Skocz do zawartości

GOTY 2019 - nominacje


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.11.2019 o 23:14, suteq napisał:

A Plague Tale: Innocence jakoś średnio mi pasuje do indyczków, to jest bardziej gra AA.

Sporo z tej listy tak chyba średnio do indyków pasuje.

 

W dniu 29.11.2019 o 23:33, Rozi napisał:

Dorzuciłbym jeszcze do indyków Valfaris.

A to nie wyszło w 2018?

 

W dniu 30.11.2019 o 08:07, Gregor var Emreis napisał:

Zeldy w rimejkach brakuje

Jakiej Zeldy?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MBeniek napisał:

więc chyba nominacja ok, cnie?

Nie wiem, taka sama sytuacja co z tym co podał Rozi, ni to remaster ni remake, a tylko zwykły port(?). To tak jakby w przyszłym roku dodawać Death Stranding do listy GOTY, bo wyjdzie na PC.

 

Ale to może niech więcej osób się wypowie, zawsze można później dodać.

No i przypominam, że w ankiecie każdy będzie miał po jednym głosie w każdej kategorii.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że skoro jest to forum bardziej konsolowe niż pecetowe, to raczej powinno się brać pod uwagę datę premiery na konsolach. Dzięki czemu w tym roku nagrodzi się RotOB, a w przyszłym Disco Elysium :lapka:

 

W dniu 29.11.2019 o 15:27, Square napisał:

potem będzie głosowanie, które zostawimy na ok 3 tygodnie

Może niech głosowanie zakończy się wraz z premierą jakiejś większej gry w 2020? Z tego co sprawdzam to będzie to Dragon Ball Kakarot , które wychodzi 16. stycznia. Swoją drogą db też można wrzucić do najbardziej oczekiwanych tytułów. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Wredny napisał:

z rozczarowań usunąłbym Sekiro - jasne, że sporo osób się odbiło, ale to powszechnie uznana i chyba wyłącznie chwalona gierka.

Skoro się znalazła w rozczarowaniach to widocznie jednak nie :reggie:

To, że jakiś tytuł jest w rozczarowaniach to nie znaczy, że od razu jest słaby. Co więcej, ktoś może dobrze oceniać gierkę, a równocześnie uważać ją za rozczarowanie, bo liczył na zdecydowanie więcej i myślał, że będzie gotg, a tu fałszywy mesjasz.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rozi już wymienił moje goty disco elysium to dodam jeszcze inne 2  gry z mojego top

FIRE EMBLEM THREE HOUSES !

Total war three kingdoms

Na pewno lepsze od ponad połowy kandydatów.

 

Indyki proszę dodać

Fell seal: arbiter's mark

Chyba na konsolach wyszło Obra dinn więc warto moje goty sprzed roku znowu promować:)

 

Dlc z zasady mam w dupie

 

Remake też

 

Rozczarowanie dodałbym

Bards tale 4 directors cut bo chciałem dać grze szanse miała być poprawiona w wersji reżyserskiej a jest tak samo s(pipi)ona. 

 

Sinking city też niestety bym tu dał. Wyszedł średniak a zapowiadało się o wiele lepiej. 

 

Najbardziej oczekiwany tytuł zapomnieliście o (pipi)a najważniejszym

 

Baldur's Gate 3 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...