Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Plugawy napisał:

ludzie są ogolnie czasami pojebani i potrafią psuć rozgrywkę a nie pograsz sam bo musisz być online. W trójce mogłem wywalić z party jakiegoś randoma co mnie wkurwial a tu nie da rady.

Kto ci kaze grac w party? To, że ktos tam sobie biega po mapce, nie znaczy, ze musisz miec z nim party.

 

9 minut temu, Plugawy napisał:

 Co 3 miesiące totalny reset i nie masz co sie przyzwyczajać do postaci.

skad ty te bzdury bierzesz :shieeet:

 

Cytat

Seasons in Diablo 4 will be quarterly, with the first coming in “mid to late July” — a matter of weeks after the game’s launch on June 22. You’ll need to complete the game’s campaign on one character before you can access it. The season will introduce fresh questlines, separate from the campaign narrative, as well as new gameplay features that will change the experience of leveling and developing your new character — all of which will be exclusive to the season and will be retired at the end of the three months. Your seasonal character, however, will be moved to the Eternal Realm at the end of the season, where it will remain playable.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Plugawy napisał:

@Shenno ten jebany pajac z tvgry nic o tym nie wspomniał także nie wiedziałem bo w D3 tylko na ps3 grałem a tam sezonów nie było i nie wiedziałem, że postać przechodzi gdzieś tam i można nią normalnie grać? 

Nie ma sezonow na ps3? A to nie wiedzialem, na pc w d3 są, działa to tak samo jak ma działac w d4.

Po sezonie postać jest dalej dostępna i mozna normalnie grać, ale nie mozesz jej uzywac w nowym sezonie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sezony w D4 działają na takiej samej zasadzie jak ligi w Path of Exile - nowa liga co 3 miesiące która dodaje sporo nowości, przede wszystkim nowe mechaniki a jak ktoś woli zamulać na tej samej postaci cały czas to jest Standard który nie ma żadnych resetów i grasz w nieskończoność.

Ligi w PoE to duży powiew świeżości i generuje duży ruch na starcie każdej z nich więc ja już od 11 lat tak gram i nadal z bananem na ryju wyczekuję kolejnych lig. 

 

Kupiłem jakiś czas temu wersję standardową na PC i teraz po recenzjach biję się z myślami czy nie wywalić kolejnej stówki aby jednak w piątek już zacząć :/ 

Jakby ktoś chciał kiedyś razem popykać to zapraszam wojnar#2361 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojnar napisał:

Kupiłem jakiś czas temu wersję standardową na PC i teraz po recenzjach biję się z myślami czy nie wywalić kolejnej stówki aby jednak w piątek już zacząć :/ 

Jakby ktoś chciał kiedyś razem popykać to zapraszam wojnar#2361 

deluxe wystarczy, 60zł wiecej od zwykłej, chyba, że na pc inne ceny

Odnośnik do komentarza

Na xboxie i sonce też już można. Czekam na piątek, wolne już wzięte, żona zabiera dzieciaki na weekend, czego chcieć więcej? Jeszcze kilka miesięcy temu kompletnie hajpu na tą grę nie miałem, ale jak już mi się znudziło D2R i okazało się, że mogę wymienić swoje fg z d2jsp na gifta D4 w wersji Ultimate, to postanowiłem dać szansę. No i po ograniu bety nie żałuję. Będzie grane.

Odnośnik do komentarza
Teraz, aset napisał:

Ktoś się zagłębiał w temat że nie będzie można sprzedawać płyty bo w środku jest kod na licencję który po wykorzystaniu przypisywany jest do konta więc płyta robi się automatycznie bezwartościowa? Na Reddit parę takich tematów jest

No tak już jest i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza

  

1 hour ago, smallv86 said:

Tylko szkoda, ze ta plyta musi byc w napedzie co przy takich zasadach jest imo bez sensu. 

Pierdole, mialem nie wydawac extra na delux ale co diablo to diablo i zaczynam przygode o polnocy. Zapraszam do znajomych na nocne granie do porzygu.:lapka:

cobajashi #2958

 

Jeżeli będzie kod do wykorzystania to wątpię żeby gra wymagała płyty w napędzie.

 

Nie bardzo rozumiem jak miałoby to też działać w ramach kanapowego co-opa gdzie każda ze stron ma się niby logować na swoje konto PSN. Przecież druga osoba nie będzie mieć kodu żeby potwierdzić licencję.

 

Być może to tylko jakaś plota jest i nie będzie żadnego kodu. Ja i tak zostaję przy pudełku do kolekcji więc w pon o północy dam Wam znać jak to wygląda.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jimmyyy8 napisał:

  

Jeżeli będzie kod do wykorzystania to wątpię żeby gra wymagała płyty w napędzie.

 

Nie bardzo rozumiem jak miałoby to też działać w ramach kanapowego co-opa gdzie każda ze stron ma się niby logować na swoje konto PSN. Przecież druga osoba nie będzie mieć kodu żeby potwierdzić licencję.

 

Być może to tylko jakaś plota jest i nie będzie żadnego kodu. Ja i tak zostaję przy pudełku do kolekcji więc w pon o północy dam Wam znać jak to wygląda.

 

a ten dalej z tym kanapowym coopem kombinuje. Potrzebujesz jedna kopie gry, postacie są powiązane z twoim kontem na psn czy tam xbox i tyle. I dokładnie tak to działa ze każdy gracz musi się logować na swoje konto psn/xbox. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Twojego poprzedniego posta nie widziałem, sorry. A kombinuję i się zastanawiam, bo pan Blizzard nie raczył nikogo poinformować jak to w końcu jest i co znajdziemy w pudełku. Rozumiem, że tych co kupują fizyczne nośniki jest garstka, ale są i mają prawo wiedzieć co jest w środku zanim zapłacą i otworzą pudełko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Twojego poprzedniego posta nie widziałem, sorry. A kombinuję i się zastanawiam, bo pan Blizzard nie raczył nikogo poinformować jak to w końcu jest i co znajdziemy w pudełku. Rozumiem, że tych co kupują fizyczne nośniki jest garstka, ale są i mają prawo wiedzieć co jest w środku zanim zapłacą i otworzą pudełko.

Ja na razie się wstrzymałem od zakupu mimo pozytywnych wrażeń w becie. Za dużo niewiadomych. Jeśli kopie fizyczne faktycznie zostaną w jakiś sposób powiązane z kontem, a coop wymaga dwóch osobnych kont to jak niby jedna kopia ma wystarczyć?

 

Drugie to wymóg PS+/Golda, wisi tweet szychy z Blizzarda który twierdzi że te wymagane są "jedynie" do grania w party/pvp/czatu, a teraz wszędzie trąbią że niby bez subskrypcji w ogóle nie zagrasz. Jeden wielki informacyjny bajzel.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...