Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Rash napisał:

I 30fpsach? :wallbash:

Mówię o tych cinematicsach poza grą, w grze już niestety 16:9. 

 

Edit: Ale i tak wsparcie dla ultrawide oceniam na 8/10. Cienmaticsy w ingame engine tylko w 16:9, filmiki ultra i co najważniejsze gamepaly ultra, bo krążyły informacje, ze to wywalą po becie z racji przewagi w multi, zrobili takie małe animowane czarne pasy w D2R, ale tutaj jest fullscreen :). Uff. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, stoodio napisał:

Tak, też się zdziwiłem. Jestem żywym przykładem - obecnie 15lvl, plus mi się skończył 31 maja... :reggie:

 

Note: A Xbox Live Gold or PlayStation Plus subscription will not be required to play Diablo IV during the Open Beta and Early Access weekends in most regions. In Germany, a PlayStation Plus subscription will be required due to ratings requirements. Once Diablo IV launches, a Xbox Live Gold or PlayStation Plus subscription will be required to access some of the game’s multiplayer features.

 

chyba działa bo masz early access 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, messer88 napisał:

 

Note: A Xbox Live Gold or PlayStation Plus subscription will not be required to play Diablo IV during the Open Beta and Early Access weekends in most regions. In Germany, a PlayStation Plus subscription will be required due to ratings requirements. Once Diablo IV launches, a Xbox Live Gold or PlayStation Plus subscription will be required to access some of the game’s multiplayer features.

 

chyba działa bo masz early access 

 

Niekoniecznie:

 

Cytat

So what are the Diablo 4 multiplayer features that require a subscription to PlayStation Plus and Xbox Live Gold? In this case unfortunately Blizzard did not offer precise indications. But based on a tweet from global community development director Adam Fletcher, we learn that these will include the PvP, chat and the ability to form parties with friends and other online players.

 

Fakty są takie, że ten moment można ukończyć grę bez płatnych subskrypcji, czy tak pozostanie - przekonamy się już 6

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, maniekboy napisał:

SKIN ZA 28$ do Diabełe 4
BRAĆ!!! 
Ale nie u turka czy argentyńca jak dziad skończony, tylko za pełne PLNy!!!

 

 

Te ceny to juz nie jest zwykłe dymanie. 
To fisting rozgrzaną do czerwoności metalową rękawicą wkładaną aż do łokcia

 

Obraz

 To tylko kosmetyka, poki nie daja żadnych bonusów do statow mam to w dupie, a cena normalna raczej, widzialem wyzsze, nawet i po 60 dolcow za skorke.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, maniekboy napisał:

SKIN ZA 28$ do Diabełe 4
BRAĆ!!! 
Ale nie u turka czy argentyńca jak dziad skończony, tylko za pełne PLNy!!!

 

 

Te ceny to juz nie jest zwykłe dymanie. 
To fisting rozgrzaną do czerwoności metalową rękawicą wkładaną aż do łokcia

 

Obraz

No, ale to jest nieobowiązkowe. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Lochu napisał:

Aspekty przechodzą na inne postaci? Gram barbem i zodbyłem aspekty dla druida i czarodzieja. Mogę je jakoś wykorzystać?

Dodany do kodeksu aspekt jest przypisany do konta - nie ważne kim go odblokujesz. Oczywistym jest, że tych dedykowanych dla innej klasy nie użyjesz swoim barbem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem jednak przed głównym posiedzeniem wieczorkiem Barbem 2h - pierwsze wrażenia - no to jest "nad" hack&slash, nie żałuję, że nie grałem w betkę, czuć magię day1 i do tego wszystko tak zajebiście chodzi, głowa mała, że to jest jakiś wczesny dostęp. 

 

A Polska wersja Lilith (Stenka) i narrator (Fronczewski) to to materiał na lokalizację dekady. 

 

10 lvl - jest epicko. 

 

EDIT: Jedyne, co mogę się czepić to te cinematicsy w grze w 30 fps, jest ich sporo na początku gry i może fpsy to tam ciul, ale dziwne, że te 2/3 początkowe były w 16:9, a potem są już w 21:9 normalnie, może jakiś inny rendering.

 

No i gra jest moocno story heavy, więc nie dziwię się Blizzowi, że dla kolejnych postaci kampania ma być opcjonalna. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...