Skocz do zawartości

The Lord of the Rings - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Figaro napisał:

a wskaż mi w tym poście gdzie coś piszę o czarnych/kobietach. Brnę w narrację, że ludzie już mają wmówioną sobie opinię o tym serialu i za chuja nie podejdą do niego z otwartym umysłem jak do normalnego tworu. Podobnie jak to było po ekhm leakach ekhm TLOU 2 ekhm.

Jaka wmowiona? Zakladasz, ze ludziom ktos o tych czarnych elfach jakies bajki naopowiadal, albo ich zmanipulowal, kiedy to sami tworcy umiescili je na trailerach i plakatach. 

 

Bardzo dobrze, tez licze na duzo filmikow je.biacych ten "normalny utwtor", przez co wiekszej ilosci ludzi otworza sie oczy na to co dzisiaj jest dla takich produkcji wazne i czym sobie wycieraja geby.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Otwarty umysł :kekw: A co, to będzie dokument o czarnych dziurach czy serial fantasy? Diuny nikt nie cisnął od wyjścia pierwszego trailera czy po premierze. Nie wiem czemu, może dlatego, że ekipa filmowała starała się wiernie przedstawić swoje źródło i im to po prostu wyszło. Tutaj nie ma ani źródła, ani ludzi kompetentnych :yao: 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja jakiś czas temu z narzeczoną zrobiłem rewatch Władcy wersji rozszerzonej i weszło ogień. Nic się te filmy nie zestarzały (no może CGI). Polecam. Jej o dziwo też się spodobały, a jak słyszała, że elfy i smoki to powiedziała, że chyba mnie pojebało, więc to już jest wyznacznik jakości. Hobbit już tak średnio, ale dalej przyjemnie się oglądało. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w necie hajp a ja mam bardzo mieszane uczucia

 

wygląda to gorzej niż hobbity, które już w swoim czasie wyglądały dość kiepsko

 

+ te wszystkie wieści zza kulis

 

niestety wczuwam co najwyżej 6/10

Odnośnik do komentarza

Bo ojejej czarny hobbit, bo Galadriella z mieczem bo cośtam cośtam. Internetowym krzykaczom wszystko przeszkadza. Gdyby premiera trylogii Jacksona odbywała się teraz też byłby krzyk. Bo przecież zmiany, bo gdzie Tom Bombadill, dlaczego Aragorn ma cały miecz, a nie złamanego Narsila (jeden z największych idiotyzmów książki, czujecie - tropiciel i łowca nie bierze na szlak broni, a za to bierze najcenniejszą i bezużyteczną pamiątkę po przodkach... ). To adaptacja, zmiany są z definicji. Może być dobra (wspomniana trylogia, Game of Thrones), a może być słaba (Wiedźmin). Ocenianie ich przez pryzmat zmian scenariuszowych czy koloru skóry postaci jest idiotyczne. Wiedźmin nie stanie się nagle dobry jeżeli Fringilla zostanie zmieniona na białą aktorkę. Dlatego cały ten hejt przedpremierowy jest dla mnie żałosny. 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ilość minusów przy zwiastunach pokazuje, że raczej nie tedy droga. Ten wyżej niewiele aż tak mówi, poprzednie miały prawie 2 miliony minusów na 100 tys plusów, to ogromna różnica. Już pomijam zmiany, które są absurdalne, po prostu całościowo średnio to wygląda.

No ale zawsze warto miło się zaskoczyć mając mizerne oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dahaka napisał:

image.png.4af190b613be6854edfd71dc49a9bc92.png

no niezły ten hajp

Ale bądzmy poważni, chodziło mi o relacje poważnych ludzi po obejrzeniu pierwszych odcinków pokazowych (chociaż te opinie są coraz częściej po prostu kłamstwem za kasę studia) 

 

a nie minusiki spermiarzy pod trailerem na portalu dla gimbów, którzy dają minusa, bo jest czarnoskóry elf. To akurat mi lata koło hoja

 

tak czy siak, wieszczę klapę 

Odnośnik do komentarza

Będzie gorzej. Pamiętam Figaro, że Hobbit był oparty na książce, a oni wszystko sami praktycznie wymyślili, więc nie wróżę sukcesu. Już jebać te czarne elfy. Wiedźmin 1 sezon też miał, a nawet przyjemnie się oglądało, ale kolejne sezony to gówno aż boli, a władca pierścieni jest dużo droższa produkcja i wątpię by im się opłacało to ciągnąć na 5 sezonów. Chciałabym się mylić. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał:

Bo ojejej czarny hobbit, bo Galadriella z mieczem bo cośtam cośtam. Internetowym krzykaczom wszystko przeszkadza. Gdyby premiera trylogii Jacksona odbywała się teraz też byłby krzyk. Bo przecież zmiany, bo gdzie Tom Bombadill, dlaczego Aragorn ma cały miecz, a nie złamanego Narsila (jeden z największych idiotyzmów książki, czujecie - tropiciel i łowca nie bierze na szlak broni, a za to bierze najcenniejszą i bezużyteczną pamiątkę po przodkach... ). To adaptacja, zmiany są z definicji. Może być dobra (wspomniana trylogia, Game of Thrones), a może być słaba (Wiedźmin). Ocenianie ich przez pryzmat zmian scenariuszowych czy koloru skóry postaci jest idiotyczne. Wiedźmin nie stanie się nagle dobry jeżeli Fringilla zostanie zmieniona na białą aktorkę. Dlatego cały ten hejt przedpremierowy jest dla mnie żałosny. 

Nie masz jakiegoś remastera starej gry do kupienia za trzy i pół bomby?

Odnośnik do komentarza

Właśnie najgorzej, że to trochę wygląda jakby twórcy wzorowali się na hobbicie, podobne akcje, te stroje jakby hmm za czyste, wszystko błyszczy i wypolerowane. Ogólnie same te prawa to mają nijakie, na początku myślałem, że mają silmarillion, a nawet tego nie mają. No nic, premiera tuż tuż, oceni się.

Odnośnik do komentarza

A co mają durni aktorzy (w sensie jako ludzie) do dobrego filmu? Tom Cruise to chyba jeden z największych zjebów w tym środowisku, ale większość filmów z nim jest spoko, a niektóre wręcz bardzo dobre. Oddzielam człowieka od jego grania.

Nie twierdzę, że serial będzie dobry (albo zły), na bank będą zmiany w stosunku do kanonu, bo one muszą być (tak jak i były u Jacksona w trylogii). Ale mam nadzieję na dobre fantasy w znanym universium. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...