co tu chodzi

Bo te Zonaite'y przerabia inny oddział. Jesteś w złym dziale, złóż request do tego drugiego xD. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ken Adams napisał:

To ja nie wiem skąd ja miałem te 150 (jedną stówkę wymieniłem na baterię) jednostek bo nie pamietam bym to gdzieś zamawiał u kogoś…

Z dropu pewnie już po przeróbce. 

Masz ziomków w tej jaskini w początkowej Sky Island (reszta jest w podziemiach Hyrule), oni to przerabiają, a ten co robi z tego baterie jest np. przy tej początkowej lokacji koło zamku, gdzie zaczynamy main questa, ale to wiesz pewnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...