Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, GearsUp napisał:

Ale o jakich bossach ty mówisz? Normalnie Boss Bokoblinów dropi lepsze party w zależności od wersji. Chyba nie masz na myśli world bossów bo to byłoby bez sensu bo one i tak nic nie dropią.

W zasadzie to też dropią, tylko jak się je pokona w podziemiach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GearsUp napisał:

Te bossy z fabuły i tak nie są żadnym wyzwaniem, wyzwanie leży gdzie indziej w tych grach.

Tak, niemniej jednak wolałbym skalowanie wszystkiego, również bossów fabularnych. Sami bossowie są ciekawi, tylko jak podchodzisz z pełnym eq po 50h, jest za lekko. 

 

Niemniej jednak gra i tak jest dla przeciętnego gracza dosyc wymagająca, więc mało kto będzie na to narzekał. 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś po 30h grania (Btw nie pamiętam jak dawno tyle h przegrałem od premiery, pewno przy jakimś RDR2 albo W3, fakt że s gierkę można grać przy  gówniakach napewno też tu pomaga),  mam pierwsze, delikatne zmęczenie materiału. Tzn zrobiłem delikatny błąd, bo po 2 głównej świątyni, ruszyłem od razu do trzeciej i trochę mnie skrzywiło jak znowu tak szybko zobaczyłem tą samą formułę, czyli droga do, a potem do otwarcia

Spoiler

(5 zamków)

Co najgorsze nie mogę już stąd teleportować, bo jestem w trakcie świątyni. 
 

Btw jest jakaś inna metoda na regenerację „straconych” serc w jaskiniach czy tylko korzeń światła/shrine?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Można się teleportować z dungeonów

Kurla jak? Mam ten stempel i byłem pewien, że na loozie. W mapie jednak pokazuje mi tylko poziomy dungeona. Fakt, że na szybko zerknąłem i lekko zmęczony koleiny raz tym samym, przełączyłem na pokaz sony gierek. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, balon napisał:

Ja dziś po 30h grania (Btw nie pamiętam jak dawno tyle h przegrałem od premiery, pewno przy jakimś RDR2 albo W3, fakt że s gierkę można grać przy  gówniakach napewno też tu pomaga),  mam pierwsze, delikatne zmęczenie materiału. Tzn zrobiłem delikatny błąd, bo po 2 głównej świątyni, ruszyłem od razu do trzeciej i trochę mnie skrzywiło jak znowu tak szybko zobaczyłem tą samą formułę, czyli droga do, a potem do otwarcia

  Ukryj zawartość

(5 zamków)

Co najgorsze nie mogę już stąd teleportować, bo jestem w trakcie świątyni. 
 

Btw jest jakaś inna metoda na regenerację „straconych” serc w jaskiniach czy tylko korzeń światła/shrine?

żarcie jest też specjalne do regeneracji. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Pupcio napisał:

na mapce jak wciśniesz chyba x albo coś tam to pokazuje się z powrotem cała mapka świata.

btw. @Butt znalazłeś 

  Ukryj zawartość

jakiś wykrywacz tych studni? Ta baba niby sugerowała że coś takiego jest ale nie wiem czy troll

 

Nie, pierwsze słyszę. 

Odnośnik do komentarza

Ten sensor dostajesz szybko, tylko trzeba zrobić pierwsze misje z 1 wioski, gdzie spotykasz doktorka.

Jest dokładnie tak samo jak w BOTW - później musisz odwiedzić go w jego labolatorium. 

 

 

Co do nieciekawych podziemi - dzisiaj na jednej z powietrznych wysp znalazlem dziwną głowe, która wskazywała mi laserem drogę na ziemie. Zbudowałem więc samolot i umiesciłem ją na przodzie.

Poleciałem do punktu, który wskazywała - tam owtorzyły się kolejne drzwi i platforma do podziemi. 

Stanąłem przed wielkim konstruktem, i ogromnym budynkiem:

Spoiler

Base-Profile-Screenshot-2023-05-24-21-47

 

 

 

Base-Profile-Screenshot-2023-05-24-21-47

 

którego już wczesniej widzałem, ale nie kojarzyłem o co chodzi.

 

Aktywowałem 4 kapliczki, w których były pozostałe części konstrukta. 

Jak przez to przebrniemy to...

 

Spoiler

tworzymy własnego mecha

Ryujinx-Nvidia-Profile-Screenshot-2023-0

Na którego później wskakujemy i sterujemy. 

Spoiler

Co lepsze ugradujemy mu części jak we Fluxach - łączymy łapy z miotaczem ognia/laserem/armatą, w 2 rękę ogromną tarczę badz młot, na plecy wiatrak by go przyspieszyc, badz tarczę i robimy spustoszenie. 

Nie jest opczywiscie tak, ze nagle jestesmy nie do zabicia, bo taki Hinox nadal ma nas na 2-3 strzaly, ale sterujac konstruktem dodatkowo mozemy strzelac Linkiem prosto w jego sokole oko :banderas:

Aż ciekaw jestem jakiego sqrwiela ide z nim ubić...

 

Ktoś jeszcze chce napisać że podziemia są nieciekawe? :leo:

 

Qrwa to nie jest gra, to jest ŚWIĘTY GRAL GIER.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Ja dziś po 30h grania (Btw nie pamiętam jak dawno tyle h przegrałem od premiery, pewno przy jakimś RDR2 albo W3, fakt że s gierkę można grać przy  gówniakach napewno też tu pomaga),  mam pierwsze, delikatne zmęczenie materiału. Tzn zrobiłem delikatny błąd, bo po 2 głównej świątyni, ruszyłem od razu do trzeciej i trochę mnie skrzywiło jak znowu tak szybko zobaczyłem tą samą formułę, czyli droga do, a potem do otwarcia
Spoiler

(5 zamków)

Co najgorsze nie mogę już stąd teleportować, bo jestem w trakcie świątyni. 
 
Btw jest jakaś inna metoda na regenerację „straconych” serc w jaskiniach czy tylko korzeń światła/shrine?

Nie bez powodu widzę tu w3 i rdr2. Totk trafiło u mnie właśnie na podium poprzedniej generacji do tych gier wyprzedzając sandboxy od sony
Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi bot, większość podziemi to kopiuj wklej niestety, w sumie dalej odkrywanie robi robote i jest klimacik ale i tak mnie zawiedli w tym względzie bo najbardziej liczyłem na 

Spoiler

jakieś duże podziemne miasto i nową rase, może coś z tymi zonaiami właśnie?

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Tak jak mówi bot, większość podziemi to kopiuj wklej niestety, w sumie dalej odkrywanie robi robote i jest klimacik ale i tak mnie zawiedli w tym względzie bo najbardziej liczyłem na 

  Ukryj zawartość

jakieś duże podziemne miasto i nową rase, może coś z tymi zonaiami właśnie?

 

Liczyłeś na

Spoiler

jakąś rasę bełchatowian, górników zonaitu?

Odnośnik do komentarza

Można też

Spoiler

wlecieć normalnie w burzę jakimś latającym urządzeniem. Też tak zrobiłem jak zobaczyłem, że tam coś tam prześwituje. Na wyspie z maską da się chodzić bez problemu. Reszta tych wysp jest niegrywalna przez widoczność póki trwa burza. W ogóle ukończyłem tego questa zanim skończyłem podstawowe dungeony. Ta satysfakcja odkrycia czegoś istotnego. :banderas: 

 

Odnośnik do komentarza

Ale to wtedy 

Spoiler

zadanie prowadzące do tego etapu idzie w pizdu? :shieeet: 

Trochę szkoda w sumie bo było fajne. Ja mam wrażenie że trochę sobie zjebałem gre z tym że tak szybko odkryłem te wszystkie wspomnienia xD jakoś dziwnie to rozwiązali imo gryzie sie z głównymi zadaniami mocno

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pupcio napisał:

Ale to wtedy 

  Pokaż ukrytą zawartość

zadanie prowadzące do tego etapu idzie w pizdu? :shieeet: 

Trochę szkoda w sumie bo było fajne. Ja mam wrażenie że trochę sobie zjebałem gre z tym że tak szybko odkryłem te wszystkie wspomnienia xD jakoś dziwnie to rozwiązali imo gryzie sie z głównymi zadaniami mocno

Robiłem potem jakieś

Spoiler

zadanie, żeby pozbyć się burzy. O to chodzi? czy jest coś innego jeszcze. Jak była narada w Lookout Landing, co robić dalej po zamku, to byli zaskoczeni, że już znalazłem piątego przydupasa i że mam mieczyk majstra. W ogóle mieczyk też znalazłem przypadkiem wcześniej jak odkrywałem podziemia pod laskiem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...