Skocz do zawartości

The Lord of the Rings - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z reguły nie słucham Rębajło, ale wrzucił fajny materiał podsumowujący, co się dzieje wokół produkcji.

 

Nie potrafię zrozumieć, co kieruje jednostkami, które pociągają za sznurki i decydują o tym, w jakim kierunku podąża produkcja.

 

Kurna, nie mamy tutaj do czynienia z Wiedźminem, która paradoksalnie w skali global nie jest jakim wielkim dziełem popkulturowym. No ale LOTR? No córwa, tutaj liczymy fanów w postaci setek milionów ludzi na całym świecie. Tu nie powinno chodzić o znalezienie nowej grupy docelowej widzów. To powinien być hołd w stronę oryginału i zarazem dążenie do zadowolenia fanów. Czy to takie trudne...?

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
Z reguły nie słucham Rębajło, ale wrzucił fajny materiał podsumowujący, co się dzieje wokół produkcji.
 
Nie potrafię zrozumieć, co kieruje jednostkami, które pociągają za sznurki i decydują o tym, w jakim kierunku podąża produkcja.
 
Kurna, nie mamy tutaj do czynienia z Wiedźminem, która paradoksalnie w skali global nie jest jakim wielkim dziełem popkulturowym. No ale LOTR? No córwa, tutaj liczymy fanów w postaci setek milionów ludzi na całym świecie. Tu nie powinno chodzić o znalezienie nowej grupy docelowej widzów. To powinien być hołd w stronę oryginału i zarazem dążenie do zadowolenia fanów. Czy to takie trudne...?
Jest bo oni cały czas będą chcieli byc progresowym kagankiem zmian.. chcą atakować ludzi z każdej strony a najłatwiej przez kulturę. Ich nie interesuje że to nie ma sensu boją się bojkotu od mniejszości bardziej niż od fanów.
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To nie twoja wina, po prostu pokolenie boomerów dorwało się do klasyków z lat młodości 

 

zdecydowana większość twórców myśli, że wystarczy kupić znaną markę, włożyć tam geja czy babę, a najlepiej jedno i drugie, a będzie hicior

 

To by mi nawet nie przeszkadzała za bardzo, tylko niestety to jedne na czym ci twórcy się skupiają, zapominając o wartościach artystycznych, rozrywkowych czy po prostu dobrze wykonanej robocie 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

Nie wiem czy po prostu się starzeje czy po prostu każda rzecz która kiedyś była fajna jest niszczona przez dzisiejszych filmowców :/ wszystko wygląda tak bezpłciowo że wszystko się miesza w jedną papke

+1

Z wykopywania trupów to chyba tylko blade runner 2049 był bardzo fajny.
A tego lotra to mój ziomek mega nerd uniwersum lotr ładnie wyjaśnił "wygląda jak trailer opowieści z narni"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...