Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Pupcio napisał:

Tak myślałem :xboss: Jezu ale ten nemezis męczy bułe niemiłosiernie xD Pan kapelusznik z dwójki to przy nim porządny chłopak. Przy pierwszej bitce to pokonałem i wypadło ulepszenie ale za każdym razem to tak tłuc? Przed powrotem do metra już sibie odpuściłem. Będzie ciekawie na hardkorze 

Trzymaj zawsze granat w kieszeni na tego gagatka. I tak jak Bzduras napisał jak Cię zombiak złapie to mashowaniem zmniejszasz obrażenia a od unikania ataków są... uniki które w przeciwieństwie do oryginału normalnie działają.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie jesteś teraz ale miasto to typowy bactrackingowy Resident. Później znowu będą lokacje po których się kręcisz jak po posterunku. Owszem jest więcej akcji z tym chorym bydlakiem które nadają wiekszego tempa. Oprócz jednej, bezsensownej akcji to każda lokacja ma takie same założenia. 

5 minut temu, Pupcio napisał:

Ale Liściu przecież tutaj tyle strzelania i kamera za Jill więc co to za resident :nosacz3:

 

Ołkeej, złapałem. 4 może buty czyścić trójeczce w rimejku. :pawel:

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Pupcio napisał:

Uniki bardzo spoko, dodaje to tego arkejdowego SZNYTU :wujaszek:

A próbowałeś celować po idealnym uniku? Bo jest lock na headshota z automatu i wtedy to dopiero czuć arkady :xboss:

@messer88 jak już to gnaty z nielimitowanym ammo, nie obniżają oceny za przejście z ich użyciem jak w dwójce. Znajdźki się stackują w kolejnych przejściach, możesz spokojnie szukać tylko tych ominiętych

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bzduras napisał:

Fajne multi xD Nie, nie tykaj tego kijem.

Sprostowanie ode mnie. REsistance było bardzo fajne i dało mi kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy. Adrenalinopędna eksploracja w jak najszybszym czasie, konieczność dobrej współpracy albo chociaż 2-3 po prostu dobrych graczy wiedzących co robią (inaczej przy dobrym mastermindzie przeyebane), no i po prostu uczucie oblężenia ze wszystkich stron.

 

Gierka zbombiła, bo na nią nie zasługiwaliśmy jako ludzkość XD W innym wymiarze gracze się jarali, a twórcy aktualizowali kontent o nowe mapy, nowych mastermindów, bossów, bohaterów, broniek i QoL, i wszyscy byli zadowoleni.

 

Ech.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Szpital jest luksja później. 
 

U mnie przejście na C jak lamus, 6;50 coś. Jakbym chciał dalej grać to co lepiej kupić z pistoletów, samuraja czy infinity? Also przegapiłem gdzieś 3 notatki, jak je znajdę teraz to podliczy i wpadną punkty na zakupy do sklepu? 

Jak chcesz jak najszybciej wszystko odblokować i mieć wesołą strzelaninę to infinite ammo a jak normalnie pograć tylko z coraz wyższym poziomem trudności to Samurai. Ja najlepiej się bawiłem przechodząc na Hardcore a później Nightmare bez używania wykupionych broni.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie tę część ostatnio na PS Store na przecenie i Residenty to jednak Residenty - super się gra, nawet jeśli ta część była oceniana niżej od genialnego RE 2 Remake.

Oryginał skończyłem lata temu na PSX i zupełnie inaczej tę grę zapamiętałem, ale nie traktuję tego jako zarzut :)

 

W każdym razie jestem gdzieś na początku i chciałem się zapytać czy to normalne, że w tej grze te zombiaki to takie gąbki na amunicję? Jest w ogóle sens do nich strzelać? Gram na normalu, więc się zastanawiam czy oszczędzać amunicję, czy eliminować kogo się da. 

Nawet jak wpakuje w któregoś zombiaka te 3-4 strzały w głowę, to i tak często się podnosi po czasie :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...