Skocz do zawartości

The Lord of the Rings - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli nie jestes lewakiem to:

 

jestes prawakiem

jestes centrysta

jestes prawakiem przebranym za centryste

jestes centrysta przebranym za prawaka

 

Z przyrownywaniem do nazistow chyba dali sobie spokoj jak im ktos wyperswadowal, ze go.wno te niebieskowlose, sojowe zje.by z usa wiedza czym byl europejski nazizm i ze zrownywanie osoby, ktora nie bije poklonow przed woke go.wnem, do typow, ktorzy palili ludzmi w piecu, juz nawet nie miesci sie w granicach spier.dolenia umyslowego.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mejm napisał:

Jak kiedys bedzie sztuka teatralna o forumie i bedzie cie gral 150cm gruby chinczyk, z odcietym benizem, to dopiero zrozumiesz co to znaczy mijac sie z materialem zrodlowym i o czym my pisalismy.

 

No a na dzisiaj to wiadomo, nie widzialo sie murzna to sie go nienawidzi.

No rozumiem. Kurka, ten elf ze Środziemia, którego zagrał czarnoskóry aktor znany z Gry o tron musi teraz czuć się bardzo chujowo:(

 

No typowy prawaczek, nawet nie czytał mojego posta, a śmieszkuje i wciska mi swoją pracką ideologię.

 

Jasne, że to chujowe zagranie, nikt nie chciałbym być Chińczykiem, ale to inna sytuacja. Nie jestem postacią z bajki. Chyba, ze chcesz:wub:

 

 

Poza tym zły temat na te dyskusje, bo tutaj macie przewagę xD Amazon zjebał na całej linii i to jest akurat przykład pokazujący, jak nie robić diversity. Przypominam jednak, że istnieją persony, które czepiały się kobiety Indianki w Prey

 

 

@Rozi racja

 

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po 2 odcinkach.

Pierwszy jeszcze w miarę, ale drugi już męczyłem. Czarnuchy, hindusy, a i chinczyk się znalazl u hobbitów xd

Oczywiście hobbitki graja pierwsze skrzypce. Ten wątek z tym gościem z kosmosu debilny. 

Muzyka kiepska. Nie czuć w ogóle klimatu. Takie to nijakie jakieś.

Elfy jak pipki wyglądają. O pani krasnoludzicy nawet szkoda gadać. Dodatkowo jednego czarnego krasnoluda chyba z 5 razy podczas jednej sceny pokazywali. Gdybyśmy czasem nie zauważyli.

Niestety już nawet odrzucając na bok poprawność polityczną to takie 5/10 na ten moment.

Widoczki bardzo ładne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwsze dwa odcinki no i bardzo fajnie się to zapowiada. Jest ciekawie, postacie interesujące, świat super przedstawiony. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie, bo pierwsze odcinki Wiedźmina też były ok. 

Taka uwaga: ta cała drama z czarnymi hobbitami i inne takie to jeden wielki bullshit. Zupełnie to olewałem czekając na sam serial, bo nie ma to na niego żadnego przełożenia. Najbardziej dla mnie jaskrawym przykładem jest ta krasnoludzka księżniczka, gdzie aktorka w wywiadach pierdoliła takie kocopoły, że włosy w nosie się prostowały. A w serialu to bardzo fajna i bardzo fajnie zagrana postać. Oddzielam całkowicie marketing i twórców od ich dzieła. Od zawsze

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, Wojtq said:

Też chcę do tego tak podejść, liczę na dobrą rozrywkę w fantastycznym świecie. Najważniejsze, żeby historia była angażująca, bo bez tego mogą sobie to wsadzić w oko Saurona.

Jest taki koleś na tubie, Drwal Rębajło. Ten to co trzeci dzień wrzucał hejtujące filmiki, przeróbki i ogólnie taką pianę toczył, że momentami groteskowe to było. Zupełnie jak ofi w temacie o The Last of Us

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Sebas said:

Marketing jest częścią produktu. Jak się ma coś dobrego do sprzedania i wierzy się w to co się stworzyło to nie trzeba babrać się gównianych ideologicznych wojenkach.

 

Problem jest wtedy jak gównianym marketingiem można spierdolić udaną produkcję. A mam wrażenie, że tak tu jest. Serio słuchałem tych wywiadów i to jest po prostu masakra. Że też nie było nikogo kto by im powiedział żeby zamknęli ryje.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Ten wątek z tym gościem z kosmosu debilny. 

 

to Gandalf przecie :cool2:

 

serial obiecujący, robi smaka na więcej, nie obchodzi mnie drama kompletnie, łykam to takie jakie jest z całym tym lakierem i połyskiem, bo lore jest głęboki i mogą go wykorzystać jak tylko im się zachce w tej adaptacji, to jest zabawa na 5 sezonów więc jakieś 10? lat, poczekaj zaraz się rozkręci :p 

 

+ podoba mi się że jedna scena adresuje słynną lukę z trylogii tj "dlaczego orły nie zaniosły pierścienia?", tu mamy ładnie pokazane dlaczego

+ rozmach rozwala głowę, naprawdę widać te 715mln$ na 8 odcinków, czasem zapominam że to serial

- obrzydliwa krasnoludka

- muzyka na razie średnia, brakuje jakichś motywów przewodnich 

 

lotr > hotd, fight me.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...