Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat developerom nie dziwię się, że wyciągają łapę po hajs - przez dłuższy czas gierka nie była dostępna do kupienia ze względu na dick move wydawcy, przez co chłopaki musieli ciągać się po sądach i walczyć o utrzymanie się na powierzchni, żeby nie zamykać studia i nie zostawić ludzi w nim pracujących na lodzie. Jak ktoś chce się zagłębić to może poczytać sobie o tym np. tutaj: The Sinking City is Being Delisted. Here's Why - Frogwares

W tym jednym przypadku nie ma co ciskać gromów na twórców.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dzięki za rozjaśnienie tematu. Zmienia to trochę postać rzeczy i w pewnym stopniu tłumaczy producenta dlaczego nie wydano patcha poprawiające największe bugi. O wszystkim będzie musiał rozstrzygnąć sąd choć na podstawie tych informacji można stwierdzić, że zostali oszukani przez wydawcę i należy im się odszkodowanie w wysokości 1 mln euro. Jednak czy to jest wina graczy i naszym kosztem powinni sobie rekompensować powstałe straty? No nie wiem. Gra nie została do końca dobrze opracowana i zawiera bugi (np otrzymywanie obrażeń od przeciwników przez ściany!). Umowa z wydawcą była tak skonstruowana, że za każdy "kamień milowy" producent dostanie wypłatę. Wydawca nie miał żadnych zastrzeżeń, co do jakości produktu (oddawanych kamieni milowych) nawet pomimo tego, że znajdowały się tam bugi. Producentowi jak widać nie zależało na tym aby te bugi wyeliminować skoro kamień milowy był zaakceptowany i należała się za niego zapłata. Wydawca ich oszukał ale oni sami też do końca nie byli uczciwi względem wydawcy czy graczy. Swoją drogą w dalszym ciągu nie wiem dlaczego nie mogą wydać patcha upgrade do nowej generacji skoro, z tego co piszą, nadal są właścicielami praw autorskich do gry. Zobaczymy czy nowe wydanie poza kosmetycznymi poprawkami wyeliminuje dotychczasowe błędy. Jeżeli tak, to będzie można do gry wrócić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 3.03.2021 o 21:01, Wredny napisał:

To niezłe ch#je z tego nacona :shotgun:
W takim razie kupię nówkę na PS5, niech chłopaki z Frogwares mają :notbad:

 

Kupiłeś? Widzę, że jest promocja na Xboxa w sklepie online - wersja deluxe przeceniona z 299 zł na 209,99 zł. Jestem ciekaw czy dalej jest tak zbugowana i czy dysk SSD poprawił szybkość wczytywania się gry.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Znowu jest promocja w M$, tym razem wersja deluxe (zawiera dodatki) jest za trochę ponad 140 zł. Jak dla mnie jeszcze o 100 zł za dużo ;) Dodali możliwość sprawdzenia gry przed zakupem. Można grać przez 2h i poznawać świat. Dalej jest to budżetowy średniak, który w zamyśle miał nadrabiać fabułą. Jest to wersja na konsolę nowej generacji ale na próżno szukać tutaj RT, nextgenowej grafiki czy choćby namiastki fizyki znanej z Control. Ta gra w dalszym ciągu jest drewnem, grafika brzydka i ponura (ale w tym przypadku jest to cecha tej gry. Pograłem tylko przez dwie godziny więc nie przetestowałem za wiele ale jest o wiele lepiej. W końcu na ssd szybciej się to wczytuje więc nawet jak dalej jest to tak zjebane, że przeciwnicy zabijają postać przez ścianę, to chociaż mniej czasu będzie trzeba czekać na wgranie gry od nowa ;) Licze na to, że pojawi się to w GP jako ciekawostka skierowana do specyficznych odbiorców ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

@XM. Jak chcesz poprawioną wersję, to musisz kupić wersję delux. Widzę, że jest promocja i można kupić za 149 zł ale po moich doświadczeniach z podstawową wersją jeszcze za drogo. Tak o 100 zł za drogo ;) Jakiś czas temu można było pograć za free i grało się dobrze jednak nie wiem czy naprawili już wszystkie błędy i niedociągnięcia czy dalej później jest lipa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na łowcach gier jest wersja deluxe na PCta w promocji za 41 zł. Zwykła wersja jeszcze taniej. Skusiłem się po takiej cenie i właśnie ściągam.

Z tego co widziałem, to w abonamencie pro od EA na PC pojawił się ten tytuł (chyba jest to podstawowa wersja) więc jest szansa, że za jakiś czas pojawi się w podstawowym abonamencie. A jeżeli tak, to chyba też dostępny będzie na xboxie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...