Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

Po severance wziąłem się za Ted Lasso. Miła komedyjka, ociepla serduszko, nasz Ned Flanders z tym swoim ADHD jednocześnie wkurwia jak i jednoczy wokół siebie. Pierwszy sezon spoko (całe to pokonywanie kłód pod nogami, będąc nielubianym jankeskim outsiderem w UK), ale drugi już trochę tasiemcem zalatuje i osobiście lekko nudzą motywy, że po takim czasie nadal nie wie jak działa spalony, albo myli się w jakichś oczywistych rzeczach podczas swoich przemówień motywacyjnych. Rozkręcił morale zespołu, ale potem w sumie wydaje się najsłabszym ogniwem z ekipy trenerów.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

#Najgorzej, ze odcinek co tydzień. 

 

A serial spoko, można się odprężyć. 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

W dniu 4.02.2023 o 17:31, _Red_ napisał:

Po severance wziąłem się za Ted Lasso. Miła komedyjka, ociepla serduszko, nasz Ned Flanders z tym swoim ADHD jednocześnie wkurwia jak i jednoczy wokół siebie. Pierwszy sezon spoko (całe to pokonywanie kłód pod nogami, będąc nielubianym jankeskim outsiderem w UK), ale drugi już trochę tasiemcem zalatuje i osobiście lekko nudzą motywy, że po takim czasie nadal nie wie jak działa spalony, albo myli się w jakichś oczywistych rzeczach podczas swoich przemówień motywacyjnych. Rozkręcił morale zespołu, ale potem w sumie wydaje się najsłabszym ogniwem z ekipy trenerów.

 

 

image.png.128c514fa354f3d6c0eee46146cb75ff.png

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości odpaliłem pełnometrażowe produkcje na jabłku. Zainteresowała mnie miniaturka filmu "Finch" no i weszło na raz. Post-apo, naturalny kataklizm, robociko-kompani, piesek, wędrówka. Bardzo przyjemny film bez konkretnej historii, ot podróż w nieznane jak w gierce Stray. Troche skojarzyło mi się tez z "I am Legend" tylko

 

Spoiler

bez zombiakow.

 

Coś jeszcze wartego uwagi znajdę w tym stylu (poza Mad Maxem)?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Shrinking (Terapia bez trzymanki) - całoś obejrzana w 2 dni. Harrison Ford robi robotę, Segel też na swoim poziomie (imho idealnie pasuje do takich komedio/dramatów). Mocny kandydat na komediowy serial roku (chyba, że Ted Lasso 'dowiezie' w 3 sezonie, ale początek ma taki bez wyrazu). Polecam obadać, a jak komuś nie podejdzie to odcinki ~30min i szybko zleci.

ps. w piątek Tetris z Egertonem, a jutro 3 ep Teda Lasso :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem fenomen Shrinking i te oceny (średnia imdb / rotten okolice 8/10), dla mnie ten serial owszem ma momenty, linijki, sytuacje, ale wydaje mi sie, że fabuła byłą dopisywana na 2 odcinki do przodu, jakos tak po prostu to "leci".

Serial na wyluzowanie się jest OK, ale najwyżej 6/10.

 

Z drugiej strony TED to dla mnie 9, no jakos ten humor bardziej mi pasuje i postaci ciekawsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...