Skocz do zawartości

House of the Dragon


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się bardzo odcinek podobał, w przeciwieństwie do np. 6tego porodowego. Nie lecieli do przodu na hurra, tylko skupili się konkretnie na postaciach i taka scena w jednym pomieszczeniu mi jak najbardziej wystarcza, jeśli jest dobra. Co prawda już od początku epizodu mieliśmy znowu starsze postacie, ale przynajmniej można było z nimi trochę dłużej pobyć. Mam nadzieję, że do końca sezonu już nie będą się tak starzeć co odcinek.

No i scena z językiem :)

Odnośnik do komentarza

Ten nowy aktor który teraz gra starszego Aemonda - ten bez oka, wg mnie bardzo dobrze dobrany. Jego twarz i te spojrzenia z jednego oka, mega niepokojące do tego dosiada największego smoka w Westeros. Coś czuję że młody grubo namiesza, bo widać że charakterek to ma po wujku Daemonie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Ten nowy aktor który teraz gra starszego Aemonda - ten bez oka, wg mnie bardzo dobrze dobrany. Jego twarz i te spojrzenia z jednego oka, mega niepokojące emoji16.png do tego dosiada największego smoka w Westeros. Coś czuję że młody grubo namiesza, bo widać że charakterek to ma po wujku Daemonie emoji16.png

 

No nie wiem, zawsze preferowałem te niejednoznaczne postaci. Jego facjata, mimika i ogólne zachowanie krzyczy: "patrzcie, jakim jestem ancymonem". Taki Daemon do kwadratu. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie spaliła ich dlatego, że jednak trzeba jakoś się trzymać materiału źródłowego i to był totalny fanfik, a gdyby to zrobiła, to by nie było najważniejszej kwestii, do której prowadzi nas cały ten sezon (i zakładam że dopiero w drugim zostanie ona rozwiązana), a mianowicie słynnego (spoilery z książek)

Spoiler

Tańca ze Smokami, gdzie zmierzą się ze sobą Zieloni (czyli ci od Hightowerów) oraz Czarni (czyli wuja i bratanica), a cała to wojna doprowadzi do dość mocnego przetasowania na scenie politycznej w Westeros.

A sam ród Velaryonów przecież by przetrwał, bo dzieci Daemona są velaryońskiej krwi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I jak tam po finale? Zmalał? Urus? 

 

Wyszedł jeden z fajniejszych odcinków. Smoki dostarczyły, emocji trochę było. Szkoda, że tak długo trzeba czekać na ciąg dalszy, ale HoD póki co się świetnie rehabilituje za ostatni sezon GoT.

 

Spoiler

Fajnie że Rasta-Mudżin wrócił. Młodego smoka szkoda, ale scena przekozak. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...