Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ASX napisał:

myślę że tak niska cena w połączeniu z potęgą gamepassa sprawi że wielu ludzi którzy nie mieli nigdy wcześniej xboxa, albo ominęła ich generacja xboxa one, teraz naprawdę mocno rozważy zakup nowej konsoli M$.

 

Z drugiej strony brak napędu i to, że raczej nie bedzie tak ładnie poprawiał gierek z One'a jak dla mnie mocno sabotuje tę opcję. XSS jako tanie granie, ale to XSX będzie multigeneracyjnym kombajnem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mugen napisał:

Z drugiej strony brak napędu

 

Ostatnio Sony podało jakiś raport z którego wynikało, że ponad 2/3 gier sprzedają w cyfrze, a trend ten będzie tylko rósł. Nie było lepszego momentu na konsole all-digital, zwłaszcza że MS ma w ofercie Xbox Game Pass.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą co znaczy "ERP" przy cenie? Bo kojarzę MSRP, RRP czy SRP, ale erp :? W sensie wiem co to znaczy w IT, ale to nie raczej o to chodzi ;) 

 

@MYSZa7 wiadomo, ta grafika to ewidentnie jest na szybko robiona (widać to jak się powiększy), ale i tak pomysł ciekawszy niż to co jest w rzeczywistości :lapka:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

no jeśli ktoś jest wyznawcą pudełek i boi się cyfrowej dystrybucji to rzeczywiście brak napędu może odstraszać od Series S, ale tacy ludzie to  mniejszość w ogólnej bazie potencjalnych klientów nowej konsoli.

Nie przesadzajmy, sporo gier ludzie ograją za bezcen w game passie, to do czasu do czasu kupienie czegoś za pełną ceną w cyfrze nie będzie tragedią.

Odnośnik do komentarza

Przeciek kontrolowany, rzucili konkretnie, zrobiło się echo w internetach i pięknie, kolejna prezentacja to kolejne płacze i marudzenia, że nie tak itp

Choć i tak na jakaś mała prezentację czekam.

 

Cena kapitalna nie raz mówiłem na Maniak Gaming, że ta konsola z taką ceną i gamepassem na pokładzie może ostro pozamiatać! 

No i Series X za 499? pięknie! 

 

Co do wyglądu mi się podoba, na Sereis X też każdy płakał ale jak się widzi tą bryłę na żywo jest zupełnie inna akcja biorąc po uwagę, że trzymałem w rękach Series X to Series S jest na prawdę mały! 

 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, bluber napisał:

 

Do ogrywania gier w xcloudzie nie potrzebujesz xboxa

To dobrze wiem, ale tak średnio płacić abo dla samego xcloud no i do tego nie wyobrażam sobie pograć z Tobą w multi halo na telefonie, do tego musi być konsola podłączona do tv :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...