Skocz do zawartości

The Lord of the Rings - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Rozi napisał:

co nie pasuje do świata przedstawionego w książkach Tolkiena i jest niezgodne z materiałem źródłowym.

 

3 godziny temu, Figaro napisał:

adaptacji historycznej opowieści Władcy Pierścieni 

Gadaj z dupą, to cię osra.

 

Jak serial/książka/film jest fantasy, to przecież zachowanie jakichkolwiek zasad logiki i spójności ze źródłem, można olać. Bo to nie powieść historyczna. Kurwa jebana mać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Rozi napisał:

 

Jak serial/książka/film jest fantasy, to przecież zachowanie jakichkolwiek zasad logiki i spójności ze źródłem, można olać. Bo to nie powieść historyczna. Kurwa jebana mać.

 

Tak, bo adaptacje są zawsze w 100 procentach wierne źródłom. Nigdy nie ma żadnych zmian w wydarzeniach, nowych postaci, nowych wątków i innych drobnych modyfikacji.

Odnośnik do komentarza

Elfy czarne zawsze i wszędzie. Chciałbym serial o Drowach jak Drizzt Do'urden. Mam w dupie czy krasnolud , hobbit etc będzie czarny. to jest kurwa fantasy, ale ten serial wygląda po prostu sztucznie i plastikowo. Te cgi.... na co poszedł budżet. Niestety po zawodzie jakim było wheel of time (jestem fanem książek Jordana) nie wierzę w ten projekt. Amazon niech zostanie przy serialach w naszych realiach te im dobrze wychodzą. W piątek MRS Maisel nowy sezon a ostatnio reacher spoko był. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio przeczytałem kilka wywiadów, ogólnie zamiast skupić się na serialu to pieprzą co chwila jak to potrzebne jest, aby była różnorodność, że trzeba pokazać świat współczesny, a nie to jak sobie tolkien wymyślił. Ciekawe podejście, fani pewnie są zadowoleni :reggie:

No nic, premiera tuż tuż, za dużo to nie oczekuję ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

It began with the forging of the Great Films. Rights were given to Peter Jackson. Immortal, wisest, and fairest of all beings.
But we were all of us deceived, for another adaption was made.
In the land of Amazon, in the fires of Mount Doom, the Dark Lord Bezos created in secret a disaster series.
And into this series he poured his money, his greed and his will to dominate existing franchises with political pandering.

One series to ruin them all!

Odnośnik do komentarza

ten serial nawet gdyby okazał się dobry (wątpliwe), to i tak każdy już narzucił swoją opinię i jej nie zmieni. "Fani" tylko czekają na premierę aby nacisnąć spust. Nie mogę się doczekać tego zalewu filmików na YT o zamordowaniu LotR, "go woke, go broke" itd, wszystko z dużych liter i zdziwioną miną jutubera w thumbnailu.

Odnośnik do komentarza

Ja tam wielkim fanem Tolkiena nie jestem, trylogie bardzo lubie, moja pierwsza ksiazka fantasy, filmy też były udane, ale przez rozwleczonego Hobbita nie dałem rady przebrnąć. Nawet pierwszej części nie skonczyłem. Już pomijając to multikulti w obsadzie, to trailery mnie w ogóle nie porwały, sterylne to wszystko jakieś, efekty specjalne też dupy nie urywają.

No a jak pisałem wczesniej, czekam natomiast na gównoburze w necie, bedzie co czytac :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figaro napisał:

ten serial nawet gdyby okazał się dobry (wątpliwe), to i tak każdy już narzucił swoją opinię i jej nie zmieni. "Fani" tylko czekają na premierę aby nacisnąć spust. Nie mogę się doczekać tego zalewu filmików na YT o zamordowaniu LotR, "go woke, go broke" itd, wszystko z dużych liter i zdziwioną miną jutubera w thumbnailu.

 

Kebnobi, najnowszy RE a ten dalej brnie w te narracje, ze ludzie maja dosc bo jakas postac jest czarna albo jest kobieta xD

Odnośnik do komentarza

a wskaż mi w tym poście gdzie coś piszę o czarnych/kobietach. Brnę w narrację, że ludzie już mają wmówioną sobie opinię o tym serialu i za chuja nie podejdą do niego z otwartym umysłem jak do normalnego tworu. Podobnie jak to było po ekhm leakach ekhm TLOU 2 ekhm.

Odnośnik do komentarza

Fanom Tolkiena nie podoba się z góry po trailerach, ale oni oczekują czegoś innego, czegoś wiernego oryginałowi. Jackson też miał odchyły, ale jednak świetnie podszedł do trylogii i aż nadto nie kombinował. Tutaj już widać, że jest totalnie inne podejście, więc się fanom totalnie nie dziwię.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figaro napisał:

a wskaż mi w tym poście gdzie coś piszę o czarnych/kobietach. Brnę w narrację, że ludzie już mają wmówioną sobie opinię o tym serialu i za chuja nie podejdą do niego z otwartym umysłem jak do normalnego tworu. Podobnie jak to było po ekhm leakach ekhm TLOU 2 ekhm.

Ty nadal nie rozumiesz widzę dlaczego tlou2 się tak obrywa.

Nie, nie przez babę z bicepsami ala Ronnie Coleman

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to tak, że jak dzieło będzie dobre, obroni się scenariuszem, postaciami, efektami i tak dalej to większość będzie miała w pizdzie czy elfy są czarne, mają chujowe włosy i tak dalej, ale kiedy wychodzi średniak czy słabizna to po prostu ma się wrażenie, że zamiast skupiać się na tym co istotne to zajmują się różnorodnością, polityczna poprawnością i przez to cierpi cała produkcja. 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...