Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Ilekroć nachodzi mnie myśl, by przejść ponownie RE3make, to przypominam sobie że to tylko zwykły korytarzyk z bezmyślnym parciem do przodu, okraszony chujowym pif pafem i wykastrowana fizyka, A to wszystko pływające w gęstej meli Fabiano puszczonej na spuściznę oryginału i jego fanów. To już wolę sobie odpalić DLC do RE7, w które czuć więcej włożonego serca a i gameplay jest przyjemniejszy, nie mówiąc o wyzwaniu.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, smoo napisał:

Ilekroć nachodzi mnie myśl, by przejść ponownie RE3make, to przypominam sobie że to tylko zwykły korytarzyk z bezmyślnym parciem do przodu, okraszony chujowym pif pafem i wykastrowana fizyka, A to wszystko pływające w gęstej meli Fabiano puszczonej na spuściznę oryginału i jego fanów. To już wolę sobie odpalić DLC do RE7, w które czuć więcej włożonego serca a i gameplay jest przyjemniejszy, nie mówiąc o wyzwaniu.

O jakim dlc mowa?

Ja sobie w święta przejdę na vicie re3 po tylu latach. Muszę sobie przypomnieć tamtą czesc i czemu ten hejt na remake jest 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Kurwa, nic z tego nie pamiętam z og. Muszę sobie przejść raz jeszcze 

Jak masz pieceta to sprawdź sobie https://www.reshdp.com/re3/ - pięknie zremasterowane przez AI tła na gackowej wersji gry. Dwójka też jest, jedynka ponoć się robi, ale coś od dwóch lat zrobić się nie może.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Pupcio napisał:

Zabawa dla najbogatszych :nosacz2:

 

Nawet tani, starszy blaszak da wiele radości. Pomyśl sobie o tych wszystkich grach z siódmej i ósmej generacji, śmigających na konsolach w jakiś śmiesznych rozdzielczościach pokroju 720p/15-25, a na PC glorious 1080p/60.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

Jak masz pieceta to sprawdź sobie https://www.reshdp.com/re3/ - pięknie zremasterowane przez AI tła na gackowej wersji gry. Dwójka też jest, jedynka ponoć się robi, ale coś od dwóch lat zrobić się nie może.

Jedynka tylko dla tru fanatykow, bo RE1make jest boski i styka dla wiekszosci ludzi.

 

A co do trojki, no to glownie chodzi o to, ze mimo, ze RE3 slw oryginale byl bardziej akcyjniakiem, to wciaz mial backtracking, "zagadki" srodowiskowe, koniecznosc zarzadzania ekwipunkiem (jak w RE2make), mial Nemesisa scigajacego jakby przez wiekszosc gry, a nie 2h, dalo sie zgubic, ogatnialo sie mapke, no i mial te miejscowy, ktore wycieto. W sumie wszystko to, co napisalem ma RE2make, a RE3make nie.

 

Miasto w oryginale wydawalo sie supne, tutaj 3 uliczki. I ogolnie komisariat w RE2make wyglada jak taka ultra klimatyczna, ale wierna oryginalowi, a tutaj 0, po prostu 0 takich samych lokacji. Miasto jest inne, lab jest inny, itd. Jakby wzieli sam theme.

 

No a na koncu nest xD

Odnośnik do komentarza

kupilem wczoraj w zestawie z dwojka na promce, bo obie kosztowaly 100 a sama trojka - 70. tamto juz ogralem kilka razy, ale w sumie za 3 dyszki to warto miec.

 

no i mimo, ze nie skonczylem jeszcze siodemki to wczoraj odpalilem 'na chwile' i wsiaklem na dobre 2/3 godziny. fajna gierka. ja nigdy nie bylem fanem oryginalu (wolalem 1 i 2), wiec nie przeszkadza mi, ze jest mocno zmieniony (remake dwojki jakkolwiek to byla ta sama gra plus minus, tutaj od poczatku jest zupelnie inaczej). brakuje troche zagadek, takie latanie i strzelanie. ale klimat + grafika mocno na plus, wiec ogolnie gites.

Odnośnik do komentarza

W końcu zabrałem się za re3 i ręce mi opadają na ta gre. Dwójkę dwa razy przeszedłem a trójkę po 1h mam dosyć. Celowanie jest chyba gorsze, władować milion kulek w jednego zombie żeby po raz 3 przypadkiem nie wstał, unikanie hordy zombiakow unikiem (i jeszcze ten efekt…) jakos specjalnie mi nie wychodzi i co chwile mnie zjadają. Spotkałem pająki i mam dosyć. Czy tylko ja mam takie odczucia? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Redmitsu napisał:


Pająki tez omine unikiem?

 

Moment w elektrowni z pająkami można zrobić po mapie na szybkim runie. Robisz pierwszy najbliższy, później lecisz na drabine żeby przejść na drugą stronę, robisz tego z prawej, później lecisz na lewą stronę i masz dwa. W międzyczasie uwolnisz skrót i możesz sobie nawet odpoczynek zrobić. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Redmitsu napisał:

W końcu zabrałem się za re3 i ręce mi opadają na ta gre. Dwójkę dwa razy przeszedłem a trójkę po 1h mam dosyć. Celowanie jest chyba gorsze, władować milion kulek w jednego zombie żeby po raz 3 przypadkiem nie wstał, unikanie hordy zombiakow unikiem (i jeszcze ten efekt…) jakos specjalnie mi nie wychodzi i co chwile mnie zjadają. Spotkałem pająki i mam dosyć. Czy tylko ja mam takie odczucia? 

Za Toba praktycznie najlepszy fragment gry. Teraz juz tylko liniowe kanaly i laboratorium xD

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

RE3 Remake ukończyłem raz i mi wystarczyło, bo to kastrat względem oryginału, który preferuje ogrywać pomimo tylu lat. Ale jest potencjał na speedrunowanie, więc prędzej czy później do trójeczki wrócę i scalakuje bo to wartka i krótka gra jest. Na minus respawnujący się nielogicznie Nemesis i zombie, które są gąbką na amunicję jeszcze bardziej niż w RE2 Remake.

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj przelazlem. pod wieloma wzgledami ta gra jest gorsza od rimejku dwójki, ale i tak sie dobrze bawilem. obie czesci fajnie sie uzupelniaja, dwojka bardziej odskulowy survival horror z zagadkami i kombinowaniem. trojka korytarzyk z wieksza iloscia akcji.

 

ma minus tylko nemesis, wolalbym, zeby wzorem tyranta z dwojki lub obcego z isolation chodzil za nami w mniej oskryptowany sposob, caly czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...