Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałbym że gram całkiem sporo kiedy trzeba (nie mam jeszcze licznika w Zeldzie, ale np. Xenoblade cyknąłem prawie 300 godzin w 40 dni i po ptakach), a jednak mnie rozpieprza że można serio skończyć tę grę po tygodniu mdr. Ja nawet na dobre nie zacząłem ciągle, może parę rzeczy zrobiłem pomalutku. Ostatnio szukałem zaginionej surferki po górach śniegowych przez cały dzień i kurde nie znalazłem, choć znalazłem sporo innych rzeczy z licznymi "a właśnie, miałem zrobić X" eskapadami do innych rejonów.

 

Podejrzewam że shrine'ów bez szukania info to nawet po miesiącach sam wszystkich nie znajdę, nie mówiąc o innych rzeczach. 

Odnośnik do komentarza

Ależ te podziemia są goowniane. Nudne, generyczne i bardzo brzydkie, nawet jak na potężnego switcha :)

Zszedłem, zrobiłem tego pierwszego pobocznego questa od doktorka, rozpaliłem trzy korzenie, ubiłem kilka potworów, w tym dwa duże i jak nie będę już musiał to tam nie wracam. 
 

Zdecydowanie jak narazie najgorszy element cudownej Zelduni. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zdobyłem pierwszy Sage blessing czy jak to się nazywa, w tak randomowym miejscu które ledwo co przypadkowo dostrzegłem że aż strach pytać ile ich jest. 

 

Ogólnie mnie rozwala w jakich miejscach czasami widzę szkatułki, czasami to jest jak quest na dłuższy czas jak tam się jeszcze dostać mdr. Góra, dół, pod rzeczami, nad rzeczami, ależ to jest 3D gra.

 

 

Podziemia są bardzo ciekawe, idziesz sobie i rzucasz oświetlający kwiatek i nagle przed oczami staje jakaś zadziwiająca struktura. Jest takie uczucie odkrywania, jakie rzadkie jest w grach. Nie wiem, zawsze lubiłem gry gdzie się rozświetla ciemność, uwielbiałem w Dark Souls 2 czynić teren oświetlonym pochodnia po pochodni. Tutaj widok rzeźby częściowo oświetlonej jest często przepiękny. 

Odnośnik do komentarza

A widzisz też lubię w gierkach poziomy skąpane w totalne ciemności i jak trzeba używać prasowych źródeł światła, a nie że ta ciemność jest umowna, jednak tutaj jest dla mnie strasznie miałko i powtarzalnie. Po godzinie nic mnie nie zaskoczyło. No ale tak jak Pupcio pisze, jak się nie podoba, to nie muszę i bez bólu odpuszczę.

Pytanie do dostania się na latające wyspy. Chcę je trochę poeksplorować. Jak się tam dostajecie? Właśnie na spacerze z psem wymyśliłem sobie, że  będę

Spoiler

cofał czas na spadających skałach

aby się tam dostać. Dobrze kombinuje?

Odnośnik do komentarza

Jest ale odblokowuje się go w zadaniu pobocznym. W ogóle ten pomysł z tym że kapliczki są połączone z tymi 

Spoiler

podziemnymi korzonkami

to najlepszy pomysł w historii zeldingu. Muszę przyznać że botw bez internetu nigdy bym nie znalazł kilku kapliczek a tutaj wszystkie elegancko wleciały podczas normalnej gry.

Shriny też dla mnie na plus względem botw chociaż wydaje mi się że tamte były czasami troche trudniejsze ale co z tego skoro te są fajniejsze. Fajnie że przenieśli pomysł z dlc i tych wyzwań master sworda do kapliczek i wyjebali milion walk z jednym przeciwnikiem. Na minus jedynie te w których są samouczki ( nie ma to jak po 20h gry dostać shrina z nauką skradania :reggie: i tymi gdzie dostajemy tylko kulke mocy. Niby najczęściej dostajemy je gdy samo dostanie się do kapliczki jest wyzwaniem ale niestety nie jest to regułą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...