Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.05.2024 o 21:27, Faka napisał:

Jakie szybkie sposoby na wbicie 100 lvl postaci? Mam 84 lvl, a teraz to leci jak krew z nosa. Robię sobie te piekielne przypływy i skarbce.

Ranga świata IV i te bonusy z przepustki sezonowej wpakowane na maxa w większy exp?

Odnośnik do komentarza

Oni z tego patcha robią tak napompowane wydarzenie że totalna żenada, to wszystko co w nim jest powinno być na premierę albo chwilę po. Do tego to wygląda jakby nad tym wszystkim pracowało 10 przypadkowych gości charytatywnie w weekendy. Za długo i zbyt randomowo idą te zmiany(np wiedzą że społeczność chce filtry na loot ale pracują nad tym, serio? Rok od premiery to mało?), łączna ilość bossów w tej grze to dalej żart, a zawartości która miałaby przykuć na dluuugie godziny po osiągnięciu 100lv dalej ciężko mi dostrzec. 

 

Ogółem bardzo podoba mi się gierka ale ewidentnie to wszystko idzie w kierunku jakiegoś tworu do włączenia na te 20-30h co trzy miesiące co w sumie sprowadza się do targetu takiego jak ja, a nie do absolutnych fanów diablo czy tego gatunku 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przykro się na to patrzy jak niegdyś potężny i uwielbiany Blizzard stał się tym czymś czym jest dzisiaj. Niegdyś wszystkie ich gry przyciągały przed monitor i  hardkorowców, którzy spędzali w ich grach miesiące/lata/życie jak i tych chcących coś przejść i bardzo dobrze się bawić. Dzisiaj ledwo im starcza sił i talentu żeby zadowolić tych pierwszych.
Aferki obyczajowe, słynna prezentacja Diablo na telefon, gameplay grany przez miniony LPG+, które nie ogarniają gry, którą tworzą. Team leader, który uważa Hollow Knight za grę action RPG :dafuq:
są na szczycie mojej listy przykrości w branży:
Blizzard
Rocksteady
Bethesda
DICE
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
On 5/8/2024 at 10:36 AM, Daffy said:

Oni z tego patcha robią tak napompowane wydarzenie że totalna żenada, to wszystko co w nim jest powinno być na premierę albo chwilę po. Do tego to wygląda jakby nad tym wszystkim pracowało 10 przypadkowych gości charytatywnie w weekendy. Za długo i zbyt randomowo idą te zmiany(np wiedzą że społeczność chce filtry na loot ale pracują nad tym, serio? Rok od premiery to mało?), łączna ilość bossów w tej grze to dalej żart, a zawartości która miałaby przykuć na dluuugie godziny po osiągnięciu 100lv dalej ciężko mi dostrzec. 

 

Ogółem bardzo podoba mi się gierka ale ewidentnie to wszystko idzie w kierunku jakiegoś tworu do włączenia na te 20-30h co trzy miesiące co w sumie sprowadza się do targetu takiego jak ja, a nie do absolutnych fanów diablo czy tego gatunku 

No oni generalnie nie maja z tym problemu i tego nie ukrywaja. Ja sam tez tak gram. I tak skacze pomiedzy PoE, LE, GD itd. Z checia zobacze jak te zmiany zmienia rozgrywke, ale na "dobre" diablo to jeszcze bedzie trzeba poczekac.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś po patchu?

 

Faktycznie wykuwanie i kombinowanie z ekwipunkiem zrobione lepiej, jest kreatywniej i co chwilę mamy możliwość ingerencji w to, a nie jak wcześniej gdzie założenia gry więc wymuszały dłuższą grę z tymi samymi narzuconymi na sobie itemami. Zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce po dłuższym graniu.

 

I chyba tyle z plusów bo...lv leci jak szalony, grałem może z 3h i już mam 24lv, jak mi to tyle zajęło to prosi pewnie w 10h będą robić 100. 

 

Mechaniki sezonowej brak, ogółem zawartość sezonowa to żal, zabrakło czasu bo milion ludzi w blizzardzie naprawiało itemizacje xxdd I tak na prawdę mamy sezon bez sezonu, cieszcie się tym co zmieniliśmy, za trzy miesiące może się wyrobimy 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Daffy napisał:

Mechaniki sezonowej brak, ogółem zawartość sezonowa to żal, zabrakło czasu bo milion ludzi w blizzardzie naprawiało itemizacje xxdd I tak na prawdę mamy sezon bez sezonu, cieszcie się tym co zmieniliśmy, za trzy miesiące może się wyrobimy 

No właśnie wczoraj miałem chwilę żeby pograć i jeśli zawartość sezonowa to "helltide z chujową fabułą" to się nie popisali. Mój entuzjazm drastycznie opadł po sezonie z wampirami, nic ciekawego od tamtej pory nie wymyślili.

Odnośnik do komentarza

No ten sezon to dokładnie siedzenie na helltide z nagrodami od tego klanu wilków xddd pod tym względem to tragedia

 

Przemyślałem kwestie szybkiego lv i w sumie nie wiem czy aż taki minus, lecą lv jak szalone w porównaniu do wcześniej i teraz 100lv to jest wręcz chwila. Zobaczymy czy pit i zmieniona itemizacja będą wystarczającą marchewką do zabawy na 100+ bo wcześniej ludzie narzekali że po "setce" to się robią totalne nudy z robieniem cały czas tego samego.

Odnośnik do komentarza

Ja gram w D4 i poe i jak patrze na patch note'y to kisne xD wstyd powinno byc tym wyrobnikom z blizzarda no ale hajs sie na pewno u nich zgadza. Po ostatnich cyrkach w MS tez nie ma co liczyc ze sie to ogarnie, co najwyzej bedzie jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, teddy napisał:

Ja gram w D4 i poe i jak patrze na patch note'y to kisne xD wstyd powinno byc tym wyrobnikom z blizzarda no ale hajs sie na pewno u nich zgadza. Po ostatnich cyrkach w MS tez nie ma co liczyc ze sie to ogarnie, co najwyzej bedzie jeszcze gorzej

 

Przecież to tam za dużo hajsu ze sklepu to raczej nie wyciągają, przecież te gówno skórki to ciągle te same są, raptem jakieś 5-6 różnych tierów dla poszczególnej klasy. Raczej najwięcej to zarabiają na Immortalu. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie do końca ma być pełnoprawny sezon. Głównie chodzi o przetestowanie nowych zmian, a dopiero 5 sezon na być pełnoprawnym w krwi kości, a później przygotowania pod dodatek. 

 

Jak pisałem przed wyjściem gry gdzie po roku będzie można wrócić i może będzie z tego dobra gra. Ja na pewno sprawdzę zmiany, ale jak tylko oderwę od innych zajęć .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...