Skocz do zawartości

House of the Dragon


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie spoko, ale król Dyzma to jest dramat. Cały odcinek chodzi i zagaduje kogo poślubić aby na koniec to olać i wyjebać samowolke. Oby Deamon dorwał tego wyjebanego smoka co sie wyprowadził na koniec świata i musieli odbudowywać kings landing przez kolejne 200 lata aby Denerys mogła na smoku znowu je rozjebać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Not terrible, że się tak wyrażę. 

 

Miło było znajomą nutę usłyszeć, ale ogólnie trudno mi się powstrzymać od porównywania z GOT, cała rada przy królu nawet z charakterów jest kalką tego co już znamy (no poza Mudżinem). Nawet prapraprababka Danki, mimo że spoko to jednak ciągle gdzieś w tle widzę Danutę. Za wiele na razie się nie dzieje, głównie polityka i pogaduszki, liczę na więcej dalej. 

Odnośnik do komentarza

Hot D wygrywa w jesiennym wyścigu seriali fantasy. 
Najlepiej dobrani aktorzy, dobrze zarysowane intrygi. Po trzech epkach chce się oglądać dalej. Ciekawe ile sezonów wycisną? Dla mnie idealne byłby 3 (żeby się nie rozdrabniać).

 

W trzecim odcinku jak już zaczęli nudzić 

Spoiler

matrymonialnymi intrygami, to pięknie wjechali z akcją. Takich seriali nam trzeba. 
Nawet zaczynam Daemona lubi ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No może się coś rozkręci bardziej. Oglada i tak się dobrze. Brakuje jeszcze właśnie takiego pierdol***ia.

No i ten czas w serialu moim zdaniem za szybko leci. Jak już właśnie nie chcą rozwijać na dłużej pewnych wątków to niech z większym wow będą. Chociaż z drugiej strony jak się nie przywiążesz do postaci to nawet tak szokujące 

Spoiler

Czarna spalona przez własnego smoka na własne życzenie.

Nie robią większego wrażenia.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Mnie się podobają te skoki czasowe, nie ma dzięki temu niepotrzebnej telenoweli i od razu przeskakujemy do kluczowych wydarzeń z dziejów rodu.

Fajnie wypadają postaci, dużo tu odcieni szarości, nie ma podziału na dobrych i złych. Każdy ma swoje za uszami i wszyscy główni bohaterowie są na tyle antypatyczni że ciężko im w jakikolwiek sposób kibicować, ale taki jest chyba zamysł tego serialu.

Widać też, że cały motyw serialu kręci się wokół kobiet i ich roli u władzy.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W najnowszym odcinku prawie nic się nie działo, ale to jeden z moich ulubionych w tym sezonie. Aktor grający króla Viserysa zrobił świetną robotę, a scena w sali tronowej tak mi zaimponowała, że normalnie aż się poprawiłem. Co by nie mówić, król Viserys to chujowy król, ale aktora dostał świetnego. Scena z koroną podobno nie była pierwotnie w skrypcie, po prostu gdy to się wydarzyło, to nie przestali kręcić.

 

Atmosferka na kolacji taka gęsta, że można by ją tym nożem pokroić. Piękna sprawa.

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...