Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Super się w to gra, ale to skalowanie świata trochę jednak wkurzające, niby fajnie, bo ciągle jest challenge, ale w górę mogli zrobić to bardziej agresywnie. Akty można robić w zasadzie w dowolnej kolejności (2 i 3 to już nie ma szans na jakiś level gating). No na pewno jest to inne rozwiązanie i ma ten plus, że daje praktycznie od początku pełną dowolność eksploracji. Trzeba się przyzwyczaić, że nie ma tutaj takiego sztywnego podziału jak w D2 czy D3 przy przechodzeniu z aktu do aktu. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Donatello1991 napisał:

Na ile jest h jest ta gra " singiel " powiedzmy ogarniajac z 80% obecnego kontentu?

To zależy co masz na myśli pisząc 80% obecnego kontent. Bo jeśli chodzi Ci o czysto fabularne przejście jedną postacią to robiąc większość side questów plus main story  ogarniesz to może w 40h +? Tyle tylko ze nie na tym rzecz polega. Ta gra charakteryzuje się mega powtarzalnoscią i jeśli sam system walki Ci siednie to uwierz skończy się setkami godzin. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rash napisał:

To zależy co masz na myśli pisząc 80% obecnego kontent. Bo jeśli chodzi Ci o czysto fabularne przejście jedną postacią to robiąc większość side questów plus main story  ogarniesz to może w 40h +? Tyle tylko ze nie na tym rzecz polega. Ta gra charakteryzuje się mega powtarzalnoscią i jeśli sam system walki Ci siednie to uwierz skończy się setkami godzin. 

O to mi chodzi co napisałeś. 

Też wiem na czym to polega, ale czytałem już tutaj, że pokończyli niektórzy i coś szybko. No, ale nic.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Donatello1991 napisał:

O to mi chodzi co napisałeś. 

Też wiem na czym to polega, ale czytałem już tutaj, że pokończyli niektórzy i coś szybko. No, ale nic.

Dzięki.

Ludzie pokończyli bo pierwszy raz w serii jest nazwijmy to otwarty świat i nie ma sztywnego przechodzenia aktów.Niektórzy lecą po łebkach z main story nie zaglądając tak naprawdę do każdego z aktów dokładnie i potem można odnieść wrażenie że gra wcala nie jest taka duża. Uwierz, jest duża. Jak dla mnie to cholernie duża porównując to do poprzednich odslon.A robiąc po drodze chociaż niektóre side questy to już wogole. Swoją drogą, one często są dużo bardziej interesujące niż main story. Przynajmniej na etapie na którym ja jestem.... czyli ciągle początek gry:pawel:

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
Będę zamawiał wersję na ps5 i w jakimś temacie ktoś wspominał o jakieś nocnej premierze w paczkomacie. Tzn. że po 24 można już odebrać. Kojarzy ktoś temat?
Allegro miało taką ofertę. Moja kopia właśnie leży w paczkomacie i czeka na wtorek na godzinę 00.01. Wtedy udostępnia kod odbioru. Musi to być paczkomat allegro one box (czy jakoś tak) i nie wiem czy jeszcze mają tą ofertę
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, GearsUp napisał:

Strimerki powoli dobijają 100 lvl a po tym ta gra nie posiada już absolutnie żadnego celu.

 

https://www.diablobuilds.com/events/race-to-world-first

Jak w Zeldzie po 70 shrinach, z tym że tam zrobimy to 5 razy szybciej.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wojnar napisał:

Ogólnie to jest zabójstwo całego barba gdy połączysz to z wcześniejszym

nerfem okrzyków xD 

 

Necro natomiast znowu wyrasta na OP klasę (już był jedna z lepszych w end game).

 

Sorca pod błyski zneefiona, została tylko lodowa do grania. 
 

Rogal zasłużył na ten nerf, w sumie będzie trudniej, ale nie jest tak dotkliwy jak u barba.

 

 

druid no cóż… niszczą jedyny efektywny build w end gam xd 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, easye napisał:

Jak w Zeldzie po 70 shrinach, z tym że tam zrobimy to 5 razy szybciej.

 

Tylko, że w Zeldzie nikt mi nie obiecywał end game'u. W Diablo Immortal grałem pół roku i każdego dnia było co robić. Tu jakbym miał wbijać na pełnej bo nie przepadam za casualowym graniem to za chwilę bym pewnie kończył. Co mi ta gra oferuje po wbiciu 100 lvla poza wyfarmieniem lepszego mieczyka dzięki, któremu będę bił moba nie 2,5 sekundy tylko 2 sekundy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...