Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Starczyło zmienić mapę albo animacje, nawet konie, muzyczkę w stables, cokolwiek, może dodać też 10h gameplayu ze skradaniem księżniczną Zeldą pod stołami :D. Można długo wymieniać. Nie da się tego opisać słowami jakim rozczarowaniem było Tears of Kingdom. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Krychu odkrył Baldura i dnd w zeszłym roku to dla niego to nowość.

Oho zaczyna się kolejny Zeldziasz, co nie uznaję wyższości różnych podmiotów nad ToTK. 

3 godziny temu, Pupcio napisał:

Zelda totk to najszybciej taniejąca gra w historii nintendo :) btw nie chce ktoś kupić? 

Ups, wyglada na to, że jednak kogoś ta odtwórcza gra wynudziła:(. 

Odnośnik do komentarza

Botw sprawia wrażenie produktu skrojonego na miarę, gdzie początkowy zamysł obcowania z dziczą i poznawania świata był sukcesywnie wpleciony we wspaniałe elementy gameplayowe i to czuć od samego początku przygody. 

W Totk czuć że po prostu dlc się rozrastało i napchali dużo nowych pierdół i elementów które już niekoniecznie zawsze pasowały 

Troszkę wyszła taka papka/kupa/fajna gra 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kilka godzin szukałem wejścia do kryjówki Master Kohga w podziemiach.

 

Spoiler

Doszedłem do tego przewróconego posągu przed ścianą. Czytam, że jakiś chasm jest centralnie nad nią, ale żadnej dziury nie mogłem znaleźć - niczego nie było na mapie. Łaziłem pod podziemiach jak głupi wokół tej kryjówki szukając wejścia. Budowałem balon by badać górne półki czy przypadkiem tam nie było wejścia i oświetliłem wszystko wokół.

 

Dopiero później zbudowałem tratwę i zacząłem pływać po tym jęziorze już na zewnątrz i znalazłem to wejście…


I właśnie dlatego ta gra jest tak genialna. Przeżyłem małą przygodę w grze. Eksplorowałem i szukałem na własną rękę. Żadnych strzałek, skanerów i znaczników pokazujących drogę.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po paru miesiącach wróciłem do gry by ją skończyć, i ponownie zamiast iść do kolejnych 3 plemion, latam szukać świątyń, sekretów, ubrań, koroków, w niebie, w piekle i na ziemi.  I ciągle z tym jednym towarzyszem wodnistym który tylko denerwuje jak chce się coś podnieść.

Mapka w podziemiach prawie cała odkryta, i za każdym posiedzeniem wyrzuty sumienia, po kiego diabła biegałem po tej szarej obrzydliwej planszy, lustra w domu dawno odwrócone. Ta gra ma tyle wkurzających wad, ale jakoś nie potrafią przyćmić jej wspaniałości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...