Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Shen said:

Przeciez to gra na lata, myslalem, ze agenci nieruchomosci lepiej zarabiaja. Na sonke chociaz mozna doladowania przycebulic za 80zł

Wesele mnie trochę finansowo spłukało. Tym bardziej, że nawet jak finansowo było git to i tak 350 zł to w chuj $$.

 

Zaraz mam urodziny to pochodzę, pomarudze to żona może kupi na prezent ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sedrak napisał:

Już używki chodzą?

 

A tak szczerze to wiesz co będzie jak kupię sam? 

"Na te swoje durne gry wydajesz 400 zł", a ja na paznokciem, buty, sukienki, torebkę, tusz do rzęs nie mogę!" 

Powiedz, ze pozyczyles od kolegi.

Kumpel w robocie tez jest takim pantoflem, zamawialem mu gry na moj adres, potem mi oddawal kase w gotowce, bo oczywiscie wspolne konto z konkubina i kazdy przelew monitorowany.

  • Haha 4
  • WTF 2
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, SnoD said:

 

W takiej sytuacji zawsze przypomina mi się ten mem ;)

 

Screenshot_20230616-104714_Google.thumb.jpg.f6edfaa70e353ea14aec31572d689d5f.jpg

Wesele za gotówkę. Nie pojebało mnie. 

 

1 minute ago, Shen said:

Powiedz, ze pozyczyles od kolegi.

Kumpel w robocie tez jest takim pantoflem, zamawialem mu gry na moj adres, potem mi oddawal kase w gotowce, bo oczywiscie wspolne konto z konkubina i kazdy przelew monitorowany.

Haha aż tak źle u mnie nie jest. Po prostu pilnuje by ona nie przepierdala kasy na głupoty, ale w takich chwilach ciężko wybija mi argument z ręki.

 

Tym bardziej, że "pożyczyłem od kolegi". Ona nie jest debilem. To jest jebany Sherlock Holmes w damskim wcieleniu. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Sedrak napisał:

Wesele za gotówkę. Nie pojebało mnie. 

 

Haha aż tak źle u mnie nie jest. Po prostu pilnuje by ona nie przepierdala kasy na głupoty, ale w takich chwilach ciężko wybija mi argument z ręki.

 

Tym bardziej, że "pożyczyłem od kolegi". Ona nie jest debilem. To jest jebany Sherlock Holmes w damskim wcieleniu. 

Dorosły facet nie może sobie kupić gierki, co za czasy.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faranell napisał:

Dorosły facet nie może sobie kupić gierki, co za czasy.

:rofl:

 

32 LVL i dopiero lecę akt 3. Kurde gram w to jak w CRPG robię sobie sidequesty i słucham dialogów, starość chyba mnie dopadła :D. Bardzo mi się podoba ta część, a naprawdę, żeby słuchać dialogi w Diablo, to dobrze świadczy o polskiej wersji gry. Grysław i spółka - dobra robota :). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Sedrak napisał:

Wesele za gotówkę. Nie pojebało mnie. 

 

Haha aż tak źle u mnie nie jest. Po prostu pilnuje by ona nie przepierdala kasy na głupoty, ale w takich chwilach ciężko wybija mi argument z ręki.

 

Tym bardziej, że "pożyczyłem od kolegi". Ona nie jest debilem. To jest jebany Sherlock Holmes w damskim wcieleniu. 

Oj chopie, co do kombinowania to widocznie nie masz pojęcia co można w tym kierunku poczynić żeby tylko utrzymac poziom w gierkowej branży:rofl:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, UberAdi napisał:

Levelować najlepiej na nightmare dungeonach z potworami 3-5 leveli wyzej niz twoj level. 

Najlepsze dungi to np. Blind Burrows, Champions Demise, Abandonned Mineworks i Kor Dragan. 

 

Ma się jakiś wpływ na to, że akurat te dunge będą koszmarnymi? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Soul napisał:

 

Ma się jakiś wpływ na to, że akurat te dunge będą koszmarnymi? 

No tak - odpalasz przedmioty przed wejsciem do dungeonu, możesz też podnosić ich levele ołtarzami. Niby wszyscy piszą że się nie opłaca ich robić, a przecież dzięki koszmarom dodatkowo leveluje się glify z mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...