Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, PanKamil said:

 

  Hide contents

90% gry grałem upalony i czy ta dziewczynka co zabrała kamien dusz z mefistem to mówiła podczas gry gdzie zmierza i co zamierza zrobić? Jakoś mi to wyparowało i tylko ten list do lorata na końcu zarejestrowałem. Czy na końcu to tylko taki plot twist i niespodzienka dla nas?

 

Spoiler

No właśnie chuj wie, cała kampania leci na takich zagrywkach. Dzieją się rzeczy totalnie z dupy bez żadnej logiki ani powodu. Czego chciała Lilit? Czego chciał Mefisto? W jaki sposób Astarot w ogóle był potrzebny Lilit w tej historii? Co zamierza zrobić ta młoda na końcu? Jak w końcu ma się ta przepowiednia Rathmy do tego co miało miejsce?

 

Fabułka tutaj jest jak z jakiegoś generatora, zwykły pretekst do biegania z miejsca na miejsce.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, jimmyyy8 napisał:
  Ukryj zawartość

No właśnie chuj wie, cała kampania leci na takich zagrywkach. Dzieją się rzeczy totalnie z dupy bez żadnej logiki ani powodu. Czego chciała Lilit? Czego chciał Mefisto? W jaki sposób Astarot w ogóle był potrzebny Lilit w tej historii? Co zamierza zrobić ta młoda na końcu? Jak w końcu ma się ta przepowiednia Rathmy do tego co miało miejsce?

 

Fabułka tutaj jest jak z jakiegoś generatora, zwykły pretekst do biegania z miejsca na miejsce.

 

 

 

Spoiler

Lilit chciała stworzyć swoją armię złożoną z ludzi obnażonych w grzechu i rządzach, która przeciwstawiłaby się Niebu i Piekłu. Astarot był potrzebny żeby przejść przez bramę piekła do Mefisto, gdzie sama nie miała wstępu. Co do zakończenia z Neyrellą widzieliśmy już w D1 co kamień dusz robi z człowiekiem. Nawet w czwórce wielokrotnie jest wspomniane że korumpuje i niszczy. Pewnie miała dobre intencje i chciała zabrać go jak najdalej ale znając życie Mefisto przejmie jej ciało i dostaniemy story plot do dlc.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Dr.Czekolada said:
  Hide contents

Lilit chciała stworzyć swoją armię złożoną z ludzi obnażonych w grzechu i rządzach, która przeciwstawiłaby się Niebu i Piekłu. Astarot był potrzebny żeby przejść przez bramę piekła do Mefisto, gdzie sama nie miała wstępu. Co do zakończenia z Neyrellą widzieliśmy już w D1 co kamień dusz robi z człowiekiem. Nawet w czwórce wielokrotnie jest wspomniane że korumpuje i niszczy. Pewnie miała dobre intencje i chciała zabrać go jak najdalej ale znając życie Mefisto przejmie jej ciało i dostaniemy story plot do dlc.

 

Spoiler

Spoko, a do przejścia przez bramę to nie był potrzebny klucz od Rathmy? Swoją drogą też mnie to zastanawiało, że Inarius zabił Rathmę, bo ten mu nie chciał dać klucza, a potem przyszła Lilit i wzięła sobie ten klucz z jego ciała jak gdyby nigdy nic.

 

Ogólnie przez całą fabułę miałem silne uczucie WTF. Nie pamiętam jak to było w poprzednich Diablo, ale w porównaniu z Warcraftami i Starcraftami to jednak meh.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jimmyyy8 napisał:
  Ukryj zawartość

Spoko, a do przejścia przez bramę to nie był potrzebny klucz od Rathmy? Swoją drogą też mnie to zastanawiało, że Inarius zabił Rathmę, bo ten mu nie chciał dać klucza, a potem przyszła Lilit i wzięła sobie ten klucz z jego ciała jak gdyby nigdy nic.

 

Ogólnie przez całą fabułę miałem silne uczucie WTF. Nie pamiętam jak to było w poprzednich Diablo, ale w porównaniu z Warcraftami i Starcraftami to jednak meh.

 

Spoiler

Inarius ogólnie jest bardzo głupi i naiwny w tej grze. Zabił swojego syna z frustracji i nie przyszło mu do głowy sprawdzić jego laskę. Wcześniej jeszcze powiedział, zaślepiony przez własne ego, że nie wierzy w jego przepowiednie. Astarot być może również był potrzebny do bezpiecznego przejścia dla niej w końcu nie była tam mile widziana. Nie analizowałbym zbyt głęboko historii Diablo, bo to nie ten typ gry :leo:

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, LeifErikson napisał:

Grał ktoś co-opa crossplatformowego? Może banalne pytanie, ale jak to zrobić, żeby grając na PS5 połączyć się z ziomkiem na PC?

 

W opcjach musisz mieć włączony cross-play. Wtedy jak w grze wchodzisz w zakładce społeczność, najpierw powinieneś widzieć znajomych z platformy na której grasz, a w kolejnych zakładkach znajomych z battlenetu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:
  Ukryj zawartość

Lilit chciała stworzyć swoją armię złożoną z ludzi obnażonych w grzechu i rządzach, która przeciwstawiłaby się Niebu i Piekłu. Astarot był potrzebny żeby przejść przez bramę piekła do Mefisto, gdzie sama nie miała wstępu. Co do zakończenia z Neyrellą widzieliśmy już w D1 co kamień dusz robi z człowiekiem. Nawet w czwórce wielokrotnie jest wspomniane że korumpuje i niszczy. Pewnie miała dobre intencje i chciała zabrać go jak najdalej ale znając życie Mefisto przejmie jej ciało i dostaniemy story plot do dlc.

 

Ciężko nazwać to plot twistem z tym kamieniem bo to dzieje się w każdym diablo :pawel: Mam nadzieje, że będzie coś oryginalnego a nie kolejny raz to samo.

 

Co do Inariusa, Lilith i rathmy to faktycznie jakies trio debili wyszło i jest trochę żenada z tym kluczem. Ja to już sie trochę gubie bo przecież w d2 rathma był więziony w grobowcach na pustyniach i Miał wbity kamień mefista/baala(juz nie pamiętam którego) którego miał pilnować do końca dni, a tutaj nagle inarius spotyka go żywego? Nie wiem czy coś mi się nie popierdoliło.

 

Po czarnym kamieniu dusz w diablo 3 juz jednak żaden debilizm w tej serii mnie nie zaskoczy. Do diablo 2 cała historia jest naprawdę spoko, ale d3 i d4 to naciągana słabizna pod tym względem.

 

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, El Loco Chocko napisał:

Na wyzszych levelach, gdy juz wszystkie aspekty sie ma, polecam zwracac uwage na zlote przedmioty. Czesto mozna podniesc bardzo dobre rolle. Pozniej wystarczy tylko dodac aspekt i cyk, jest legenda.

Dokladnie, pamiętajcie rownierz że mając przedmiot z fajnymi rollami ale zarazem przedmiot który ma maxymalnie 4 ulepszenia a nie 5 to nakładając na niego legendarny aspekt zyskuje on 5 upgrade czyli staje się przedmiotem 700+ ilvl. 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, easye said:

Dla mnie to ten levelowanie jest na maksa spierdolone.

Wczoraj dołączył do mnie klanowy kolega VIP - 83 level, ja 60, robilismy koszmary na +29, o ile drop fajny tak przez godzinę (może ponad) poszedłem do przodu o jakiś niecały 1 LEVEL. Mam obecnie 61 xDDDDDDDDDDDD

No bez jaj.

no mnie to samo odrzucilo. wiem, ze 100lvl nie wbijesz w dwa wieczory, ale jesli siadam wieczorem, gram 3h i wbijam jeden level to no jednak slabo.

 

mam nadzieje, ze sezony dostarcza bo kupilem cyfrowke zeby ciorać latami xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PanKamil napisał:

Ja to już sie trochę gubie bo przecież w d2 rathma był więziony w grobowcach na pustyniach i Miał wbity kamień mefista/baala(juz nie pamiętam którego) którego miał pilnować do końca dni, a tutaj nagle inarius spotyka go żywego? Nie wiem czy coś mi się nie popierdoliło.

Pojebało Ci się. W grobowcu na koniec aktu 2 w D2 byl Tal Rasha(jakis horadrim stary) z wbitym w cymbał kamieniem Baala.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

Na wyzszych levelach, gdy juz wszystkie aspekty sie ma, polecam zwracac uwage na zlote przedmioty. Czesto mozna podniesc bardzo dobre rolle. Pozniej wystarczy tylko dodac aspekt i cyk, jest legenda.

przeciez to podstawa, rollujesz staty i ulepszasz żółty i dopiero potem dodajesz aspekt, zeby golda zaoszczedzic

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Ciężko nazwać to plot twistem z tym kamieniem bo to dzieje się w każdym diablo :pawel: Mam nadzieje, że będzie coś oryginalnego a nie kolejny raz to samo.
 
Co do Inariusa, Lilith i rathmy to faktycznie jakies trio debili wyszło i jest trochę żenada z tym kluczem. Ja to już sie trochę gubie bo przecież w d2 rathma był więziony w grobowcach na pustyniach i Miał wbity kamień mefista/baala(juz nie pamiętam którego) którego miał pilnować do końca dni, a tutaj nagle inarius spotyka go żywego? Nie wiem czy coś mi się nie po(pipi)iło.
 
Po czarnym kamieniu dusz w diablo 3 juz jednak żaden debilizm w tej serii mnie nie zaskoczy. Do diablo 2 cała historia jest naprawdę spoko, ale d3 i d4 to naciągana słabizna pod tym względem.
 
 
Ja myślałem, za jak zniszczyłem w D2 kamień dusz Mefista to po gościu, a tu widzę zabieg jak Voldemortem i Horkruksami.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLEVULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE

 

  

 

VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLEVULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE

 

  

 

VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLEVULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE

 

  

 

VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLEVULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE VULNERABLE

 

Ja pierdole, nie da się tego włączyć...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...