Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, wojnar napisał:

Design niektórych broni powala, padł mi legendarny mieczyk i ojezu jak to wygląda <3

 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.png.4511719ee7eba426e29285908dd64c63.png

 

40lvl wbity, przyrushowałem trochę fabułę bo mocno wciągnęło i zaczynam już chyba ostatni akt. 

U mnie 25 i  nie zrobilem zadnego questa od dotarcia do miasta :kekw:

Zadnej legendy nie wydropilem jeszcze, w becie leciały jak pojebane, ale tam był chyba drop podkrecony

Odnośnik do komentarza

U mnie właśnie przeszły napisy końcowe. Chyba najbardziej fun to play gra tego rodzaju w jaką grałem, przynajmniej jeśli chodzi o kampanię. Z bossów właściwie tylko dwóch mnie zawiodło, żeby nie spojlerować to powiem, że np baba z bagien xd 

Pojawiały się gdzieś komentarze odnośnie słabej fabuły. Trzeba przyznać, że w Diablo przecież nigdy fabuła nie była jakaś zawiła i pełna plot twistów i szczerze mówiąc 4 wypada tu całkiem dobrze na tle poprzednich części czy innych arpgów w ogóle. Jak ktoś miał wielkie oczekiwania to może być zawiedziony ale źle nie jest imo.

Design świata za to dla mnie 10/10 do samego końca :banderas:

 

Robiłem tylko główny wątek na razie i grałem Rougiem z buildem którym biegałem chyba od 2 aktu z prędkością konia :lapka:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbiłem 20lvl łotrzyca. Mam podobne odczucia i emocje jak w lipcu 2000 leciałem po dwojke i cale lato gralem. Jest dobrze.

Na jakiej randze swiata gracie? Ja wlaczylem druga i w niektorych dungeonach i jednym bosie  sie pociłem w pewnym momencie :rayos:

Odnośnik do komentarza

Ten Tier 2 to taka trochę mentalna pułapka: 15% złota (znikomy wzrost) oraz 20% expa za znacznie mocniejsze potworki. W efekcie w zamian za symboliczne profity dłużej walczymy z grupkami mobów/bossami, gdzie na tier 1 byśmy je zmietli w moment. Co istotne jakiegokolwiek wpływu na loot brak. To nie komenda Player X :P

 

W bety leciałem na Tier 2, teraz TIer 1.

 

Tutaj raz jeszcze wrzucam fajny skill calculator, dla tych którzy siedzą w pracy/na komunii/urodzinach szwagra:

https://d4builds.gg/skill-trees/ 

 

Jest też interaktywna mapa, dla ciekawskich (spoilery ofc):

https://d4builds.gg/map/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MichAelis napisał:

Wczoraj wbiłem 20lvl łotrzyca. Mam podobne odczucia i emocje jak w lipcu 2000 leciałem po dwojke i cale lato gralem. Jest dobrze.

Na jakiej randze swiata gracie? Ja wlaczylem druga i w niektorych dungeonach i jednym bosie  sie pociłem w pewnym momencie :rayos:

Na jedynce, druidem mi sie za wolno gra, zeby isc wyzej. Necro zaczne z dwojka. Potem sie zmieni na 3/4, dla dropów.

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu fabuły (ostatni akt i cinematic:fsg:) powoli czyszczę sobie mapkę i wbijam sławę dla dodatkowych mikstur i skillpointów. W nocy udało mi się jeszcze ubić world bossa. 

Jest tyle do zrobienia że aż nie wiadomo za co najpierw się wziąć.

Powoli trzeba zmieniać build pod Whirlwind ale Rend jest tak dobry że aż szkoda.

Odnośnik do komentarza

Na razie zaskakująco dobrze wypada jak dla mnie interakcja z innymi graczami w świecie. Szybka pomoc w ciężkim miejscu lub wspólne zrobienie kilku misji, podziękowanie i nara, każdy idzie w swoją stronę. Nie ma tłoku, każdy ma swój loot a samotnicy mogą zawsze się oddalić szukać przygód na własną rękę. 

Odnośnik do komentarza

Ja narazie przystopowalem z fabula w akcie 3 i zaczalem robic sidequesty bo zapchal mi sie quest log xD no i wyczyscilem wszystkie kapliczki w jednej strefie. Dungony na tym tier 2 potrafia dac w kosc i trzeba grac w skupieniu, szybko HP potrafi zjechac. Padlem 2 razy z czego raz przez afk, dowiedzialem sie za to ze te ataki w postaci takich paskow na ziemi bija mocno i zostalem znisczony dwoma hitami z pelnego HP xd

 

Niestety musze sie niedlugo wylogowac do (hatfu!) zycia i pewnie wroce na szlak dopiero jutro po poludniu. Spaniala giera, teraz wszystko w rekach blizzarda z sezonami i dodatkami. O ile o dodatki jestem raczej spokojny tak ciekawe co bedzie sie dzialo w sezonach, w zmiany pokroju poe nie wierze ale mogliby troche nad tym posiedziec skoro dopierdolili takie mikrotransakcje. 28$ za skin to juz chyba makrotransakcje xD

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figaro napisał:

I jak jest z tym skalowaniem trudności przeciwników?

W dół, w sensie masz level scaling wszystkiego co pod twoim levelem. Imo nie wypada to źle, bo można sobie robić sidequesty na początkowych lokacjach na niższym levelu z jakims tam ciagle stosownym wyzwaniem. W górę dalej trzeba mieć odpowiedni wymagany level. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...