Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.06.2023 o 09:55, Lochu napisał:

Ja właśnie odblokowałem udrękę swoim barbem, solo na 61lvl. Zginąłem chyba z 5 razy głównie przez te wybuchające zółte gówno.

 

 

188d29e12662-screenshotUrl.jpg

 

Też chciałem sobie odblokować 4 poziom, ale jednak za wcześnie:

nm7NzO3.png

 

O ile sam dungeon jest do zrobienia, tak różnica poziomu na bossie to już ściana nie do przebicia :/

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Słuchajcie jak znaleźć jakiś graczy do wspólnego robienia podziemi

Ja też czasami szukam kogoś żeby razem pograć ale sam te dungi napierdalam przez 90% czasu i nudzi się. W klanie też ciężko kogoś znajsc żeby pograć razem. Ja jestem na T4, jak coś to razem możemy pograć. Co do tej wyszukiwarki to dużo ludzi o to pyta więc może dodadzą.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, SnoD napisał:

Gra wciąga, ale chyba wolałem bardziej liniową strukturę D3 od tej otwartej mapy w D4.

Ja dopiero 5 akt robie, chyba już końcówka "kampanii", ale idzie mi wolno, bo Finala ogrywam i Chained Echoes w miedzyczasie, ale też jednak trochę ten open world za duży jak na Diablo.

 

Tzn. może inaczej, pewnie jak ktoś gra w to jak w MMO, farmi itp, to super, ale normalny gracz fabularny to do 90% dungeonów nawet nie zagląda. Dobrze, że przynajmniej konik jest :D. 

Odnośnik do komentarza
Ja też czasami szukam kogoś żeby razem pograć ale sam te dungi napierdalam przez 90% czasu i nudzi się. W klanie też ciężko kogoś znajsc żeby pograć razem. Ja jestem na T4, jak coś to razem możemy pograć. Co do tej wyszukiwarki to dużo ludzi o to pyta więc może dodadzą.

Ja dopiero ukończyłem kampanie i 45 lvl ale z wizja ze mam sam znów farmic grać to mi się nie chce bo i po co ?
Odnośnik do komentarza

Mi też się znudziło - chyba, bo jak usiądę to zlatuje mi kilka godzin. @UberAdi Ty zrobiłeś 100lvl tak? Miałbyś jakieś rady jak szybko expić? Dzisiaj na Blind Burrows trochę coś robiłem, zabijałem wszytsko oprócz bossa żebym nie musiał wylogowywać się i powtórka. Z zegarkiem na ręku w 45min wbiłem ponad pół lvla także szału nie ma, mam 75 poziom. 

Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Ja dopiero ukończyłem kampanie i 45 lvl ale z wizja ze mam sam znów farmic grać to mi się nie chce bo i po co ?

Bo kampanii robi sie ciekawiej, masz helltide, tier3, lepsze uzbrojenie. Dopiero gra sie zaczyna

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Lochu napisał:

Mi też się znudziło - chyba, bo jak usiądę to zlatuje mi kilka godzin. @UberAdi Ty zrobiłeś 100lvl tak? Miałbyś jakieś rady jak szybko expić? Dzisiaj na Blind Burrows trochę coś robiłem, zabijałem wszytsko oprócz bossa żebym nie musiał wylogowywać się i powtórka. Z zegarkiem na ręku w 45min wbiłem ponad pół lvla także szału nie ma, mam 75 poziom. 

Bo kampanii robi sie ciekawiej, masz helltide, tier3, lepsze uzbrojenie. Dopiero gra sie zaczyna

Biegałeś zwykłe burrowsy czy nightmare? Nightmare dungi mają bonus do xp pod warunkiem że robisz tier na którym potwory są minimum 3 levele wyżej niż ty i to jest w tej chwili najszybszy sposób na xp. 

Jeśli ci to tyle zajmuje to może masz builda ze słabym clear speedem. Mi nightmare burrowsy zajmowały chyba coś w okolicach 3 minut i dla mojego buildu (Death Trap + Twisting Blades) jest to najlepszy dungeon do levelowania. Z tym, że ja używałem 2 movement skilli (shadow step i dash) więc tym się leci po prostu. Nie wiem czym grasz ale taki Necro np przez brak movement skill będzie levelował wolniej.

 

Swoją drogą nie jest to nigdzie wytłumaczone ale żeby policzyć jaki level będą miały potworki na danym tierze dungeona trzeba dodać tier + 54. Czyli Tier 20 dungeona będzie miał przeciwników na 74 levelu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Banan91PL napisał:

Słuchajcie jak znaleźć jakiś graczy do wspólnego robienia podziemi ? Brakuje mi trochę z kimś pograć a najbardziej wyszukiwarki randomowego party do zadań o dungeonow , myślicie ze pojawi się z czasem ?

Brak matchmaking to jakiś niesmieszny zart, ja gram z ziomkiem wieczorami to zupełnie inaczej niz solo. Nawet mobilne diablo immortal ma matchmaking:dafuq:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, UberAdi napisał:

Jeśli ci to tyle zajmuje to może masz builda ze słabym clear speedem.

Te 45min czas jaki grałem ogólnie. Gram barbem whirlwind i jak mierzyłem stoperem to w 3.30 kończę ten dungeon ale dałoby radę szybciej. Nie wiem jak Ty wbiles ten 100lvl, trzeba dużo samozaparcia w sobie mieć.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Banan91PL napisał:

Słuchajcie jak znaleźć jakiś graczy do wspólnego robienia podziemi ? Brakuje mi trochę z kimś pograć a najbardziej wyszukiwarki randomowego party do zadań o dungeonow , myślicie ze pojawi się z czasem ?

To żenujące, że w grze która wygląda jak mmo nie ma opcji łatwego matchmakingu. Nawet w yebanym the division była taka mozliwość przed rozpoczęciem misji. Ja gram tylko z randomami(a raczej nie gram bo ta gra jest uposledzona) i granie solo mnie szybko znudzi. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem kampanie i D3>D4. Akty 1,2,6 sa spoczko, ale 3-5 to takie meczenie buly. Na poczatku jest fajny klimacik i wstawki z lillith, a potem to przez 3 akty sie gania tego łysego pizdzielca a mama gdzies tam znika w tle. Bossowie na koniec aktów tacy se, w D2 i D3 bylo bardziej czuc hype przy walce na koniec aktu, a tu nawet final boss jest dosyc marny. Na plus horadrimowie, bo fajne nowe postaci(szczegolnie lorath z glosem jak alan rickman).

Chyba ta gra ma jakis zjebany hdr, bo pierwszy raz zauwazylem kultowe na forumku "mleko", ktore znika w przerywnikach, a w grze to mgła fest.

End game to jest takie obrzydliwe mmo, ze srednio mi sie chce grac dalej i odblokowywac tormenta. T3 jakis trudniejszy od T2 na ktorym skonczylem kampanie nie jest, ale exp to leci jak krew z nosa i farmienie tych nijakich dungów nudne jest strasznie przez ich wizualna monotonie. Mam tez wrazenie, ze w grze jest ogolnie bardzo malo rodzajow mobow. W poprzednikach to co akt praktycznie nowe typy byly do bicia, a tu mam wrazenie, ze ciagle ten sam syf bije.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, zagul napisał:

50 lvl, kampania skończona, koszmar odblokowany (pomógł kolega). No i co dalej, na koszmarze męczę się na Dungeonach, pewnie jak wyfarmie święte itemki to będzie lepiej, ale mam wrażenie, że samemu słabo się w to gra.

Zmień build. Czym grasz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...