Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób co grają Rogue: jaką macie umiejętność główną i specjalną? 

Ja sam poszedłem w: 

- Barrage

- Shadow Imbuement

- Rain of Arrows

 

I pomocne:

- Dark shroud

- Concealment

 

Póki co brak większych problemów (43 poziom), ale zastanawiam się co będzie potem.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, aset napisał:

Ktoś mi podpowie jak wygląda endgame? Kończę całą fabułę i jak wygląda dalej gra? Jakie są lokacje/rzeczy do robienia żeby grać po kampanii nawet kilkaset godzin?

IMO tak średnio. Wbity mam 65 lvl i tak trochę bez szału tak naprawdę, nie ma nic co mnie przyciąga już do gierki, nie ma takiego "kurczę muszę jeszce pofarmić aby wydropić dobry gear". Robię dungony na lvlu 20+, zbieram kryształki ale to wszystko takie odtwórcze. Czekam na sezon aby wlecieć z nową postacią i zobaczymy co będzie.To skalowanie mocno męczy, bo co lvl tak naprawdę dropisz sprzęt z wyższym poziomiem etc.

 

4 godziny temu, Shago napisał:

Pytanie do osób co grają Rogue: jaką macie umiejętność główną i specjalną? 

Ja sam poszedłem w: 

- Barrage

- Shadow Imbuement

- Rain of Arrows

 

I pomocne:

- Dark shroud

- Concealment

 

Póki co brak większych problemów (43 poziom), ale zastanawiam się co będzie potem.

 

 

Do 50 lvlu leciałem sobie z łukiem jak przecinak, później zmieniłem na daggery i farmi się 10 razy szybciej. Flurry + twisted blade ora wszystko jak lec.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bartiz napisał:

No ja nawet nic nie zauważyłem co zmienili, ale ja gram 2 godziny dziennie i jeszcze nie skończyłem kampanii.

Ja akurat gram od wczesnej premiery prawie codziennie i tłuczemy dungeony z ekipą, wczoraj już w lochach było pusto i trzeba było mobów szukać - no nie o to chodzi w takich grach.

Teraz wbić 100 lvl to będzie katorga, jeżeli dalej będą ograniczali ilość mobów. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faranell napisał:

Ja akurat gram od wczesnej premiery prawie codziennie i tłuczemy dungeony z ekipą, wczoraj już w lochach było pusto i trzeba było mobów szukać - no nie o to chodzi w takich grach.

Teraz wbić 100 lvl to będzie katorga, jeżeli dalej będą ograniczali ilość mobów. 

 

Czego ty oczekujesz od gry dla casuali

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, bartiz napisał:

Aha, no jedynie co gdzieś czytałem jakiś wysryw content creatora to wszyscy płaczą że jakiś jeden dungeon został znerfiony który wszyscy farmili.

Nawet nie jeden, bo ja akurat tych dungenów gdzie każdy expił nie grałem, zmiany poszły dość globalnie.

 

10 minut temu, GearsUp napisał:

 

Czego ty oczekujesz od gry dla casuali

 

Jednak spodziewałem się czegoś więcej, no ale czasy takie a nie inne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...